Treść opublikowana przez erchi
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Odnośnie wymiaru wiem tylko, że jest nietypowy i trzeba dobierać. Wąż z oringiem w aso + króciec to koszt około 200zł..
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
06B121132E Ale wcale nie musi być oryginał. Ważne by przy okazji wymienić oring, który nie idzie w parze z króćcem.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Sprawne gazowe powinny same wyjść.
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
BEX też?
-
Regeneracja wahaczy
Obserwując regenerowane wahacze zamontowane trochę ponad 30tys km temu, trudno się do czegokolwiek przyczepić poza jednym - tuleją w dolnym przednim wahaczu. Po prostu jest zbyt miękka, a sporo się napracuje gdyż siedzi na niej dolne mocowanie amortyzatora. Moim zdaniem w tej roli najlepiej spisałaby się tuleja z poliuretanu.
-
Instalacja gazowa do silnika A4 B7 2.0 TFSI
Zapytaj w KliniceLPG
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kicha od Rolanda Emmericha
-
Ubytek płynu chłodniczego / Uszczelka głowicy vs Mechanik "zaufany..."
Profilaktycznie wymienić króciec wraz z oringiem przy wężu (brak w komplecie z króćcem). Można też wlać kontrast do płynu i szukać wycieku lampą UV
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Króciec wymieniony. Oring między króćcem a blokiem wyglądał jak wycinek naleśnika, a nawet gorzej. Natomiast w opakowaniu z nowym króćcem (Meyle) brakowało jednego oringu, który najprawdopodobniej idzie w parze z wężem nachodzącym na króciec. Na szczęście udało się dopasować w sklepie odpowiedni rozmiar, bo stary oring uszkodził się podczas zdejmowania węża i zakładanie go ponownie byłoby dość ryzykowne.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Producent odpisał:
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
I napisałem w tej sprawie do producenta. Polecił podłączenie czarnego przewodu pod "+". Od tamtej pory światła zapalają się po starcie silnika i nie gasną póki pracuje.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
No dobra, zaraz po montażu okazało się, że moduł po odpaleniu silnika potrafi włączać i wyłączać światła drogowe (na 30%) w nieregularnych odstępach czasu. To też oznaczało, że coś jest źle podłączone?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Z tego co kojarzę, było ok przed zamontowanie modułu.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Na załączonym zapłonie wszystko działa jak należy. Na wyłączonym tak: WP_20160419_19_28_06_Pro.mp4
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Pociągam dźwignię kierunkowskazów na wyłączonym zapłonie i wtedy: mrugają w bardzo szybkim tempie światła drogowe (efekt stroboskopu) plus kilka kontrolek na desce rozdzielczej, m.in. od świateł drogowych i hamulca ręcznego.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Sprawdź zatem Mrugają kontrolki w liczniku..
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie, co się dzieje u was po pociągnięciu manetki drogowych na wyłączonym zapłonie/wyciągniętym kluczyku? Pytanie kieruję tylko do użytkowników modułu z pierwszego postu.
-
Jaki Pies do Ogrodu?
Golden retriever. Z natury łagodny i z ciągłą ochotą do zabawy. Boi się burzy
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Batman nawet spoko, ale dialogi do niczego.
-
Wywalanie płynu
A co, jeśli podczas testu w momencie otwarcia termostatu zaczyna wywalać płyn?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Ubywa płynu chłodniczego. Za namową znajomego kupiłem tester obecności spalin w układzie chłodzenia. Problem polega na tym, że przez pierwsze minuty procedury wszystko jest ok, dopóki nie nastąpi otwarcie termostatu. Wtedy wywala płyn poprzez tester i całą procedurę szlag trafia. Co o tym myślicie?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Niestety google nie wyrzuca nic konkretnego na podstawie tych numerów.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Dziękuję
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Podas mi ten nr cześci to ci poszukam i wrzucę link . 8E0413031DF 8E0413031DG
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
Podwójne zaprzeczenie 2600-2800zł na instalację, ok.60zł na dodatkowy przegląd (na rok), wymiany filtrów raz na 10tys km - ok.70zł. Koszt benzyny na rozruchy szacuję na 400zł/rok. Nad czym tu debatować?