Treść opublikowana przez wustyle
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
zawsze podczas hamowania mozesz krzyczec: tora, tora, tora! podobno pomaga na stres '-)))))))))
-
Mp3 do Concert. ??
wlasnie czegos takiego szukalem zeby podlaczyc ipoda rozumiem ze zmieniarka nadal bedzie aktywna?
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
kolega platiniumm na maxa zadowolony... chyba lipy w tym byc nie moze co prawda juz sie nastawilem na grzebanie przez Tomka z v-techu jak bedzie u Chojnackiego ale kasa jest nieporownywalna...
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
192 tys wszystko jest w ksiazce w zeszlym roku w sierpniu robiony byl u niemca rozrzad auto chodzi bez zarzutu dirty - czemu na nie?
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
namierzylem goscia na allegro normalnie tez se zawirusuje auto, a co:)))))
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
lukas o tym gazie to ja w kontekscie: stoi pod stacja lanos, poldek, tico, lanos, stare bmw, seicento z kratka i Twoja furmana no przesz tak sie nie da zyc!!!!! a ze auto masz za***iste to wszyscy tutaj WIĄ
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
wszystko fajnie tylko ten gaz i drewno... :confused:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja leje za 100 pln najczesciej Pb95 jak deptalem to zrobilem po miescie za te kase 150 km (do momentu wlaczenia sie rezerwy - od razu zawsze jade na stacje) a jak jezdzilem spokojnie to 270 km [ Dodano: 20-02-2007, 17:01 ] czyli ostro - 16 l/100 km lajtowo niecale 9 l/100 km
-
Co sadzicie to tych felgach......
bling bilng '-)
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
postaram sie cos cyknac
-
[B6 130km AVANT] Moj traktorek....
za***iste foty (no i oczywiscie auto) to z wnetrza, w dzien, w szerokim kacie, no i to przyzolcone - miod '-)))))) jak juz bedzie cieplo, zglebie auto i zaloze 17" to tez trachne taka sesyjke gratuluje auta!
-
Klekotanie w silniku!!
postraszyc to ja Cie moge urzedem skarbowym '-) moim zdaniem to stukaja stukostrachy a tak naprawde to najprosciej pojechac do mechanika i tam wszystkiego sie dowiesz nie ukrywam, ze post napisany jest bardzo chaotycznie
-
Audi a WRC
no w avancie:) jeszcze zajezdza typek na mete oesu a tu z avanciaka zona sie wysypuje dzieciaka odpina z tylu z fotelika kierowca idzie na pake, wozek wyciaga '-))))))))
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
czerwony jest najzajebistszy w mojej A4 jest caly pakiet oswietleniowy - po prostu wszedzie lampki (oprocz tych zwyklych bialych pod nogami kierowcy i pasazera reszta to czerwone) super to wyglada
-
Podwójny wydech
moim zdaniem tylko oryginalny tlumik od np 1.8T (B6 - tylko nie wiem czy bedzie pasowal do klekota), albo tak jak powyzej dedykowany np. ulter sport zadnych chalupniczych konstrukcji i zapewnien pana stasia z warsztatu ze on sie zna i nie jedno juz robil takie akcje uskuteczniaja kolesie w lanosach, maluchach i polonezach tak mysle poza tym lepiej chyba wydac te pieniadze na cos wazniejszego niz tuning optyczny rozumiem Cie z drugiej strony doskonale kiedys jezdzilem nissanem primera i jedyne rzeczy jakie w nim robilem to byl wlasnie "tuning optyczny" i chyba kazdy z nas musi ten etap przejsc mimo wszystko mam nadzieje ze uda Ci siei dopasowac taki tlumik i bedziesz zadowolony
-
Pomoc w wyborze alu 15''
2 dajcie spokoj panowie kolega wyraznie mowi o wzgledach finansowych kiedys kupi 17" '-)
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
eeeeeeeeeeeeee ladne! na wiosne tylko 18", szeroka guma i bauns bejbe bauns '-)
-
Audi a WRC
kurde za***iście bym sie cieszyl na widok audi w WRC...
-
[B5 1.8] Moje dzieciatko
dwojka bezapelacyjnie
-
Audi a WRC
no zauwazylem brak tych marek w WRC ale powiedzmy sobie szczerze - DTM nie ma prestizu a Le Mans jest raz w roku dla mnie WRC to kwintesencja rajdu samochodowego
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
moja 1.8T ma 200 tys km (w sierpniu zeszlego roku wymieniony rozrzad, pompa wodna i olej) i oczywiscie tfu tfu odpukac zaiwania jak nowencja
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
...robi wielką różnicę Mój jeździ na gnojówkę... na co jezdzi na to jezdzi '-) w koncu musze kiedys na spot warszawski znalezc czas, Lookier tez, to na zywo pogadamy o walorach naszych aut '-)))
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
oooo lookier, tos mnie milo polechtal :-)))))) dzieki
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
prosze Cie... to nie ma znaczenia '-)))))
-
Audi a WRC
Czy sa jakiejs niusy, zapowiedzi, przecieki o ew. startach audi w wrc? Kurde, tak kiedys namieszali modelem quattro. Chcialbym zeby RS4 wystartowalo w rajdach i zmiotlo te smieszne i paskudne citroeny:))))