Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Żadna nowina. Cena niska to i ze śmieci robione. Ja miałem brać MS ale go olałem i zbieram na lema.
  2. Jak jest w takim stanie (dobrym) to tylko remont.
  3. Mesiah odpowiedział(a) na qenik temat w 1.8T
    Ruville wkłada teraz do swoich pudełek podłej jakości towar. Pisaliśmy o pompie wody nie całym rozrządzie. Z tego co wiem ina pomp nie robi. Z drugiej strony ina po części to też pakowacz i np ładuje do swoich rozrządów rolki ntn i napinacze (nie pamiętam firmy).
  4. Nie wiem do jakich mechaników jeździsz, że każą Ci olej gęstszy lać. Trzeba chyba przygłupa żeby nie usłyszał, że coś jest nie tak. Ciśnienie oleju miałeś zmierzyć od razu. Zrób to na porządnie rozgrzanym oleju.
  5. Bezsensu. Tylko szukanie takiego samego motoru na EDC16 albo remont posiadanego.
  6. Sprawdź co dokładnie padło i może go jakoś ożywisz. Pomierz blok i wał. Nowe panewki główne i korbowe , nowe pierścienie. Do tego remont głowicy. Trochę się uzbiera ale wiesz co masz
  7. Poszukaj drugiego motoru. Najlepiej żeby był jeszcze w aucie do testów. Wtrysk lał,że dziura sie zrobiła czy jak?
  8. Mesiah odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Orczyk , kat , ktoś kto o nic nie dba i lubi katować.
  9. Mesiah odpowiedział(a) na qenik temat w 1.8T
    Paski dobre. Co wkładają do reszty nie wiem. Ja brałem zestaw ina+pasek conti
  10. Mesiah odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    A no jest ale też nie lubi kiepskiego oleju. Poza tym orczyk załatwi taki silnik w kilka chwil.
  11. Mesiah odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Dość długo. U nas np ze 2-4 tyg. Kolejki się ustawiają. Jeśli zależy Ci na czasie to tylko przekładka bloku lub całej motorowni.
  12. Ten dźwięk z drugiej połowy filmiku to jakby rozwalona szklanka. Trudno ocenić. Podjedź do innego mechaniora
  13. Mesiah odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Ja go nie robiłem bo nie musiałem. Znam ceny bo pracuje trochę w zawodzie.
  14. A ja wiem. Nie jechać tym autem chyba ,że lubisz kapitalki
  15. Mesiah odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Zależy od zakresu robót i cen w Twoim rejonie. Ja u siebie ten motor na wypasie z głowicami , szlifem cylindrów itp zrobiłbym za 3.5-4tyś z częściami. Może trochę taniej
  16. Zakładają ale podobno rewelacji nie ma i lubią wylać na naszych dziurach. Przed gwintem chciałem je wrzucić ale odpuściłem. Zrób rozeznanie w ofercie firmy Lowtec. Koleś z forum tym handluje. Ja nie jestem do tego przekonany ale spróbuj. http://a4-klub.pl/index.php?/user/84535-bluebird/
  17. Czy sprawdziłeś jak pisałem wyżej ustawienie wałków i rozrządu?
  18. Prosze. Bilstein B6-B8.
  19. Mesiah odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Nowy wał (zależy jak ten dostał) w nominale i do niego szlif na 1 nad wymiar. Nowe panewki główne oraz korbowe. /sprawdź od razu gładzie cylindrowe. Tak czy inaczej motor do wyjęcia.
  20. A co ma odma do tego? Moja była rozwalona i była cisza. Ten dźwięk to grzechotka.
  21. Standard Ja sprowadziłem auto na 15 i pro kicie ale się wkurzałem bo auto rzucało jak pontonem. Polowałem na 205/55 16. Obejrzałem kilka projektów z forum i korba bo już 16 wyglądała dla mnie jak kołpak. Następnie miały być 17 ale jeden kumpel z forum napisał mi abym szukał 18 bo po miesiącu będę żałował. Reszta forum piłowała się, że na takim kole jeździć się nie da. Kupiłem i nie żałuje. Latam po swoich tragicznych dziurach od czerwca i koła są proste jak były , W styczniu wrzucałem komplet nowych opon to widziałem. Może dlatego, że to Ronale znoszą te wertepy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.