Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dynamiquedci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dynamiquedci

  1. Kto w okolicach Radomia wystroi dobrze gaz Zenit Pro OBD?? Auto ma 204 konie, i mój gazownik sobie z tym nie radzi...
  2. Jakie logi potrzebujesz?
  3. Witam jestem świeżo po zrobieniu softa w A4 B6 1.8T AVJ Auto po modach: -FMIC -TIP -DOWNPIPE -DV z S3 -WTRYSKI BEX -TURBO K03(seria) Autko po sofcie wypluło 204 koni i 310 Nm Ktoś oceni czy wszystko jest ok?
  4. bzdura. jest can w b6 w obd2. Zegary są na canie
  5. A powie mi ktoś jak zmienić kolor wskazówek na czerwone w oryginalnych zegarach od S4, bo mam białe, a czerwone mi się lepiej podobają
  6. Kontrolka ustawienia świateł? http://images68.fotosik.pl/35/4dd85ea76695850agen.jpgo Tym mówisz?
  7. Poprawione logi: Statyczne: 1,3,7 http://vaglog.pl/log_196572.html 4,13,23 http://vaglog.pl/log_196573.html Dynamiczne: 1,4,11 http://vaglog.pl/log_196570.html 3,8,11 http://vaglog.pl/log_196571.html
  8. Panowie sąsiad ma problem. Co prawda nie audi, ale seat alhambra. 115 koni TDI. Auto toczy się jak zółw, błedów brak Nie znam sie na dieslu, zrobiłem takie logi: 3,10,11 http://vaglog.pl/log_196262.html 3 http://vaglog.pl/log_196278.html 3 http://vaglog.pl/log_196279.html 8 http://vaglog.pl/log_196284.html Widać tu coś? Patrzyłem węże od turbo, jak sciskam to czuć ze popuje
  9. dynamiquedci odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w 1.8T
    No ja właśnie rozmawiałem z gregorem i mówi zeby założyć orginał 710P. Dev logicznie mówi, ze alu lepsze od plastiku. Ale czy tylko w wykonaniu, czy w działaniu tez?
  10. dynamiquedci odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w 1.8T
    Dobra pierdu pierdu, ale jak narazie Dev wyraził swoją opinię, a temat dotyczył wyboru DV-ki, a nie czy ktoś wyczyścił czy nie Czekam na opinie
  11. Kolego nie pomoge, mam TIPa, nie mam orginalnej puszeczki...
  12. Ja mam bixenony w 1.8T
  13. Fabrycznie był moduł F, wiec co tu kodować? błędów brak. A spryski dalej nie psikają
  14. dynamiquedci odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w 1.8T
    Da Ci fajne psssyt, ja teraz mam wlasnie tego Forga 007 na seryjnej mocy 150 koni.
  15. Z Ergo Hestii po 6 dniach od zgłoszenia miałem kase na koncie:) Naprawa 500 zł, a kwota odszkodowania 3400 zł.
  16. dynamiquedci odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w 1.8T
    No Dev mowisz ze alu lepsze od plastiku? Hmm 710N polecił Gregor10. Rozmawialem z nim....
  17. dynamiquedci odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w 1.8T
    Dev, to ja właśnie chciałem sprzedać, bo mam w aucie, a jade na program i każdy mówi zakładaj 710N/P
  18. W b6 sie koduje moduł? Z tego co wiem to nie.... Pompka na krótko chodzi jak szalona
  19. Miałem kompa z nieudolnym chipem. Na nim nie było tempomatu. Wymieniłem komputer na seryjny i wszystko zaczelo działać. A kompa kupiłem taniej niż wgranie org softu.
  20. No i nie działa, MCE z literką F, wpiete w pin 2, masa wzieta z pod sruby, płyn w zbiorniku. swiatła właczone. a zasilania brak na pompie....
  21. dynamiquedci odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w 1.8T
    Właśnie w ASO jest 06A 145 710P. 06A 145 710N skonczyły się w lipcu.
  22. dynamiquedci opublikował(a) temat w 1.8T
    Koledzy, jakie DV wybrać? Forge 007 czy orginał z S3? Co będzie lepsze? 1.8T AVJ po programie na 205 KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.