Treść opublikowana przez krystian3769
-
B8 TrOOOOp
I kto tu teraz wyszedł na ignoranta? Ciekawe!!! Nawet nie widziałem że tak można Nie ma wstydu Pamiętam jak byłem u 1-go Rezacza RP i paczkę w bagażniku miałem na tym korytku... popatrzył i mówi... że dużo widział, ale że to tak można ...
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Umówmy się że jest to bardzo wczesna zima Pomimo braku śniegu i tak wygląda super na tym setupie Nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem dziś nie brakuje tego białego gó..a Raz już śmigałem na łopacie i pewno z wieczora to samo, bo ciągle pada
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Kapa to jest to samo co pokrywa łożyska To pomogłeś zacnie. Nie każdy musi wiedzieć co to kapa. Kolego Dikson wystarczy przeczytać początek tematu, który ma jedynie 3 strony. I wiedział byś że audi nic nie zaleca. Że usterka występuje bez względu jaki masz silnik czy oznaczenie skrzyni. A co można zrobić żeby ją usunąć to możliwości jest kilka. I oczywiście masz prawo nie wiedzieć co to kapa ja też nie jestem mechanikiem.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Kapa to jest to samo co pokrywa łożyska
-
Strefa Śmiechu
Starsze niż internet. Teraz tylko obrazki dodali. :decayed: ale ja, mam internet od niedawna
-
Strefa Śmiechu
nowy domek w Karkonoszach https://www.youtube.com/watch?v=eumEuK1sD90
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem czy Ci co tym handlują są na tyle głupi że ktoś się nie zorientuje czy tacy beszczelni...
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Również Zdrowych, radosnych i niech się Wam darzy
-
Zmiana b6 awx na b8 caha
Gratki i powodzenia w modach
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Wzajemnie simon Piękna choinka Ale niunia ładniejsza
-
B8 TrOOOOp
Parafrazując, 'w tym modelu nie wymienia się żarówek w halogenach...' nie myślałem akurat o tym, że będziesz chciał zmieniać palniki takie skojarzenie z programem mi wpadło... skoro tego nie widać to tego nie ma
-
B8 TrOOOOp
To nasuwa się tylko jedna odpowiedź... typu dwóch mechaników z programu Będzie Pan Zadowolony szukających przy poniesionej masce długich świateł... http://mistrzowie.org/578836 "W tym samochodzie nie ma długich świateł..."
-
B8 TrOOOOp
No właśnie w tym problem,że u mnie nie ma tej dziury z pomocą której mógłbym ja wyciągnąć. Co prawda nie miałem do czynienia z poliftem ale jak nie widzisz żadnego zaczepu to może skręcić koło i odkręcić fragment nadkola przy zderzaku. Zobaczysz może jak jest zamocowana No ale pewnie ktoś kto ma lifta wie jak prościej to sprawdzić
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Wszystko zależy od jakiego mikołaja ją chcesz PW poszło
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Zacytuje Kolegę Andyego "warta każdego wydanego grosza... w rękawiczkach jak w rękawiczkach ale z ceglówka pod prawym butem ... co nie Andy ? Nie działa tylko nie obsługiwany przycisk NAV. Jakiej roboty ? sama zmiana kierownicy 10 min.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Oj jak leżyyyyyy......
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
to od Mikołaja
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
a no, jak mawiają starożytni Rosjanie ....... żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek ______________________________________________________________________________________________________ Zmiana kierowniczki tak dla porównania
-
AUDI A4 B8 1.8 TFSI 160 KM limuzyna
Witaj wśród pozytywnie zakręconych użytkowników A4 B8 Pozostaje pogratulować i życzyć bezawaryjosci
-
B8 TrOOOOp
Wcisnąłem AUTO na klimatronicu
-
B8 TrOOOOp
Ktoś ostatnio pytał ... Po odpięciu aku. znikła mi temp. wyświetlana na mmi. Podpowie ktoś gdzie to ustawić z powrotem ? Już mam Nie było pytania
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Dzięki za szybką odpowiedz fakt... jak coś się nakłada, trzeba jedno weliminować
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Witam Od niedawna zaobserwowałem że rano na zimnym silniku słychać delikatne metaliczne drgania (słychać nie czuć). Po trasie pokonanej do pracy ok 25km drgania-stuki ustępują. Nadmienię że auto ma już walnięte 207k w tym 30k z programem. Z historii wiem że ani sprzęgło ani dwu masa nie były wymieniane. Dodam że fizycznie nie czuję żadnych zmian na gorsze. Żadnego telepania czy uślizgu. A i lewa poduszka silnika wypuściła olej. Czy to już dwu mas się odzywa czy wina poduchy ?
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Nie będziesz musiał ...