Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. sebidi odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    za 200 to co najwyżej allegro boxa se możesz kupić ale to shit straszny równie dobrze mozesz se dawkę na nastawniku na max ustawić [emoji23]
  2. zawsze możesz sprzedać [emoji13]
  3. Akurat kwestia gustu, w rzeczywistości wygląda to znacznie lepiej i jest nieźle, za to tył w sedanie to totalna pomyłka. A płaskoryj wcale nie jest taki bez powodu, bo z tego co wiem to był to jeden z pierwszych ryjów przystosowany do potrąceń pieszych, pieszy nie zatrzymywał się tak momentalnie na zderzaku, grillu tylko przelatuje nad autem, stąd ten kształt albo wpada przez szybę na fotel od razu [emoji23] [emoji23] [emoji23] A idź.. Za robote się weź tam lepiej Ale odpowiadając na Twoje pytanie, to do tyłu na kanapke elegancko się rozsiada wkoncu futro lwa jest mięciutkie [emoji13] [emoji13]
  4. Akurat kwestia gustu, w rzeczywistości wygląda to znacznie lepiej i jest nieźle, za to tył w sedanie to totalna pomyłka. A płaskoryj wcale nie jest taki bez powodu, bo z tego co wiem to był to jeden z pierwszych ryjów przystosowany do potrąceń pieszych, pieszy nie zatrzymywał się tak momentalnie na zderzaku, grillu tylko przelatuje nad autem, stąd ten kształt albo wpada przez szybę na fotel od razu [emoji23] [emoji23] [emoji23]
  5. coś ty tam założył na setup zimowy [emoji13]
  6. sebidi odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    aaz to był 1.9td z golfa 3 75km na mechanicznej pompie wtryskowej był następcą 1.6td montowany do wypuszczenia pierwszego tdi 90kmwystępował we vagach z wczesnych lat 90tych passat b3 itp itd twój silnik to pewnie ma oznaczenie aff
  7. temat przyzdechł [emoji23] [emoji23]
  8. Król Lew ....SIMBA[emoji23] [emoji23]
  9. z Octavii 2 albo Forda c max lub s maxte ze skody lepsze mini przeróbki i pasują tylko są większe od ori
  10. telepanie przy gaszeniu tylko w pdkach po całkowitym usunięciu egr który ma klape gasząca ...aczkolwiek klapa bardziej służy jako dlawik w razie rozbiegania silnika
  11. dobra nie śmiecimy we wątku tak czy siak gwint można ustawić na -40 i będzie połączenie jezdnosci z wyglądem lub na glebe żeby se poszorowac spring jak Już pisałem wygnieciony albo też jakiś ta usiądzie w chwilę zabije przy okazji amor i będą koszta razy 2
  12. 1997 od któregoś miesiąca i 1998 już immo mają
  13. rączki są inaczej montowanie na dystansach metalowych przytwierdzonych do sufitu w awancie górne zaczepy siatki też nie pasują no i wiązki lampek inne
  14. na samych sprężynach nie polatasz za długo bo amor dobija i prędzej czy później wyleje bo nie jest stworzony do pracy na skroconym skokugwint dobra uzywke kupisz za jakieś ok 500 i pojezdzisz ta technix np za 800 masz nowke komplet ale masz pełną możliwość regulacji i po założeniu pełna władze nas kierownica bo auto lepiej reaguje w zakrętach i znika efekt startowania motorówka [emoji23]
  15. tam z gówna bata nie ukrecisz ale przynajmniej upgrade na 21 wiek można zrobić [emoji23] [emoji23]
  16. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    no weź pomóż z tą wiązką napisałem Ci PW jak to najprościej ogarnąć
  17. Kontrolnie zajrzyj czasem jak się trzyma. Bo kontrolka oleju niby da znać o braku ciśnienia ale może być za późno i panewki mogą dostać po du... A widziałem przypadki że stare TDi-ki chodziły na góra dwóch litrach oleju (hydraulika już grała jak cholera), a kontrolka nie sygnalizowała jeszcze braku ciśnienia oleju (braku oliwy). Nie moim traktorkiem,ale dyma puści zamiast atatatatata Mam to samo wodzu u mnie to moge pogwizdac turbina ewentualnie hehehechyba że rev limiter i ten cały ala popcorn to wtedy tatatnie chwilowo [emoji23] [emoji23]Nie zaczynaj nawet Lepsze chwilowe tatanie niz klekotanie!Świst i kupa dymu a nie tam tatatanie [emoji13]
  18. Kontrolnie zajrzyj czasem jak się trzyma. Bo kontrolka oleju niby da znać o braku ciśnienia ale może być za późno i panewki mogą dostać po du... A widziałem przypadki że stare TDi-ki chodziły na góra dwóch litrach oleju (hydraulika już grała jak cholera), a kontrolka nie sygnalizowała jeszcze braku ciśnienia oleju (braku oliwy). Nie moim traktorkiem,ale dyma puści zamiast atatatatata Mam to samo wodzu u mnie to moge pogwizdac turbina ewentualnie hehehechyba że rev limiter i ten cały ala popcorn to wtedy tatatnie chwilowo [emoji23] [emoji23]
  19. dokładnie [emoji108]
  20. sebidi odpowiedział(a) na Tyrath temat w 1.9TDI
    nie nie trzeba dawkę nastawnikiem korygujesz obserwując wskazania z vaga najlepiej nozykiem zaznaczyc położenie nastawnika żeby w miarę trafić w to samo miejsce powyżej masz zdjęcia na co szczególnie trzeba uważać czyli trafić bolcem we wałek na pompie
  21. dobry 2dinowiec się zmiesci jak zrobisz swap konsoli na poliftowa z koszem na duże radio
  22. dokładnie....albo przykleic 1.6 i na światłach szok z zawałem i przerażeniem wymieszany [emoji23]
  23. sebidi odpowiedział(a) na Tyrath temat w 1.9TDI
    weź pod uwagę że jak górny dekiel cieknie to po uszczelnieniu bankowo dolna puści pod nastawnikiem
  24. zmostkuj 6 i 7 pin
  25. sebidi odpowiedział(a) na SoltyS123 temat w Audi A4 B5
    a6 c5 jeszcze wsadzisz ale b7 to już totalna rzeźnia jeśli o przód chodzi b6 i b7 ma kompletnie inny system suwania fotela z szynami na podlodze my mamy po bokach jak a6 passat b5 Audi a3 8L oczywoscie ze spawarka zdziałać idzie cuda ale pół podłogi przepalic kosmos jak dla mnie o tylnej kanapie zapomnij za długa szeroka w innych miejscach mocowania ...porażka ogolnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.