Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B6 AVJ] Odczuwalne drgania podczas pracy silnika siedząc w środku samochodu
silnik/adaptacje/blok 01 - standardowa wartość to chyba 128 i można zmienić np. na 132
-
Upocone zawory pod kolektorem ssącym(zdjęcia)
Masz tam nieszczelność co na pewno ma wpływ na ubytek mocy. Odtłuść wszystko i obserwój skąd się wszystko zaczyna po czym zlikwiduj nieszczelność ... takie trudne? Te zaworki pod kolektorem ssącym mają do czynienia z ciśnieniem i podciśnieniem i np. sterują zaworem DV
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Tulejki nie zdają egzaminu na dłuższą metę. Tylko wykasowanie sond z programu
-
A4 B6 AVJ 1,8T 150PS manual FWD MOD by RPERFORMANCE
Zawsze mnie ciekawi czemu tam takie bonusy w serii wychodzą... :-) ---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- ?? zdrowy motor i ladnie wyszlo Albo "zdrowa" hamownia :-P
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
A nie myślałeś o dodaniu modułu sd-2 i dziennych w drogowych??? Wtedy świeci to podobnie jak w A6 c6 tylko że A4 ma h7 która świeci na 30% swojej mocy po odpaleniu silnika i gaśnie po włączeniu xenonów. Co do tych ledów to fajnie je widać jak są skierowane na wprost a b6 na kratki pochylone ma zewnątrz i do dołu
-
modyfikacje silnika ALH
lepiej zapodać opornik za 30gr i też będzie lać gnojem Kup używki wtryski AFN lub ASV i zrób program.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Już na pierwszy rzut oka pomyślałem sobie że jak tylko troszkę pociśniesz to lakier z maski poleci a Ty masz jeszcze wygłuszenie jak w tdi Auto będzie strojone z otwartą maską???
-
Cykające wtryski
Jak wtryski cykają to tylko się cieszyć a co do zapachu wahy to może pasowało by wymienić oringi na wtryskiwaczach
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
Normalne kasowanie na odliczanie 15tyś km i 365dni robi się kluczykiem i przyciskami w liczniku a jeśli chodzi o niestandardowe ustawienia to vagiem jak najbardziej daje radę
-
modyfikacje silnika ALH
Tak to wtryski od ASV. Porywając się na 216 pasowało by zapodać turbo od ARL i wtedy wypluje ponad 150KM
-
modyfikacje silnika ALH
wtryski 205, wywal kata, wydajniejszy intercooler, remap u tunera... jak graty zdrowe to powinno wyjść blisko 130KM
-
Zalewa na BP problem z odpaleniem
Obstawiam Przepyszczający "na lewo" paliwo regulator ciśnienia paliwa na listwie paliwowej. Sprawdź czy po dłuższym postoju w cienkim wężyku czy nie ma paliwa. Jak będzie chociaż kropla to regulator do wymiany. ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- W jednym audi wymieniając ten cienki wężyk na przeźroczysty było fajnie widać jak paliwo idzie przy odpalaniu i podczas pracy silnika
-
Kto z was się ściga swoim audi?
Ja się ostatnio z bmw x6 ścigałem:grin: ale pozwoliłem mu objąć prowadzenie jak się połapałem że przed nami czarna nieoznakowana vactra z kamerką Kolo poszedł chyba ze 160km/h na 70-ce do tego wyprzedzając na przejściach i skrzyżowaniu a za minutę miał przymusowy postój i nietęgą minę
-
Wypadanie zapłonów Allroad 2.7 BiTurbo ARE
Ja kiedyś miałem misfire i wcale to nie była ani cewka ani świeca tylko był przytkany wtryskiwać paliwowy jakimś syfem. Radzę zaglądnąć do układu paliwowego i do wtryskiwaczy. Na którymś bloku widać podawane napięcia na wtryskiwacze i w ciemno na vagu było widać gdzie szukać.
-
Jakie polecacie świece do 1.8T AVJ?
Moje są japan Co do Boscha to F5DPOR są bardzo dobre do 1.8T
-
Jakie polecacie świece do 1.8T AVJ?
NGK PFR6Q
-
[INNE] Pompa wspomagania wyje po wymianie
uszkodzone sitko w zbiotniczku ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- odkopałeś temat sprzed dwóch lat:grin:
-
Nie można włączyć samochodu
Pewnie padł czujnik wału korbowego albo coś z immo. Trzeba by pod kompa podpiąć i zobaczyć jakie błędy wypluje.
-
[ALL B7] Nie działający tempomat
Dzięki za podpowiedzi Jutro postaram się z tym powalczyć i dam znać co i jak. ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 12:24 ---------- dziś znalazłem takie coś: Control Module Part Number: 8E0 907 279 F Component and/or Version: int. Lastmodul RDW 0517 Software Coding: 00001 Work Shop Code: WSC 00000 1 Fault Found: 01312 - Powertrain Data Bus 79-00 - Please Check Fault Codes czy ten błąd w elektryce może mieć coś wspólnego z niedziałającym tempomatem? Wcześniej go nigdy nie było ... błąd po skasowaniu powraca (czasami jako sporadyczny)
-
Ksenony
i Wiedz że bez systemu zmywania lamp i samopoziomowania przelądu raszej nie przejdziesz Niebiescy też mają schiza na te rzeczy i szybko dowodzik poleci
-
Dębica Frigo 2,czy ktoś na takich jezdzi?
Frigo2 w desz lekko uślizguje za to głębokie śniegi i błoto znosi BDB. Nie jest głośna jak na zimówkę i nie sciera się szybko.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://komixxy.pl/uimages/201207/1342017805_by_Djembe_500.jpg
-
[B6 AVF]Olej do wspomagania
Ja mam czerwony syntetyczny ATF III i działą za***iście Już w innych autach to testowałem i nic się nigdy nie działo. Wspomaganie chodzi znacznie lżej i ciszej. Ten 6162 jak się podgrzewał to robił się jak woda
-
[ALL B7] Nie działający tempomat
Właśnie że nie mam. Może Ty byś mi podpiął swojego VCDSa i może coś pokarze
-
[ALL B7] Nie działający tempomat
Kabel mam dobry... Daje sie nim wszystko porobic. Dla niedowiarkow jutro zrobie foto jak u mnie wyglada blok 006. Ale chyba padl czujnik sprzegla bo jak jade obciazajac silnik i jak wcisne sprzeglo bez zdejmowania nogi z gazu to obroty wskakuja i przy puszczeniu szarpnie do przodu. ---------- Post dopisany 30-10-2012 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 17:32 ---------- Po wymianie czujnika sprzęgła tempo. nadal nie działa:kwasny: W Stering Wheel w blokach manetka działa OFF/ON i inne jej funkcje w 2 i 3 okienku ale za to w 4 okienku całyczas świeci Not Installed . Kodowanie mam 01042 więc chyba ok. Pomocy!!!