Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I kto tu teraz wyszedł na ignoranta? Ciekawe!!! Nawet nie widziałem że tak można Nie ma wstydu Pamiętam jak byłem u 1-go Rezacza RP i paczkę w bagażniku miałem na tym korytku... popatrzył i mówi... że dużo widział, ale że to tak można ...
  2. Umówmy się że jest to bardzo wczesna zima Pomimo braku śniegu i tak wygląda super na tym setupie Nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem dziś nie brakuje tego białego gó..a Raz już śmigałem na łopacie i pewno z wieczora to samo, bo ciągle pada
  3. Kapa to jest to samo co pokrywa łożyska To pomogłeś zacnie. Nie każdy musi wiedzieć co to kapa. Kolego Dikson wystarczy przeczytać początek tematu, który ma jedynie 3 strony. I wiedział byś że audi nic nie zaleca. Że usterka występuje bez względu jaki masz silnik czy oznaczenie skrzyni. A co można zrobić żeby ją usunąć to możliwości jest kilka. I oczywiście masz prawo nie wiedzieć co to kapa ja też nie jestem mechanikiem.
  4. Kapa to jest to samo co pokrywa łożyska
  5. Starsze niż internet. Teraz tylko obrazki dodali. :decayed: ale ja, mam internet od niedawna
  6. nowy domek w Karkonoszach https://www.youtube.com/watch?v=eumEuK1sD90
  7. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem czy Ci co tym handlują są na tyle głupi że ktoś się nie zorientuje czy tacy beszczelni...
  8. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    biały kruk
  9. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Również Zdrowych, radosnych i niech się Wam darzy
  10. Gratki i powodzenia w modach
  11. Wzajemnie simon Piękna choinka Ale niunia ładniejsza
  12. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Parafrazując, 'w tym modelu nie wymienia się żarówek w halogenach...' nie myślałem akurat o tym, że będziesz chciał zmieniać palniki takie skojarzenie z programem mi wpadło... skoro tego nie widać to tego nie ma
  13. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To nasuwa się tylko jedna odpowiedź... typu dwóch mechaników z programu Będzie Pan Zadowolony szukających przy poniesionej masce długich świateł... http://mistrzowie.org/578836 "W tym samochodzie nie ma długich świateł..."
  14. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie w tym problem,że u mnie nie ma tej dziury z pomocą której mógłbym ja wyciągnąć. Co prawda nie miałem do czynienia z poliftem ale jak nie widzisz żadnego zaczepu to może skręcić koło i odkręcić fragment nadkola przy zderzaku. Zobaczysz może jak jest zamocowana No ale pewnie ktoś kto ma lifta wie jak prościej to sprawdzić
  15. Wszystko zależy od jakiego mikołaja ją chcesz PW poszło
  16. Zacytuje Kolegę Andyego "warta każdego wydanego grosza... w rękawiczkach jak w rękawiczkach ale z ceglówka pod prawym butem ... co nie Andy ? Nie działa tylko nie obsługiwany przycisk NAV. Jakiej roboty ? sama zmiana kierownicy 10 min.
  17. a no, jak mawiają starożytni Rosjanie ....... żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek ______________________________________________________________________________________________________ Zmiana kierowniczki tak dla porównania
  18. Witaj wśród pozytywnie zakręconych użytkowników A4 B8 Pozostaje pogratulować i życzyć bezawaryjosci
  19. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wcisnąłem AUTO na klimatronicu
  20. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś ostatnio pytał ... Po odpięciu aku. znikła mi temp. wyświetlana na mmi. Podpowie ktoś gdzie to ustawić z powrotem ? Już mam Nie było pytania
  21. Dzięki za szybką odpowiedz fakt... jak coś się nakłada, trzeba jedno weliminować
  22. Witam Od niedawna zaobserwowałem że rano na zimnym silniku słychać delikatne metaliczne drgania (słychać nie czuć). Po trasie pokonanej do pracy ok 25km drgania-stuki ustępują. Nadmienię że auto ma już walnięte 207k w tym 30k z programem. Z historii wiem że ani sprzęgło ani dwu masa nie były wymieniane. Dodam że fizycznie nie czuję żadnych zmian na gorsze. Żadnego telepania czy uślizgu. A i lewa poduszka silnika wypuściła olej. Czy to już dwu mas się odzywa czy wina poduchy ?
  23. Nie będziesz musiał ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.