Treść opublikowana przez rex
-
a4 1.8 125PSvs2.0 115 opel vectra
Wystartuj następnym razem z 4-5 tys obr. i powinno być dobrze :smile:
-
Strefa Śmiechu
Hahahahahahaha.... Forumowicze! Strzeżcie się - Agresywnych Austriackich Zajęcy! http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4064058.html Hahahahahahaha
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No i extra :smile: Hej Lech! :smile:
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Bardzo miło się prezentuje :smile: Graty cuber :smile:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi również było miło :smile: P.S. Organizujcie się tam w Poznaniu, żeby na letnim spocie było kilka autek od Was :smile:
-
dwa samchody tej samej klasy.
Mam dokładnie takie samo odczucie. Poza tym, mi tył tej nowej BM'ki przypomina "dupcie" Merców. Bodajże C klasy( albo E ?)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Prosze się przyznać - z kim dziś gadałem na bramkach w Katowicach na autostradzie a4 :smile: ? I apeluje - proszę o zakup ramek, albo przynajmniej naklejek klubowych :smile:
-
Benzyna znowu podrozala
Nie wiem jak dziś, ale bodajże 4 dni temu: 4.18 za PB 95. A ma być jeszcze gorzej :confused:
-
NOWE subaru brzydkie jak nigdy
Ale tuba... Porażka na całej linii...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie :smile:
-
Strefa Śmiechu
Które zwierze hodowlane nie ma rogów??
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Gratulacje :smile: Naprawdę, super sprawa :smile:
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/article/7070/co-tam-panie-w-internecie-vi "cos pierdolneło wsilniku"
-
Neony w Audi A4 (B5)
borekorneta, nawet się nie wygłupiaj....
-
[B5 1.8TQ]moja a4 1.8 T Q
Niunia jak najbardziej daje radę :smile: Swoją drogą, zapraszamy na Spoty Krakowskie :exclaim: :biggrin:
-
NOWE subaru brzydkie jak nigdy
Moim zdaniem tragedia...
-
2.4 V6 i chip ??
Hahahaha...wiedziałem, wiedziałem że Ci będzie mało Ale MAX, niestety, nie mam dobrych wieści, wolny ssak to wolny ssak. Dla przyrostu rzędu kilku kuców i kilku - kilkunastu Nm, nie ma co w to inwestować.
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
Podobnie jak cuber, ja z ciekawości również się pisze na jedną sztukę :smile:
-
Podniesienie mocy silnika 1.8
jarku, temat był na forum wieeeelkrotnie wałkowany. Podsumowując: nie podniesiesz znacząco mocy i momentu swojego auta. Spodziwany przyrost po chip-tuningu to ok. 4-8 kuców i 7-10 Nm przy dobrych wiatrach, więc sprawa nie warta zachodu.