Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zabiello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zabiello

  1. moje ma 220 tys km i nic nie puszcza, akurat turbo w tych silnikach jest bardzo udane i wytrzymuje duże przebiegi, chyba że ktoś równo w d**ę dawał ... za nowe oryginalne pierścienie zapłaciłeś zapewne tyle ile kosztuje przeróbka+odpowiednio dobrane pierścienie (do mojego 1.8 tfsi serwisant na lewo liczy sobie ok 2,3- 2,4 tys zł za przeróbkę tłoków i oryginalne poprawione, te nowe pierścienie), efekt wg mnie lepszy po przeróbce tłoków bo nie muszę wozić ze sobą bańki oleju, ~7 tyś km i wskazanie poziomu oleju bez zmian, czyli dalej max.
  2. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no to się pośpieszyłem i wygłupiłem na szybko zdjąłem boczek i tylko spojrzałem że jest wolne gniazdo a nie pomacałem w środku że nie ma pinów więc można zakończyć na tym tą dyskusję...
  3. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Więc trochę poszukałem, trochę posprawdzałem i mój komfort z końcówką DP oczywiście ma gniazdo 32 pin ale nie ma w nim wtyczki, a po sprawdzeniu kodowania w BYTE 6 jest opcja do zaznaczenia więc teoretycznie el. klapa bagażnika powinna chyba podejść chyba że się mylę
  4. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki i za podpowiedź co do mce.
  5. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wystarczy poszukać wszystko jest opisane http://a4-klub.com/wymiana-przednich-zwyklych-lamp-na-bixenon-led-2008-2012/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/ szukałem, co do mce 8K0 907 063 P obsługuje grzane fotele a bixenon, jak nie ma napisane to mam rozumieć że tak? a odnośnie komfortu nie ma podanego modułu z końcówka DP dlatego pytam
  6. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś z was robił na takich modułach albo wie czy MCE 8k0 907 063 P obsługuje również bixenon, oraz czy z komfortem 8k0 907 064 DP można założyć ledy z tyłu i el. klapę bagażnika?
  7. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wg mnie e90 jest w porządku i mi się dobrze jeździło choć nie jeździłem wprawdzie tylko z tylnym napędem a z xdrivem i silnikiem 3.0 benzyna w automacie i w budzie po lifcie e91 to miałem pozytywne wrażenia, auto lepiej wyważone niż audi, sztywniejsze to fakt i nie każdemu może to pasować a co do wnętrza to już rzecz gustu, bardziej minimalistycznie, mniejsze, ciaśniejsze jednym się podoba innym nie, ale frajda z jazdy takim egzemplarzem niesamowita, choć wykorzystując możliwości takiego samochodu to w przypadku jazdy po mieście to tak jakby mieć dużą dziurę w baku Co do jazdy z większymi prędkościami w zakrętach przynajmniej na suchym bo tak tylko mogę porównać to nie widzę żadnej różnicy miedzy xdrive a quattro, nie wiem jak by było tylko z RWD.
  8. może trochę A nie szukałeś automatu tylko manuala? Czy taki się akurat trafił? W trójce szyberdach mocno obniża podsufitkę? Wnętrze naprawdę świetnie wygląda i te przeszycia na fotelach powalają.
  9. Nie za połowę a wręcz za 1/4 tej kasy co życzą sobie w ASO. Ja jestem zadowolony z efektów przeróbki tłoków.
  10. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Petex mogę polecić, niczym nie odbiegają oryginałowi nie licząc wzoru i ceny.Guma fajna miękka nie śmierdziała nawet po wyjęciu z paczki.
  11. a do silnika wchodzi ok 4,6 L oleju... mój nie był tuningowany, był serwisowany na bieżąco ostatni serwis 9 miesięcy wcześniej a ASO i tak się wypięło na mnie i mi powiedzieli żebym nawet nie liczył na pokrycie kosztów części przez nich, chociaż podczas rozmowy Pan w ASO otwarcie mówił że to jest wada fabryczna tych silników.
  12. A no to ok, coś mi się pomieszało chyba Swoją drogą to nieźle jak tylko 0,2 l na 1000 km. gdybym miał takie zużycie to nic bym też nie robił.
  13. jeśli po STAGE 2 to dużo... Ja nie zauważyłem spalania oleju po przeróbce tłoków, jeśli brać pod uwagę pomiary na fis bo nie mam bagnetu to cały czas mam max oleju a jestem 5 tys po wymianie oleju. Ogólnie zrobiłem 7 tys od przeróbki i jest spokój z olejem
  14. zabiello odpowiedział(a) na LiveCam temat w 1.8TFSI
    Sprawdź przewody od podciśnienia przy serwie hamulcowym.
  15. Tzn źle trochę napisałem, pierścionek próba 916 a obrączki 750, wystarczająco by nie uczulało. Całkiem czyste złoto jest za miękkie na pierścionek.
  16. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    oj nie zawsze z g*wna zrobisz brylant
  17. Ja przejeździłem sezon na KUMHO ECSTA SPT i jestem zadowolony, wg mnie świetnie się trzymają czy to na suchym czy mokrym i są nawet ciche, rozmiar 245/40 R18 97XL
  18. Dokładnie lepiej używane oryginały niż jakieś zamienniki. Przynajmniej masz pewność że stop felgi jest odpowiedni i wytrzymały. Poszukaj w internecie tematów odnośnie pękania felg różnych producentów a oryginałów, wtedy zobaczysz różnicę w liczbie tematów miedzy oryginałem a zamiennikiem.
  19. Jak e90 to tylko po lifcie, wg mnie lepiej wygląda. A powiecie mi czy zbieranie się wody miedzy karoserią a tą listwą czarną czy srebrną miedzy dachem a drzwiami też jest wadą tych modeli? Czy to tylko ten egzemplarz którym jeździłem tak miał, że jak padał deszcz i drzwi były zamknięte to wszystko było ok a przy otwieraniu przednich kierowcy woda zaczynała skapywać na próg, tak jak by woda się zbierała przy tej listwie i nie odpływała do puki drzwi się nie otworzy?
  20. Zdecydowanie tylko i wyłącznie u jubilera szukaj. Moja żona też jest uczulona na domieszki w złocie, więc jak już tylko czyste. Pierścionek zaręczynowy- białe złoto z brylantami i jest spokój. Tak samo z obrączkami i nie skarży się by ją coś uczulało
  21. I jak duża różnica w pracy silnika? Ciszej pracuje?
  22. Gratulacje zakupu, ładnie wygląda i bezawaryjności. Przed kupnem B8 jeździłem przez tydzień e91 325ix po lifcie, silnik 3.0 N53, automat i xdrive, frajda z jazdy niesamowita, ale czy komfort lepszy niż w audi to nie powiedziałbym, może przez to że były założone opony run on flat a do tego odrobinę ciaśniej. Jeśli twoje B8 skrzypiało itd to musiałeś mieć taki egzemplarz, moje jest ciche jedyne sporadyczne odgłosy są z rozwiniętej rolety i założonej w zaczepy,którą czasem słychać na większych nierównościach, poza tym jest wszystko ok. Jak bym miał zmieniać samochód to rozważył bym bmw, ale w benzynie i 6 cylindrów pod maską
  23. Ja podzielam zdanie Andy'iego, kwestia gustu, allroad z chlapaczami wygląda ok ale zwykłe B8 już nie koniecznie. Czy jesień czy zima i tak trzeba myć samochód tak jak i w lato jak jest brudny. Ja lubię to robić i mogę to robić często
  24. Przynajmniej tyle mogłem zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.