Treść opublikowana przez Mesiah
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Niezłe jaja
-
Felgi 17'' do avanta ?
Pochwal się jeśli kupisz
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Nie ma porównania. Na pro kicie twardziej. Pewnie bliżej mu do 1BE na którym nie jeździłem. Coś za coś. Jazda na 1BA to porażka. Cholerny ponton.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
No jasne , że Ci się opłacało ale nie można porównywać KW do FK Oby zawias gość miał dobry bo V1 po tak małym przebiegu to fajna sprawa.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Ciekawe czy to nie kolejny wał z tablicy. Zdjęcia słabe jak cholera. No ale skoro zgodził się na odbiór osobisty to może być ok. Czekam na info.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
I co wrzuciłeś już ten gwint? Ludzie z forum piszą do mnie jaki gwint fajny wrzucić i podsyłają linki do Twojego KW z tablicy bo koleś albo Ci go nie sprzedał albo ogłoszenia nie zdjął. No i ciekaw jestem jak wypadło.
-
Felgi 17'' do avanta ?
Będzie ładnie i wszystko podpasuje. Potrzebujesz tylko pierścieni centrujących z redukcją 66.5>57.1. Groszowa sprawa.
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Na Kayaba exel g. Mam je na tyle i były z Twoim pro kitem. Amory wytrzymują dużo , bardzo dużo. Wczoraj je zdemontowałem i są jak nowe. Dosłownie jak nowe. Od siebie także polecam.
-
Pytanie o KATA
Podaj cenę i czy dajesz w komplecie cybant i uszczelkę. Może więcej osób skorzysta. Temat dość mocno wałkowany.
-
Pytanie o KATA
Bo i nie ma po co przy tym silniku. Powyżej 5 tyś dostaje zadyszki.
-
Pytanie o KATA
Żebyś nie zaglądał za często na czerwone pole obrotomierza.
-
Pytanie o KATA
Jak nie będziesz upalał to da radę.
-
Pytanie o KATA
Też mnie interesuje lekkie wyciszenie tłumika ale u mnie skończy się na wymianie całości od początku do końca. Środkowy i końcowy mam przegnity (jeszcze oryginał). Ja zaryzykuje i kupie ten z linku. Ze 3-4 lata powinien wytrzymać przy moich przebiegach.
-
Pytanie o KATA
To podobno daje radę i jest dedykowane : http://allegro.pl/tlumik-katalizator-audi-a4-vw-passat-1-8-20v-i4958840341.html
-
Wymiana tłumików na nowe
Gdzie w tej chwili wysyłkowo można kupić taki oryginalny wydech?
-
Nowe sprężyny lekko obniżające
Tak może zostać ale te sprężyny zasługują na coś lepszego. Minimum 1BE a najlepiej bil B6-B8
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Pomiędzy masz jeszcze RTS i Febi. Nie popadajmy w skrajnosci.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na tyle sztuk które wychodzą z fabryki zawsze trafi się feler niezależnie od firmy. Podklej ją
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No właśnie tylko to mnie zastanawiało. Wiadomo , ze kupie na forum za 1500 a nie na allegro za 1400 dla świętego spokoju ale zagadka jest.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Ooo widzę hardcore. Myślałem ,że gwint jest po to żeby auto na zimę podnieść
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Wydaje mi się , że tylko zima jest ważna.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Może nie ruda tylko utlenienie. Na gwincie. Pytałeś chłopa czy to inox? Ponoć KW bez inoxa żre w oczach. I to nie niektóre tylko wszystkie. Mądre głowy tego forum mnie kiedyś przed tym ostrzegały z tego co pamiętam.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
To chyba Twój egzemplarz http://olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-kw-v1-audi-a4-b5-CID5-ID8EKvF.html#187fb49c7e Jakieś tam zalążki rudej ma. To chyba nie inox co?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Nie wywołuj wilka z lasu " wyglądało przyzwoicie a jednocześnie względnie wygodnie jeździć?" Względnie wygodnie to za dużo powiedziane. Nie maks betonowo może bardziej tu pasuje ;]
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Hehe stary już jesteś No prawda jest taka , że jak ktoś tłucze trochę km rocznie to gwint wyprowadza z równowagi. Ja tam soją B5 jeżdżę wokół komina zazwyczaj. Na trasy mam volvo 850 na ori zawiasie.