Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. 314mm A6
  2. idź spać k**wa..
  3. Kupujesz zaciski a nie tarcze, tarcze i tak pójdą nowe
  4. Moment dokręcenia w przypadku śruby o długości 22.5 mm: 60 Nm i obrócić dodatkowo o +90° Moment dokręcenia w przypadku śruby o długości 43 mm: 60 Nm i obrócić dodatkowo o 180°
  5. Akurat w 1Z możesz sobie odpuścić czyszczenie kolektora dolotowego. Po pierwsze dojście jest marne, po drugie w 1Z wyjście z kolektora wydechowego do ssącego jest tylko z jednego gara przez co idzie tam minimalne ilość syfu.
  6. a jak ma 2 komplety
  7. no to co... kup teraz?
  8. http://allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-przod-audi-s4-a4-b6-b7-s6-a6-i1309658654.html nic tylko kupować ciekawe ile chce za tył
  9. przestudiuj ten wątek i następnym razem użyj szukajki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0
  10. Jest szansa,wszystko zależy od stanu głowicy.
  11. Niestety jeżeli chcesz dobrze poskładać silnik to wyjdzie taki koszt. Jeżeli chcesz kupić kompletny silnik to dysponuję takim (AVG z 2000r).
  12. ok. 3 000zł w zależności kosztów od robocizny. Warto poszukać drugiego silnika.
  13. Gdzie kupowałeś gumki i sprzęgło, możesz podać numery?
  14. spetsnaz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Jaki jest przebieg auta? Nawet jeżeli diagnoza ASO jest słuszna, to chcą oni jedynie usunąć samą usterkę. Trzeba najpierw dotrzeć do przyczyny jej powstania. Sprawdź vacumpompę.
  15. Skala jest, zmień monitor
  16. Moment jak w dieslu.. ładne krechy. Będziesz ładował mocniejszą pompę?
  17. sprzedający chyba też
  18. Chodzi o to, że nikomu nie będzie się chciało latać z laptopem po parkingu. Na spota przyjeżdża się po to by odpocząć, pogadać i pośmiać się z kumplami. Tak ogólnie to mamy złe nastawienie do osób, które wpadają raz na spota na vagowanie i ślad po nich ginie.
  19. Pozdrawiam właściciela srebrnej B6 na WOS widzianej wczoraj na krajowej 8 na wysokości Wyszkowa.
  20. Może dlatego że w przypadku zastosowania tam zacisku aluminiowego, z uwagi na grubość tarczy musiałby on być dużo większych gabarytów. W przypadku tarczy litej w zupełności wydoli bez ryzyka odkształcenia.
  21. Koledze devastation chodziło o to, że można zabezpieczyć zaciski żeliwne przed korozją. Co do bolączki to masz rację, to bardzo częsta usterka.
  22. Jechałem srebrnym sedanem B5 na WWY :gwizdanie:
  23. Pozdrawiam i ja
  24. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.