Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I jak powrót do domu??? bo ja jednak się przesiadłem i za jakimś "wariatem" pędziłem
-
Jak się robi bezwypadkowe Audi
I po takich oto pracach powstało A4 b8
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mogą to być tzw. szklanki pod wałkiem rozrządu Ale nie kieruj się tym co piszemy bo my tego nie słyszymy Stuka klka sekund czy troche dłużej?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W Z A J E M N I E ! ! !
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Albert i tak długo zwytrzymał
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
A ja mam dziwne przeczucie że w jutrzejszym teleexpresie pokażą całą walkę
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Kolegi z ciemnego sedana b5 daemon coś tak z tyłu został ?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://patrz.pl/filmy/10-najnizszych-lotow
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chodziło mi tylko że ma fajny silnik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mocna sztuka do sprzedania http://moto.allegro.pl/item1038053593_audi_a4_420ps_515nm.html Szkoda że nie Quattro :gwizdanie:
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
Dokładnie było audi coupe
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
Tą aukcje podałem jako przykład ale serie można kupić za 10tyś.
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
A może jakiś nissan do polatania bokiem : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13002595
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=Uix5SOkXSmc&feature=player_embedded#!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pozdro dla kolegi który mnie zaczepił wczoraj na podkarpackiej Sorki ale nie miałem za bardzo czasu na rozmowę ale zapraszamy na spota
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kupowałem od gościa tylko D2S barwa 4300 po 49zł. i jak narazie rok świecą. Tu masz H7: http://moto.allegro.pl/item1007355503_zarnik_palnik_xenon_hid_h7_zarniki_ksenony_fv_gw.html
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
W moim AFNie z 97r. jest prawdziwe 214tyś. Kropelki oleju nie dolewam - tylko wymiana co 10tyś.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeśli chodzi o palniki D2S to na allegro Philips jest o połowe taniej. Z zestawami jest podobnie chyba że kupić od kogoś chandlującego na Allegro.
-
Moje zabawki BMW
Kolego, zobacz jak wyglądają Alpiny ,i w tedy się wypowiadaj A co do e61, to skąd wiesz jak mam w środku????? Naklejki to festyn! To tak jak na A4 1,6 naklejają S4 Auto nigdy nie powinno wyglądać na szybsze niż jest!!! Co do e61 to mój były szef miał identyczną tylko kolor grafit i wnętrze było wstrętne - deska , kierownica i to pokrętło świecące jak z odpustu- to już nie bmw Naprawdę stary takie jest moje zdanie [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 21:20_________________________________________________...aha też miałem kiedyś BMW a teraz jestem w trakcie poszukiwania następnej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie !
-
Moje zabawki BMW
E36 fajne ale szkoda że nie coupe no i oklejona jak by miała być reklamą Czuć jakąś różnice po zamontowaniu rozpórej ??? E61 super zwłaszcza z takim motorkiem ale wnętrze ma brzydkie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeśli byś szukał dobrego mechanika to polecam Piotra F. z Łąki. No i zapraszamy na spota
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Jak by ktoś szukał dobrego lakiernika to mam tu takiego: http://www.smog.pl/wideo/34287/profesjonalny_polski_lakiernik/ Polecam!!!
-
[ALL B5] Mój koszyczek wielkanocny na środę
MODYFIKATOR PLUS - A gdzie magnetyzery???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W Trzebownisku na zjeździe do remleczu to Ty byłeś???