Treść opublikowana przez sebidi
-
Nie chodzi na benzynie
To odłącz go i zobacz jak auto chodzi bez obroty będą spadać ale gazu mona dodac tapnięte z budki telefonicznej
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Taaa od razu inny ryjek auto dostaje ..coś czuje ze temat będzie niezwykle popularny :-D
-
Problem z napinaczem ADP
Wkleilem w Google i pierwsza pozycja sklep.Gawex za 115 zł to dużo??
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Ładny egzemplarz Szerokości i bezawaryjności ☺
-
Nie chodzi na benzynie
MOze pompa paliwa ciśnienia juz nie daje
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Calibra pasuje jak w ryj strzelił do tego typu tjuningu....miałem Calibre zachowałem w oem
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Ja jestem za Calibra
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Daj znać czy problem rozwiązany
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Uszczelka łącząca kolektor ssący 12 zł w intercarsie kosztuje a najlepiej cały kolektor obejrzeć czy pekniety nie jest Ta duża co łączy kolektor z silnikiem
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Problem falowania w zasadzie występuje w korkach lub na manewrach typu parkowanie oraz po wduszeniu sprzęgła podczas jazdy ale tylko i wyłącznie gdy przed zafalowaniem obroty silnika są poniżej 2000 i oczywiście na nagrzanym silniku robiłem testy w różnych konfiguracjach i gdy obroty zawsze miałem ponad 2000 falowanie nie występowało wiec zaczęło świtac w głowie ze na wolnych obr i w korkach podciśnienie jest słabe wiec odpowiedz była gotowa ssący puszcza i gdzieś jest nieszczelnośc w moim wypadku między uszczelka po nagrzaniu robiła się szczelina i powodowała spadki po wymianie mogę nawet na sprzęgle bez gazu ruszać i nic nie faluje Oczywiście dodam że dotyczy to benzyny i LPG jednak na gazie może być to bardziej odczuwalne oczywiście wszystkie wężyki rury dolotu przeplywki i przepustnice mamy sprawne
-
wystrzal podczas odpalania
Wtryski od LPG puszczają??
-
Czysczenie przepustnicy pomoc
Pojęcia nie mam ja nie kojarzę żebym coś takiego miał u siebie tapnięte z budki telefonicznej
-
Czysczenie przepustnicy pomoc
Jak na 100% błędu nie było to zostaje halla lub wtyczka ale wiązkę dioda Led sprawdź sobie masz 3piny środkowy to sygnał podłącz i proboj odpalic jak dioda będzie mrugac to z wtykiem wszystko ok i padnięty czujnik tapnięte z budki telefonicznej
-
Czysczenie przepustnicy pomoc
Tak innej opcji niema tapnięte z budki telefonicznej
-
Czysczenie przepustnicy pomoc
Siedzi w aparacie zaplonowym pod kopułka mi zeszło ze 3h ale ja przy okazji wywaliłem przepustnice i wyczyscilem...jak juz wydobedziesz aparat musisz go rozebrać na części by dostać się do czujnika Polecam zaznaczyć.położenie palca rozdzielacza i ponumerowac kable by później szopek nie bylo tapnięte z budki telefonicznej
-
Czysczenie przepustnicy pomoc
Może być uwalony halla lub przestawieny zapłon w obu przypadkach wywali ten sam błąd jak swój wymieniłembłąd nadal był aktywny wiec poprawilismy zapłon i błąd zgasł i się już nie pojawia
-
Czysczenie przepustnicy pomoc
Mieszanka od LPG chyba każdy tak ma ze wywala a co do halla to sprawdź czy na odpalonym silniku występuje ...bo ten błąd zawsze wyskakuje na zapłonie samym 561 wyskakuje w momencie przełączania z benzyny na lpg
-
spadaja obroty i gasnie na zimnym
U.mnie zawsze są 1200 po nocy tylko jak ciepło szybciej schodzi na nominalne mój pokazywał niby ok ale jednak ECU dostawał pierdoly zamiast odczytów wiec wymienilem i problem zniknal Aaa i problem był na nagrzanym silniku odpalic
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Jedni mówią ze wyskakuje błąd mieszanki mi również ale nie ma to na nic wpływu jak jeżdżę na samej benzynie błędu niema tylko na przełączaniu na gaz wychodzi i to wszystko A odnośnie tych falujacych obrotów to w 1.6 normalka aczkolwiek chyba rozwiązałem ten problem
-
spadaja obroty i gasnie na zimnym
To raczej czujnik temp do wymiany albo przepustnica do czyszczenia tapnięte z budki telefonicznej A najlepiej zrób to i to tylko czujnik orginal zamienniki są do d*py
-
spadaja obroty i gasnie na zimnym
Jak odpalasz po nocy wchodzi na 1200/ tj na ssanie??
-
Nie chodzi na benzynie
Zrób reset Ecu tzn odlacz aku na 5min i później zrób adaptacje na kluczyk i odpal na wyłączonym LPG jak będzie chodzić masz odpowiedz ...LPG ryje mapy beny
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
Autko piękne tylko tych kierunków nie kupuj są straszne i odstają jak stare suty bardziej wypukłe są kupiłem założyłem i zdemontowalem po chwili
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Dobra będę kombinowac tapnięte z budki telefonicznej
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Tak musiałem wymierzyć i wywiercic w sumie to starczy wkrętarka i śruba do metalu z grotem obyło się bez wierteł Sygnał wychodzący z przekaznika nadal będzie (-) czy wychodzący do klapy będzie plus