Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. albo uwalony procesor w liczniku tak jak jest u mnie
  2. pewnie Marian
  3. Dzięki za spocika kilka fotek http://picasaweb.google.pl/czaja77/Spocik#
  4. A co ma być pogoda do d*py..........
  5. siemka Patryk
  6. to kto dziś się pojawi????
  7. ????/a kto to to tylko on wie
  8. no Zbysiu teraz to będzie kox
  9. pozdrowieni dla kierowcy czarnego b6 z naklejką klubowa widziany dziś w Olsztynie obok Dworca o 7.40
  10. i mnie to zastanawia co z kontrolką świec? w liczniku z :hi:benzyny?
  11. Zbysiu licznik juz z 1o razy na kolanach miałem :gwizdanie: chodzi mi o przekodowanie imobilajzera ,
  12. witam.możesz połączyć dwa kabelki na stałe i nie będzie już ostrzegać o zużytych klockach.pozdrawiam
  13. taki sam? http://www.altad.com.pl/index.php?product_id=277&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-08&utm_content=277
  14. własnie.tyle ze ten pin wydobyć,
  15. i tak i nie.prawdo podobnie procesor....padł ale znalazłem gosćia w Działdowie który to naprawia ,tyle ze ja zastanawiam się nad zegarem z pełnym fisem bo naprawa starego ok 350 zł
  16. Grzegorz Czajkowski Olsztyn
  17. a sprzedajesz tego concerta?jestem chętny na zakup ....jak coŚ to na PW
  18. bo już :gwizdanie: po.....
  19. wszyscy?
  20. witam panowiei panie.. mam problem z licznikiem taki ze ,wskażnik paliwa jak jest mniej niż pół baku sobie skacze w dół,z 3o litrów robi się 15np.(PŁYWAK WYCZYSZCZONY)a z kolei wskażnik od temperatury pokazuje mi ze mam temperaturę 115 c gdzie na vagu mam idealnie 91c na klimie kanał 49 tyle co na desce czy;i 115c ,a kanał 51. 90c dodam ze jak rano idę do auta po przekręceniu kluczyka temperatura startuje od 70c75c czujnik tem nowy tak jak i termostat ori z aso.pozdrawiam hi co no to poradzic>?
  21. czaja77 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    panowie a ja mam problem z licznikiem taki ze ,wskażnik paliwa jak jest mniej niż pół baku sobie skacze w dół,z 3o litrów robi się 15np.(PŁYWAK WYCZYSZCZONY)a z kolei wskażnik od temperatury pokazuje mi ze mam temperaturę 115 c gdzie na vagu mam idealnie 91c na klimie kanał 49 tyle co na desce czy;i 115c ,a kanał 51. 90c dodam ze jak rano idę do auta po przekręceniu kluczyka temperatura startuje od 70c75c czujnik tem nowy tak jak i termostat ori z aso.pozdrawiam
  22. ale taki kolor pokazała etka....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.