Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. zakładałem na piastę felga łapie jeszcze ok 5mm osadzenia śruby kupiłem dłuższe w klasie 10.9 zobaczymy jak się założy
  2. Na tą chwilę czekam do wiosny Wtedy się zobaczy. A po dziurach nie wolno jeździć
  3. Przynajmniej szybko Ci się nie znudzi
  4. No i dobrze, im szybciej tym lepiej. Nie ma co prezentów robić następcy tylko samemu pocieszyć się trochę z przyrostu
  5. No i bardzo ładnie, standard w górę
  6. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie jestem zielony. Znalazłem tylko to oznaczenie a słyszałem że te nici różnią się odcieniem
  7. Ostatnio kolega dostarczył zlecenie jeszcze z zeszłego roku Letni setup na tyle idzie po 10 mm na stronę no bo tyły mamy lepsze
  8. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś wie, czy szwy w mieszku gałki s-line, mają różne odcienie szarej nici ? Ewentualnie poproszę o nr.kat Znalazłem taką z tym nr 8K0863278G XBA http://www.ebay.pl/itm/200958080626 Czy ta końcówka XBA to może być kod koloru ?
  9. Taaaa ciągle mało Wasze białe....
  10. nom pasowałby jak nic Może kiedyś, uda się to do modzić
  11. no najlepiej jak by był na wczoraj
  12. To tak jak u mnie. Z dwojga złego to już niech lepiej pluje tą dziurka niż ciśnienie szło by w układ elektroniki. Chociaż może i tam już jest olej nie ruszałem tej plastikowej pokrywy. Bo jest sucha.
  13. Ale na razie błędów Ci nie wyrzuca ?
  14. To musisz obserwować, jak ta śruba na dole była mokra a wyżej sucho to uszczelka o której piszesz powinna być ok. Jednak na Twoim miejscu zwrócił bym uwagę czy nie przepuszcza uszczelka pod plastikową odbudową od elektroniki, a to już nie dobrze
  15. No właśnie, ja zmieniłem tylko tą pomiędzy EGRem a klapą. Byłem pewien że przepuszcza właśnie tą uszczelka. Teraz okazało się że pluje tą małą dziurka widoczną na pierwszym zdjęciu
  16. Ładny kolorek zawsze coś można domodzić
  17. Skąd masz zdjęcie gosposi mojego plebana ?
  18. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Świntuch Co popadnie
  19. Brawo idziesz chłopaku, idziesz
  20. W B8 być może to byłem ja Codziennie o tej porze wracam tą trasą z pracy Jeżeli blachy RNI....
  21. Wymieniałeś uszczelkę między klapą a egr-em ? Ze zdjęć widać że chyba przepuszcza
  22. Dzięki Andrju normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania Tyle w B8 wystarczy Przód
  23. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest co opijać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.