Treść opublikowana przez radi88PL
-
Gaz, jaka konfiguracja?
Co sądzicie o wtryskach LPGTECH chyba nazywają się DRAGON ?
-
Komunikat oleju
Musisz sprawdzić wszystko co jest związane z olejem, ciśnienie oleju, czujnik ciśnienia oleju, poziom, oraz może trzeba by zdjąć miskę i zobaczyć w jakiej kondycji jest smok. Na jakim jeździsz oleju ?
-
ciagnie powyżej 2,5 tyś
u mnie turbo wstaje w granicach 2050 obr./min. tu masz moje logi pierwsze 2 są na uwalonej przepływce więc jest niedoładowanie, ostani log na samym dole masz na nowym przepływomierzu http://vaglog.pl/log_190554.html
-
ciagnie powyżej 2,5 tyś
Jak mechanik ogarnięty to zrobi logi i ogarnie auto. Nie wyobrażam sobie pracy z usterką tego typu bez komputera.
-
ciagnie powyżej 2,5 tyś
Logi dynamiczne robiłeś ?
-
Głowica AEB
Witajcie, panowie mam pytanie, czy głowicę w AEB można zastąpić inna głowicą z 1.8T np AGU ? Znajomemu padła i ma możliwość zakupu z AGU w dobrym stanie. Jakie są różnice w głowicach 1.8T ?? pasują P&P ?
-
Wycieki oleju po wymianie odmy
- Czy do A4 B5 wejda felgi z takimi oponami
DEV kupiłem ostatnio felgi z S4 avusy 7.5J 17 ET 42 czy wejdzie to bez problemu do mojego furaka ?- [1.8T AEB ] Falują obroty szarpie po odpaleniu na zimnym
Wymontuj ją, wyczyść porządnie, zamontuj, zrób adaptację i zobacz jak będzie nie zaszkodzi a może jedynie pomóc.- 1.8 T AEB, brak mocy, niskie wartości Duty Cycle
Jeśli błąd przepływomierza powraca, dodatkowo wartości nie są takie jak powinny to nie ma opcji jak wymienić przepływomierz na inny nowy.- [1.8T AEB ] Falują obroty szarpie po odpaleniu na zimnym
Przepustnicę kiedy czyściłeś ??- AEB metaliczne mruczenie
filmiki nie działaja, jeśli przy głowicy to może halasuje Ci łańcuszek na wałkach.- Metaliczny odgłos przy odpalaniu 1.8T ANB.
Rozrusznik się chwilowo zawiesza oddaj go do regeneracji.- VW Sharan 1.8T błędy
a jaki ma numer w audi ? pewnie ten sam bedzie w vw- VW Sharan 1.8T błędy
Orientujesz sie gdzie moze sie znajdowac lub jaki ma numer ?- VW Sharan 1.8T błędy
Panowie pojawił się problem z odpalaniem auta, powracają notorycznie błędy, świeci się check. Czy to możliwe aby w jednym czasie tyle rzeczy miało zwarcie do masy ? macie jakieś pomysły co posprawdzać aby to ogarnąć ? 8 Faults Found: 16645 - Fuel Injector #1 (N30): Short to Ground P0261 - 35-10 - - - Intermittent 16651 - Fuel Injector #3 (N32): Short to Ground P0267 - 35-10 - - - Intermittent 16654 - Fuel Injector #4 (N33): Short to Ground P0270 - 35-10 - - - Intermittent 16648 - Fuel Injector #2 (N31): Short to Ground P0264 - 35-10 - - - Intermittent 17833 - EVAP Purge Valve (N80): Short to Ground P1425 - 35-10 - - - Intermittent 16629 - Solenoid Valve (A) for Boost Pressure Control (N75): Short to Ground P0245 - 35-10 - - - Intermittent 17525 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating Circuit: B1 S2: Short to Ground P1117 - 35-10 - - - Intermittent 17843 - Secondary Air Pump Relay (J299): Short to Ground P1435 - 35-10 - - - Intermittent- Swiece zaplonowe w 1.8T
- Problem z ssaniem w 1.8T
Masz nowszy model więc pewnie tam to wygląda inaczej. Pytam o to ssanie bo zbliża się zima i zastanawia mnie jak będzie auto palić. Uważam że ssanie powinno być za każdym razem jak auto jest zimne, w temp poniżej 5 stopni tym bardziej.- Problem z ssaniem w 1.8T
To w jakim celu stosuje sie podwyzszone obroty ? Wiem ze zapewne jest inna mieszanka itd. Staram sie jedynie zrozumiec dlaczego raz uruchamia sie tak a innym razem nie hmmm- Problem z ssaniem w 1.8T
napisany, że jak jest zimny to nie ma ssania ? hmmm nie bardzo rozumiem jak to ma działać ale skoro jest ok to nie szukam dziury w całym.- Problem z ssaniem w 1.8T
Przepustnice mam wyczyszczoną i zadaptowaną, styki czyste. Podejrzewam złe wskazania czujnika temp dla kompa. Moze z rana jak silnik zimny porównać temp na vagu powinny się pokrywać ... które grupy sprawdzić ?- Problem z ssaniem w 1.8T
Witajcie Zauważyłem dziwną przypadłość jak odpalam auto po nocy z temp ok 4-8 stopni to auto uruchamia się bez ssania od razu na 800 obr. Dojadę do pracy, wsiadam po 8h temp na dworze jest w granicach 8-10 stopni wtedy ssanie jest automatyczne obroty na ok 1200 wskakują i po kilkudziesięciu sekundach spadają do 800 obr. Wskaźnik zegarów pokazuje temperaturę poprawnie, po nagrzaniu 90 stopni nagrzewa się w miarę szybko kilka kilometrów wystarczy. Na VAG 0 błędów jak poprawnie sprawdzić działanie czujnika dla ECU ?? silnik ANB.- Falują obroty
Mozecie podac nr tego zaworku lub cyknac fotke, albo wskazac gdzie on sie znajduje?? Nr zaworka to 035103245A koszt w ASO ok 30 zł.- 1.8T ANB małe niedomagania
Wymontuj ja dla swietego spokoju chwila moment i ja wyczyscisz adaptecje ja preferuje vagiem moze sie przycinac od nagaru.- 1.8T ANB małe niedomagania
Siemka, czysciles juz przepustnice ? Jesli nie to ja wyczysc porzadnie i zrob vagiem adaptacje. Masz jakies bledy w ecu ? - Czy do A4 B5 wejda felgi z takimi oponami