Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. No chłopaki - Życzenia dla WAS Tak niewiele nam potrzeba, by przytulić się do nieba. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. WESOŁYCH ŚWIĄT Tak
  2. Chyba zatłuszczona szmata
  3. beny2303 odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Słyszałem, bo miałem tak kiedyś i zaczynało się od takiego lekkiego stukania i rosło z czasem coraz bardziej! Też nie dopuszczałem myśli, że to może być to i okazało się Szajsocastrol tak właśnie działa!!! Nie straszę, bo życzę mu jak najlepiej miklaas Sprawdzałeś stan oleju, bo niski stan też daje takie objawy!
  4. beny2303 odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    A może jednak panewka bądź korbowód?!
  5. Wiem, wiem. Tak tylko gdybam:)
  6. Może i tak, ale i tak mnie to nie przekonuje, bo jeżeli tak jest to wolałbym mieć 4.2 w Quattro w benzynie
  7. Tak ok. 10l w mieście to norma, ale 15l to szaleństwo . Jak to zrobić, by dobić do 15L
  8. Gratuluje:) Czyli jak się chce i dobrze pomyśli to można z pomocą innych osiągnąć sukces! Muskel1 pomyślał w inny sposób i chwała mu za to!!!
  9. Nie da rady wyjąć żarnik. Musisz poluzować zderzak i go odciągnąć, by się dostać do lampy
  10. No Jesteśmy jedną wielką rodziną
  11. Spostrzegawczość to podstawa
  12. Jak zawsze poważnie, bo oto chodzi, by sobie pomagać, a nie kawały robić No!, czasami i też trzeba pożartować
  13. Zgłoś się do H4mm3R A tak chciał zabłysnąć!
  14. Nie wiem czy taka prostota dla kogoś kto nie miał z tym do czynienia! Trzeba zdejmować cały zderzak, by móc odkręcić xenony ( lampy ) To nie jest B6
  15. W zależności jak to sprzedający nazywają! Te trzy określenia są prawidłowe, ale najczęściej określa się żarnik!
  16. Oglądając Twoje relacje to przyjemność i nigdy nie żałuje poświęconego czasu!!!
  17. Jak zawsze Mistrz jest jeden
  18. Nie muszę wiedzieć jak jest montowany! Najpierw przymiarka i dopiero decyzja czy montujemy! Każdy szanujący się monter tłumików nie odwala takiej fuszery tylko kombinuje żeby wyglądało jak oryginał, a nie jak wiocha!!!
  19. No!!! Takie autka ogląda się z przyjemnością
  20. Zgadza się! Kolejność jest taka sama:) kabina 3 6 2 5 1 4 zderzak
  21. Pasują z A6 C6! Akurat kaju ma na zbyciu
  22. Co za partacz to robił! Przecież wiadomo, że powinien siedzieć bardziej na zewnątrz. No i te końcówki Kupuj szybko, np. ULTER 90 i będzie pięknie
  23. marcin3481 Myśl pozytywnie! VAG to zawsze pierwszorzędna sprawa i jasna informacja
  24. Żarnik jest żarnikiem, który daje tylko światło, a bixenon robi resztę! Pamiętaj, by kupować u sprawdzonych osób i żądać gwarancji. Każdy żarnik ma swój indywidualny numer, na który wydawana jest gwarancja!!! Uważaj na podróbki. Jest ich bardzo dużo i można się łatwo naciąć Kupuj PHILIPS bądź OSRAM Napisz do H4mm3R on posiada żarniki i tobie doradzi!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.