Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
najwazniejsze zebys przed kupnem silinka mogl zrobic tzw "kompresje" (tak to sie chyba nazywa)
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
widzisz tzc... zawsze uslyszysz to samo...
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
no juz nie chcialem tak dosadnie... kiedys w GT byl caly opis modyfikacji w wollnossaku (civic Type-R) koszty zamknely sie w ok. 20 tys!!! fakt - moze porownywanie Type-R'a do 1.8 nie ma sensu, ale uturbienie albo SWAP jednostki jest naprawde jedynym rozsadnym wyjsciem jesli ktos chce miec auto dobre, do pozniejszych (juz naprawde stosunkowo niedrogich) modyfikacji
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
jak dobrze sie zakrecisz to motor z przekladka wyniesie Cie okolo 4 tys dlubanie o ktorym napisalem powyzej - koszty podobne roznica miedzy 1.8 a 1.8T - naprawde duza
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
kto nie pali ten kapuje pamietajcie!
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
deal! ale fajki yaramy nie? (ja sie bana nie boje)
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ale ja sie nie boje
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
cos chyba bedzie trzeba zorganizowac .... już współczuje dawaj Ty tez!!
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
To kolejny zlot u Ciebie "..doborowe towarzystwo, wódka, ciepłe posiłki, wspaniała atmosfera i gorące nagie sąsiadki.." :boobs: dobra
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Spanky, Ty sie do mnie na wodke w koncu wybierz Zobaczysz co sie dzieje jak zapada zmrok
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ja rzucam w zimie teraz pale na balkonie, a mam blisko sasiednie domy i kilka za***istych sasiadeczek, ktore lataja gole po domu nie zamierzam rezygnowac z wychodzenia na balkon teraz
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
koszty dlubania przy wolnossaku (kolektor, stozek, swiece, przewody, walek, kompletny wydech) to masakra serio a doda Ci z 20 koni...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zią schudlem 15 kg przez rok nasuwam brzuszki i pompki zmienilem calkowicie diete rzuce tylko fajki i bede apollo
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
pale duzo 1.5 paczki dziennie kiedys rzucilem palenie na 6 lat po prostu ni stad ni z owad przyszedl mi taki pomysl do glowy kiedy palilem ostatniego papierosa z paczki przez 6 lat nawet nie powachalem papierosa tak jak pisze letallec - najwazniejsza jest wlasna motywacja - finito p.s tydzien temu odebralem przeswietlenie pluc, sa czyste
-
Ceny paliwa marzec 2026
konstancin, shell PB 95 - 4.59
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
oho w chlopakach testosteron sie gotuje
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
trasa warszawa-olsztyn, olsztyn-warszawa zalany na full, w tamta strone nie przekraczalem 120 km/h, z powrotem juz lekki bucik wskazowka przy polowie baku - rowniutko 400 km
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
oooo yesssssaaaaa!!!!! chetnie to zobacze
-
Ceny paliwa marzec 2026
piaseczno jett PB 98 - 4.61
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
dobra:)
-
wojna w Gruzji...
jedno jest pewne mamy "trudne czasy" nowozytnej europy i albo pozamiatamy raz na zawsze albo na dlugi czas albo uklad sil pozostanie taki jak po 1945 amen
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no to ja sie pytam po raz kolejny kto bedzie leciau w piatek kolo 18 z wawki??
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
kto bedzie lecial z wawki kolo 18-tej w piatek?
-
[B5 AFN] No respond from controler
o czlowieku o tym kabelku to juz tu bylo milion razy wejdz w dzial "diagnostyka VAG" i szukaj dowiesz sie wszystkiego
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
o VTG sie nie wypowiadam podobno zrobili tylko 2 dobre auta, typhoone'a i corvette... duzo tu na forum bylo slabych opinii