Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. sebidi odpowiedział(a) na arni9252 temat w Audi A4 B5
    Boczki zostawiłem swoje przełożyłem tylko materiał (skóra ) z tych od a6 i obilem te od a4
  2. Radia z androidem są drogie ja tam mam rns d i tez można sobie tv i filmy poogladac
  3. sebidi odpowiedział(a) na arni9252 temat w Audi A4 B5
    zaznac88zon.tapatalk-2/15/08/18/5089e8b103fbb63852b9a15076767a9c3.jpg[/zaznaczonych] W miejscach zaznaczonych od boku są uszy na metalowej rurze W
  4. sebidi odpowiedział(a) na arni9252 temat w Audi A4 B5
    Co do tylu obcinasz po ok 2cm z każdej strony i dospawujesz te uszka spowrotem następnie lekko wyklepujesz oparcia tylnej kanapy tak żeby ładnie siadlo na nadkola i po robocie
  5. Dystanse masz w komplecie wiec 10min roboty jak masz przedlifta to to przejsciowki z aukcji są do d... bo inne wtyczki ale ogarniesz bez problemu
  6. Moduł pod bose nie będzie dobrze działać na zwykłym systemie wiec masz gotowa odpowiedz dlaczego nie gra tak jak powinno Ten moduł pod bose jest inaczej zmontowany bo ma ruszyć wszystkie aktywne głośniki a nie tylko tył a jak wygląda od środka to nie wiem bo nie oglądałem go od środka w zwykłym jest czarna pucha i w środku instalacja zmieniająca sygnal tylko pod 2 głośniki
  7. 5x50 masz na pudełku a faktyczne rms masz pewno 4x22 duzo ludzi po wymianie glosnikow w półce puszcza kable bezpośrednio do radia zakładając oczywiście radio niefabryczne wzmacniacz nokia dobrze gra z fabrycznymi głośnikami podłączony modułem pod radio ja tak miałem pod Pioneer podłączone i bylem miło zaskoczony teraz jednak wróciłem do ori radia Jeśli będziesz chciał dać nowe glosniki w polke to ten wzmacniacz juz lepiej ominac
  8. Ten wzmacniaczyk nokiowy ma 2x20w A co do podłączenia to pewno coś tym modułem nie teges
  9. sebidi odpowiedział(a) na marcinwojtowicz27 temat w Audi A4 B5
    Jak przyłożyć jeden i drugi obok siebie to różnice widać i to zdaleka
  10. sebidi odpowiedział(a) na arni9252 temat w Audi A4 B5
    Mocowania przespawac jeszcze przednie także spawarka niezbedna
  11. sebidi odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    To z aukcji to zestaw naprawczy a ty z tego co piszesz nie masz jej wcale musisz poszukać sprawna używke z twojego rocznika i po problemie
  12. Położenia wału w adp jakby był walniety to bym wogle nie odpalił tak mi się wydaje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Tak dla potomnych. ...zasniedziala kopułka i to był problem wymienilem na nową i po problemie Można zamknąć
  13. sebidi odpowiedział(a) na arni9252 temat w Audi A4 B5
    Z zasilania zapalniczki wystarczy ...albo pociągnąć z listwy pod bezpiecznikami
  14. sebidi odpowiedział(a) na arni9252 temat w Audi A4 B5
    Takie same kostki jak ma a4 czyli tylko zasilanie reszta fotel steruje
  15. A skąd ty dajesz napięcie sprezarcce ze w innym wypadku nie dziala
  16. Masz jakąś przejściówkę założona ,??? Niewiem jak to u ciebie wygląda ale licznik zostaw w spokoju wszystko co potrzebne masz przy radiu
  17. Często problemem jest ten zaworek przy chlodnicy ten z którego właśnie ten przewód brązowo biały przewód idzie Tzn czujnik wysokiego ciśnienia to się nazywa
  18. Klima na starym panelu działała w 100 %??
  19. Wcześniej była zmieniarka ??? Może kodowanie radia jest potrzebne
  20. sebidi odpowiedział(a) na 3lderslave temat w 1.6
    Zrób foto pod maską(silnika) i wszystko a.na pewno większość będzie wiadome
  21. Można podłączyć i aux i cyfrowa zmieniarke oraz niewielkim kosztem tuner dvbt i cieszyć się telewizją oraz filmami z pendrive
  22. To skoro głośniki ok radio ok zostaje wiązka
  23. U mnie głośnik najwyczajniej padł wymienilem na inny i gra a tamten był trup żaden dźwięk się z niego nie wydobywal
  24. Pożytek to ja z niej zrobię ogólnie celem zabawy było zmodzenie 2din a.taka nawigację akurat mam na stanie docelowo myślę nad jakąś stacja wrazie czego zawsze mogę powrócić do 1 din mój pierwotny kosz sobie leży i czeka bezpieczny i nietkniety konsola sama w sobie oraz plastik od lewarka zmiany biegów pozostały nietknieteCo do drugiego zdjęcia to ta nawigacja nawet na miejscu nie siedzi zrobię fotki jak to poskladam rns dx to stary sprzęt ale fajny i można sporo z.niego wykrzesać chociaż osobiście jeśli miałbym kupić taką navi to raczej bym sobie odpuscil Dopasować ramkę czy podmienić panel to nie problem skoro rns e ludzie pchają albo chińskie stacje i później ramki modza to znaczy ze wszystko się da jak się ma prawa i lewą reke https://youtu.be/bPoxapv9l-s Navi połączone z tunerem dvbt za pomocą zmajstrowanego kabla
  25. Kolego pasują ale musisz sobie zasilanie do nich pociągnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.