Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. 20-30 min zaloz ze 30 i bedzie git warszawiak zrobi to w 12-15 min buzka
  2. wustyle odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    kupiles zestaw bez schematu montazowego?
  3. syf, kila, mogila szumy, trzaski, brumi, burczy jezu jak ja nie znosze takich wynalazkow... sorry ale to naprawde jest syf niemozebny [ Dodano: 11-05-2007, 19:38 ] oooooo kolega z mojej rodzinnej wioski widze '-)))))) [ Dodano: 11-05-2007, 19:38 ] kolega malik w sensie '-)))
  4. marlena Autotronik Piotr BORKOWSKI Piaseczno ul. Orzeszkowej 39 tel. 022/757-21-22
  5. goska ty sie popraw mnie auta nie interesuja tylko cycki wiec wiesz co masz robic '-) [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-05-2007, 20:40 ] to pomyliłeś forum wez juz przemas wylyzuj czasem mam wrazenie ze masz 900 lat co ty z lasu wczoraj wyszedles?
  6. no tak zniknal ze celuje chyba w pincset kuni...
  7. nie kombinuj jedz do mechanika
  8. no wlasnie...
  9. obejrzalem Twoja strone swietne fotki no i strona - profeska - czysto, schludnie, z glowa, to lubie wlasciciele audi wiedza o co cho '-)
  10. to moze byc tuleja metalowo gumowa mam to samo szogun sugerowal te usterke a z tym sciaganiem... ja juz bym mial niezlego gula jak bym kupil auto, ktore sciaga wiesz co to moze oznaczac co nie? :frown:
  11. no nic nie poradze ze mi sie wszystko z jednym kojarzy nie? '-)
  12. no i koniecznie topless nie? '-))))))
  13. no uwazaj jak oznaczasz tematy bo przemas na pupe bedzie lal! '-) ladna furka
  14. no prosze '-) witka!
  15. czy ten siatex byl konieczny? '-)
  16. Przemas ja nie wiem czy moje szefostwo nie ma jakichs znizek moj dyrektor generalny jezdzi w rajdach pewno sie znaja z "Wróblem" i moze dlatego taka cena... [ Dodano: 01-05-2007, 07:49 ] wrocilem bylo za***iście "proba" jaka ustawil piotrek liczyla niecale 5 km z duza iloscia szykan i zakretow no coz... tak jak sie spodziewalem trzeba duuuzo sie jeszcze uczyc zeby poprawnie krecic kierownica (przy okazji dowiedzialem sie ze trzymam fajere jakbym doil krowe '-))) koszt 1 osoby (10 samochodow bralo udzial w zabawie) to 170 zl (lacznie z grillem i slodyczami) tor polozony na "odludziu" - cisza, spokoj, zero ludzi kazdy z kierowcow pojechal 4 razy i zliczano jego czas sredni to co? piszemy sie na taka imprezke?
  17. wymiana wahacza gora i dol w prawym przednim kole kontrola i skasowanie inspekcji "olej" podniesienie zawieszenia na zime zbieznosc zalozenie gum na stalowe felgi wymiana kol z letnich na zimowe - 970 zl widac ze sie znaja na robocie - goraco polecam
  18. dobra nie pekajcie w piatek bede juz wiedzial co i jak [ Dodano: 24-04-2007, 09:14 ] oj w morde sorry ale mi szefowa tu uswiadomila ze placimy nie 110 zl od osoby tylko 200! ale jestem zakrecony...
  19. no ktos napisal ze 90 zl to duzo???? 5 km petla+instruktor i okolo 10 przejazdow dla kazdego??? jak dla mnie taniocha chopy organizujemy wypad audiolkami? zapytac na miejscu?
  20. masakra czlowieku '-)
  21. nie jestem pewien ale chyba maja VAG-a poza tym fachowcy i tyle (rekomenduje ich seat auto barcelona)
  22. juz sie nie moge normalnie doczekac;) mam nadzieje ze te octawie, focusy i accorda zakasuje - bo subaraka to chyba nie '-) taki wyjazd na pewno bedzie mozna jeszcze zorganizowac nas jedzie chyba 8 osob kazda placi 90 zl + 20 zl na jedzenie (jakis grill ma byc) w cenie mamy tor od 10 do 17 no i instruktora

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.