Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Sokole albo ktos inny , wezmiecie Vaga ?? Potrzebuje kumplowi przebadac paska heheh
  2. To są moje odczucia,patrząc co dzień na duże ekrany mogę stwierdzić,że nawet po podłączeniu do platformy cyfrowej obraz nie jest tak doskonały jak w przypadku plazmy.Robi się pixeloza,efekt smużenia jest dużo większy(pomimo szybkiego czasu reakcji). Ta kwestie juz wytlumaczylem w innym temacie I masz 100% racije do 37" LCD od 40" Plazma i poki co nic tego nie zmieni
  3. dobra mocna felga na zimę :th: Dokladnie! Za taka kase mozna kupic duzo lepsza fele na lato Ale ja nie chce nic wiekszego. Wydaje mi sie ze 16" jest w sam raz na te nasze "polskie drogi". Jest to taki kompromis pomiedzy wygladem a komfortem. Nie chce tez kupowac alu po to zeby za chwile zmieniac opony na nowe. Chce juz sobie kupic dobry komplet na lato z fajnymi felami i dobrymi oponami . A Wy jakie proponujecie fele 16" do czarnej A4? Jak cos to takie jak z tego linka ja mam do sprzedania Tylko 5 sztuk
  4. Ja bym bral Philipsa Ale tylko dlatego , ze ma fpyte ikonki Voxan69 , nie masz kompletnie racji. Wiesz jak kupuje pilot uniwersalny za 10zl albo takiemu podobny , to sie nie dziwie ze sa do d*py. Ale nikt mi nie wmowi ze kupujac ktorys z wyzej wymienionych , czy wogole z gornej polki nie bedzie ulatwieniem w uzytkowaniu sprzetu w domu Ja jestem bardzo zadowolony i nie wala mi sie 10 pilotow po domu , a uzytkowanie takiego pilota jest banalnie proste , a jeszcze jak z pomoca przychodza ikonki programow itp. to juz wogole to jest super proste i przyjemne A ten to juz jest wogole mega fpyte , cos jak RS4 czy RS6 http://www.allegro.pl/item334998690_logitech_harmony_one_1_zamiast_15_dotykowy_lcd.html
  5. Siemanto Cuberas , jakbys ty pisal czasem po polsku to by bylo w sznicel
  6. Ja mam Logitecha i mi jakos dziala dobrze Harmony 555
  7. Ale sie nam ladna pogoda zrobila :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:15 _________________________________________________ Oooo no to gratki Trzeba prezentacje zrobic na spociku No ale moglbys dzisiaj jakies zdjatka wlozyc
  8. Nie ma sprawy Hmmm a ja nie widze dzialu "Tylko dla Moderatorow" :polew:
  9. Heeeeeeeeeeejjjj chlopcy Wczoraj full wypas meczyk :naughty:
  10. Eeee , to jakas wymowka tak ??
  11. Ale milusio na polu sie zrobilo Dzingo bels , dzingo bels ,
  12. Mad_MAX odpowiedział(a) na kola temat w Audi A4 B5
    No kolego wszystko to wiemy Ale u mnie na przyklad jest na odwrot LOL , sciemnia jak jest slonecznie , a w miare jasno jak ciemno (tzn. normalnie , nie zeby rozjasnial czy sciemnial). Jarko naprawa FISa , z allegro kosztuje 300zl , na AKP wiem ze jest kolo , ktory rowniez sie tym zajmuje i z tego co pamietal krzyczal cos kolo 100-150zl
  13. Moze notatnik ?? :polew:
  14. Jak bys cos potrzebowal pomocy odnosnie tego routerka (mam kilka takich ) i wogole sieci to wal na PW
  15. Cayenne pokaz mi w ktorym momencie sie unioslem/denerwowalem ??
  16. Yooo Stefany 1.Sokolnh (organizer) 2.Cuber 3.Themon 4.Ozi 5.Jarko 6.Truogr 7.Trzeniek 8.Mtytus 9.rtocki 10.Marek27 11. Mad_MAX .....
  17. Sory panowie ale to jest smieszne hehehee . Jak 1.6 jedzie 220km/h to ciekawy jestem ile poleci moje , pewnie z 280km/h , a moze i 300 sie uda :polew: I mowie tu tylko o tym V/max , a nie o samym silniku , zeby nie bylo ze mowie zle o nich A co do objezdzania to ok , mozliwe ze jeden drugiego objedzie , bo wiadome , ze w roznym stopniu ktos dbal o silnik i moga byc rozne parametry Zejdzcie na ziemie koledzy , bo albo macie bardzo popsute liczniki i wskazania sa tak zaklamane , albo bylo cholernie z gorki , a wy o tym nie wiedzieliscie hehehe.
  18. Sie wybiera , sie wybiera
  19. Swietnie mu poszlo W koncu bez problemow z boildem
  20. hehe, dobrego nigdy za wiele Dac mu piwo No to mamy dwie góry i jeden dół Kurcze, panowie może znacie jakieś miejsce w KRK gdzie można _dobrze_ wyczyścić skórzaną tapicerke ? Gdzie bym nie pojechał to chcą ją robić na błysk - a wole tak jak jest fabrycznie: głęboki mat :th: Ja sobie sam tak robie
  21. U was to takich rzeczy nie ma , dlatego chociaz przez forum wam je pokazujemy , zebyscie wiedzieli ze takieeee rzeczy sa na swiecie
  22. hehe, dobrego nigdy za wiele Dac mu piwo
  23. Sokol , nie bede gorszy od ciebie :naughty: <------- :blink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.