Treść opublikowana przez dynamiquedci
-
Strojenie LPG
Kto w okolicach Radomia wystroi dobrze gaz Zenit Pro OBD?? Auto ma 204 konie, i mój gazownik sobie z tym nie radzi...
-
Zrobiony soft - proszę o ocenę
Jakie logi potrzebujesz?
-
Zrobiony soft - proszę o ocenę
Witam jestem świeżo po zrobieniu softa w A4 B6 1.8T AVJ Auto po modach: -FMIC -TIP -DOWNPIPE -DV z S3 -WTRYSKI BEX -TURBO K03(seria) Autko po sofcie wypluło 204 koni i 310 Nm Ktoś oceni czy wszystko jest ok?
-
INTERFEJS ELM 327 brak połączenia !
Sory mam zegary z S4
-
INTERFEJS ELM 327 brak połączenia !
bzdura. jest can w b6 w obd2. Zegary są na canie
-
Bledy + logi problem z doladowaniem
Wg mnie padniety przepływomierz
-
Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
A powie mi ktoś jak zmienić kolor wskazówek na czerwone w oryginalnych zegarach od S4, bo mam białe, a czerwone mi się lepiej podobają
-
kontrolka ustawienia świateł mijania
xenon masz?
-
kontrolka ustawienia świateł mijania
Kontrolka ustawienia świateł? http://images68.fotosik.pl/35/4dd85ea76695850agen.jpgo Tym mówisz?
-
Pacjent nie jedzie... logi
Poprawione logi: Statyczne: 1,3,7 http://vaglog.pl/log_196572.html 4,13,23 http://vaglog.pl/log_196573.html Dynamiczne: 1,4,11 http://vaglog.pl/log_196570.html 3,8,11 http://vaglog.pl/log_196571.html
-
Pacjent nie jedzie... logi
Panowie sąsiad ma problem. Co prawda nie audi, ale seat alhambra. 115 koni TDI. Auto toczy się jak zółw, błedów brak Nie znam sie na dieslu, zrobiłem takie logi: 3,10,11 http://vaglog.pl/log_196262.html 3 http://vaglog.pl/log_196278.html 3 http://vaglog.pl/log_196279.html 8 http://vaglog.pl/log_196284.html Widać tu coś? Patrzyłem węże od turbo, jak sciskam to czuć ze popuje
-
Wybór DV-ki
No ja właśnie rozmawiałem z gregorem i mówi zeby założyć orginał 710P. Dev logicznie mówi, ze alu lepsze od plastiku. Ale czy tylko w wykonaniu, czy w działaniu tez?
-
Wybór DV-ki
Dobra pierdu pierdu, ale jak narazie Dev wyraził swoją opinię, a temat dotyczył wyboru DV-ki, a nie czy ktoś wyczyścił czy nie Czekam na opinie
-
Bixenon Xenon od A do Z
Kolego nie pomoge, mam TIPa, nie mam orginalnej puszeczki...
-
Bixenon Xenon od A do Z
Ja mam bixenony w 1.8T
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Fabrycznie był moduł F, wiec co tu kodować? błędów brak. A spryski dalej nie psikają
-
Wybór DV-ki
Da Ci fajne psssyt, ja teraz mam wlasnie tego Forga 007 na seryjnej mocy 150 koni.
-
stłuczka ?
Z Ergo Hestii po 6 dniach od zgłoszenia miałem kase na koncie:) Naprawa 500 zł, a kwota odszkodowania 3400 zł.
-
Wybór DV-ki
No Dev mowisz ze alu lepsze od plastiku? Hmm 710N polecił Gregor10. Rozmawialem z nim....
-
Wybór DV-ki
Dev, to ja właśnie chciałem sprzedać, bo mam w aucie, a jade na program i każdy mówi zakładaj 710N/P
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
W b6 sie koduje moduł? Z tego co wiem to nie.... Pompka na krótko chodzi jak szalona
-
Remapa a tempomat
Miałem kompa z nieudolnym chipem. Na nim nie było tempomatu. Wymieniłem komputer na seryjny i wszystko zaczelo działać. A kompa kupiłem taniej niż wgranie org softu.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
No i nie działa, MCE z literką F, wpiete w pin 2, masa wzieta z pod sruby, płyn w zbiorniku. swiatła właczone. a zasilania brak na pompie....
-
Wybór DV-ki
Właśnie w ASO jest 06A 145 710P. 06A 145 710N skonczyły się w lipcu.
-
Wybór DV-ki
Koledzy, jakie DV wybrać? Forge 007 czy orginał z S3? Co będzie lepsze? 1.8T AVJ po programie na 205 KM