Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Czekam niecierpliwie:)
  2. Mesiah odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Zależy jaka będzie ta ORI. Zawsze stosuje HEPU i nigdy nie ciekła. Ta firma robi tylko takie rzeczy i nie jest pakowaczem jak np. Ruville. Jeśli masz możliwość zakupu całego oryginalnego zestawu to bierz. Ja u siebie nigdy nie założę pompy na plastiku.
  3. I jak , termostat wymieniony?
  4. Mesiah odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Jeśli będziesz wymieniał pompę wody polecam HEPU na metalowym wirniku. Lepsza niż SKF itp.
  5. Mesiah odpowiedział(a) na szczepan24 temat w 1.9TDI
    Gdybyś uzupełnił profil to bym Ci powiedział czy łatwo:)
  6. Ruszyło się coś w temacie?
  7. I git. Aby do przodu.
  8. Mesiah odpowiedział(a) na szczepan24 temat w 1.9TDI
    Termostat tylko i wyłącznie Wahler albo Vernet. Z naciskiem na ten drugi.
  9. Mesiah odpowiedział(a) na szczepan24 temat w 1.9TDI
    Sprawdź termostat. Zresztą co tam sprawdzać wymień go na nowy i tyle. Koszt śmieszny. Jak będzie dalej to samo to się pomyśli.
  10. Ciężko=szczelnie. Zawsze składam takie rzeczy na płyn do garów. Wszystko wchodzi jak masło i nie uszkadzają się uszczelki. Polecam.
  11. Mesiah odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Toć napisz do jednego z polecanych wyżej , że chcesz pełny komplet rozrządu i oni Ci już wypiszą po kolei co się w nim znajduję + ceny.
  12. Mesiah odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Na kabinowy tak
  13. Mesiah odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Masz zdrowy motor to bierz 5w40. Zimą Ci podziękuję. To raptem 30-40zł różnicy. Aha i nie kupuj filtrów oleju Filtron bo to syf. Tylko Knecht , Mann
  14. Mesiah odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Zapomniałem o naszych pewniakach z forum:) Od siebie polecam z czystym sumieniem Dzik'a i Wendej'a Co do rozrządu pisz do Dzika. On Ci wszystko dobierze i da dobrą cenę.
  15. Do takich kół to raczej gleba. Na -30 będzie kiepsko według mnie. Muszą się wypowiedzieć osoby które posiadały B6.
  16. Mesiah odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Oleje tylko Liqui Moly. 10w40 top tec będzie super. Ja leje 5w40 High Tec i każdemu go polecam ale to silnik raczej musi być chociaż w dobrej kondycji i nie żłopać oliwy. Motul dobry ale znaleźć oryginalny w tej chwili to problem. 80% olei na necie to podróby. 2 razy się naciąłem. No ale suma sumarum LM i tak jest lepszy więc po co ryzykować Dodam , że 5w40 High Tec w fioletowej bańce to jeden z ostatnich 100% syntetyków z popularnych firm. W tej chwili już nawet Motul ma oszukany syntetyk. Jest obszerny artykuł na necie o tych wałkach z napisami na bańce.
  17. Przyznaję , że dokładnie nie przeczytałem. Jakie koła masz w tej B6? Ja po założeniu 18 225/40 doszedłem do wniosku , że na -30 jest mała koza. Wpadło -40 i jest prawie ok. Jedno jest pewne. Na Eibachu -30 zachowasz komfort bo te springi są komfortowe. Jest jeszcze jedna opcja. KW v2 inox. Wygodniejszego gwintu nie widziałem. Mimo wygody doskonale wybiera nierówności. Używane KW 1000+ ale warto. Wersja V1 podobna cena i nie ma regulacji twardości ale też jest extra.
  18. Gwint nie służy do obniżeń rzędu -30. Jeśli go montujesz to robisz glebę konkretną a nie poprawiasz serie. Gwint w górnym zakresie obniżenia szybciej się zużywa. Według mnie do -40 tylko kit , powyżej gwint. Ja wrzuciłem Pro Kit -30 i po miesiącu było mi mało. Teraz jest -40 i dalej mało;]
  19. Mesiah odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    Bankowo po weekendzie. Spoko
  20. Mesiah odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    Próbowałem wszystkich przez ostatnie 3 auta. Wpierw miałem świece tej firmy kupione z poprzednim autem. Później chyba ktoś mi je polecił na forum i to przeważyło. Tym bardziej , że NGK (jeb..ne ścierwo!!!) nie spisały się ani w pasku b3 1.8 ani w audi 80 v6 ani w a4 1.8. Patologia. Nikt mi nie powie , że trafiła mi się zła seria albo 1 na 4 czy 6 świec była wadliwa. Żonglowałem nimi jak umiałem i było do kitu. Już bosch który jest dość słaby w tanich świecach wypadał 100 razy lepiej. Z tym syfem zawsze problemy. Wypadające zapłony , problemy z odpalaniem , zimą cyrki z praca silnika , różne kolory i naloty na świecach. To nie tylko moja opinia. Był okreś kiedy NGK cena/jakość były bezkonkurencyjne ale te czasy minęły ze 4-5 lata temu.
  21. Mesiah odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    Bez jaj te 20 tyś pociągną jeśli masz zdrową cewkę i przewody.
  22. Mesiah odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    Bierz bierz a moc się stanie Serio chyba najlepsze świeczki do tego motoru. Do tego wytrzymują prawie 2x dłużej niż ngk także cenowo jest bdb. Choć od razu mówię nie radzę zbliżać się do maksymalnych przebiegów świecy szczególnie na gazie.
  23. Mesiah odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    Tak na tył Po zimie wlecą tez nowe na przód ale tu będzie niezły dylemat jaki kapeć. Offtop robię.
  24. Mesiah odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    Wiadomo , że to za mało. Wyobraź sobie , że właśnie kupiłem nowe opony (8mm) z 2013 r. pirelli p7 235/40 r18 za 550zł 2szt z kurierem gratis 2 msc polowałem na opony. To jest pół ceny praktycznie.
  25. Mesiah odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    Powiem Ci , że po przesiadce z 15 na 18 nie poczułem zbytnio różnicy w dynamice. Aż w szoku byłem bo spodziewałem się niezłego muła. wiadomo na 1 już się z biegu nie zamieli ale jest nieźle. Bardziej interesuję mnie spalanie którego jeszcze nie mogę określić. Wstepnie ok 12 po mieście bez emeryckiej jazdy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.