Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Niezłe jaja
  2. Pochwal się jeśli kupisz
  3. Nie ma porównania. Na pro kicie twardziej. Pewnie bliżej mu do 1BE na którym nie jeździłem. Coś za coś. Jazda na 1BA to porażka. Cholerny ponton.
  4. No jasne , że Ci się opłacało ale nie można porównywać KW do FK Oby zawias gość miał dobry bo V1 po tak małym przebiegu to fajna sprawa.
  5. Ciekawe czy to nie kolejny wał z tablicy. Zdjęcia słabe jak cholera. No ale skoro zgodził się na odbiór osobisty to może być ok. Czekam na info.
  6. I co wrzuciłeś już ten gwint? Ludzie z forum piszą do mnie jaki gwint fajny wrzucić i podsyłają linki do Twojego KW z tablicy bo koleś albo Ci go nie sprzedał albo ogłoszenia nie zdjął. No i ciekaw jestem jak wypadło.
  7. Będzie ładnie i wszystko podpasuje. Potrzebujesz tylko pierścieni centrujących z redukcją 66.5>57.1. Groszowa sprawa.
  8. Na Kayaba exel g. Mam je na tyle i były z Twoim pro kitem. Amory wytrzymują dużo , bardzo dużo. Wczoraj je zdemontowałem i są jak nowe. Dosłownie jak nowe. Od siebie także polecam.
  9. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Podaj cenę i czy dajesz w komplecie cybant i uszczelkę. Może więcej osób skorzysta. Temat dość mocno wałkowany.
  10. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Bo i nie ma po co przy tym silniku. Powyżej 5 tyś dostaje zadyszki.
  11. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Żebyś nie zaglądał za często na czerwone pole obrotomierza.
  12. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Jak nie będziesz upalał to da radę.
  13. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Też mnie interesuje lekkie wyciszenie tłumika ale u mnie skończy się na wymianie całości od początku do końca. Środkowy i końcowy mam przegnity (jeszcze oryginał). Ja zaryzykuje i kupie ten z linku. Ze 3-4 lata powinien wytrzymać przy moich przebiegach.
  14. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    To podobno daje radę i jest dedykowane : http://allegro.pl/tlumik-katalizator-audi-a4-vw-passat-1-8-20v-i4958840341.html
  15. Mesiah odpowiedział(a) na Jaro75 temat w Audi A4 B5
    Gdzie w tej chwili wysyłkowo można kupić taki oryginalny wydech?
  16. Tak może zostać ale te sprężyny zasługują na coś lepszego. Minimum 1BE a najlepiej bil B6-B8
  17. Pomiędzy masz jeszcze RTS i Febi. Nie popadajmy w skrajnosci.
  18. Na tyle sztuk które wychodzą z fabryki zawsze trafi się feler niezależnie od firmy. Podklej ją
  19. No właśnie tylko to mnie zastanawiało. Wiadomo , ze kupie na forum za 1500 a nie na allegro za 1400 dla świętego spokoju ale zagadka jest.
  20. Ooo widzę hardcore. Myślałem ,że gwint jest po to żeby auto na zimę podnieść
  21. Wydaje mi się , że tylko zima jest ważna.
  22. Może nie ruda tylko utlenienie. Na gwincie. Pytałeś chłopa czy to inox? Ponoć KW bez inoxa żre w oczach. I to nie niektóre tylko wszystkie. Mądre głowy tego forum mnie kiedyś przed tym ostrzegały z tego co pamiętam.
  23. To chyba Twój egzemplarz http://olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-kw-v1-audi-a4-b5-CID5-ID8EKvF.html#187fb49c7e Jakieś tam zalążki rudej ma. To chyba nie inox co?
  24. Nie wywołuj wilka z lasu " wyglądało przyzwoicie a jednocześnie względnie wygodnie jeździć?" Względnie wygodnie to za dużo powiedziane. Nie maks betonowo może bardziej tu pasuje ;]
  25. Hehe stary już jesteś No prawda jest taka , że jak ktoś tłucze trochę km rocznie to gwint wyprowadza z równowagi. Ja tam soją B5 jeżdżę wokół komina zazwyczaj. Na trasy mam volvo 850 na ori zawiasie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.