Treść opublikowana przez Buszek
-
Spociki Chełmskie
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
GŁOGÓW też żyje
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Wałbrzych
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Spoty wrocławskie
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W A4 to to jedzie ale w A8 nie wyobrazam sobie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Taka droga kartka mowisz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:naughty: :naughty: Cos kolo 20tki wystawie jak juz bede wiedzial dokladnie w dziale sprzedam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
2.5TDI bedzie na sprzedaz jakby ktos reflektowal z waszych znajomych Rodzice chca cos mniejszego kupic, auto na zimowkach 15" ori audi idzie i ze wszystkim co jest w nim[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 15:45_________________________________________________A wymienione sa wahacze, pompa paliwa, rozrzad itp ogolnie nie trzeba wkladu w niego jezdzi jak ta lala nie tak jak na poczatku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co do dzialki to mam juz mieszkanie 4pokojowe obecnie wynajmowane
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adas taki plan jest musze tylko wiedziec kiedy brat z germanizacji wraca i zakladam z nim
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pier... nie bede nikomu sponsorwał wole to przeznaczyc na wache i poszalec na miescie albo pozbierac i dorzucic bo trzeba na program zbierac Ja sie wlasnie zastanawiam czy w program leciec bo jeszcze ceny nie dostalem, czy nie kupic kitesurfingu i za sport sie wziac zamiast dupe wozic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja od poczatku wiedzialem ze autocentrum drogo ma i to nie sa znizki zadne co tam pisze bo ceny takie same jak kiedys z ojcem bralem pare rzeczy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No ja wczoraj drzewo cialem, latalem na kazda strone bo to jewzcze na otwartej przestrzeni prawie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiu to ta twoja audi? Pierwszy raz widze fajna fajna rejsttacja tez dobra Noe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
U nas benzyna tyle co diesel kosztuje 1.32f/1l diesla coraz mniej sie oplaca :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Od czegos trzeba zaczac w koncu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Walekk http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179556.0 Cos dla ciebie jak jeszcze nie byles robic programu
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
335tys zrobione, odpukac ale smiga dalej bez problemow wiadomo oleje itp na bierzaco
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Domjenick wiesz ze mnie tez na 200+ ciagnie- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pisal bym sie jak ustalicie co i jak Eurochip pytanie czy robicie 1.8T, chodzi o program wraz z hamowaniem, ile by to kosztowalo po klubowemu - Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy