Treść opublikowana przez zabiello
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Czyli miałeś zużyte amortyzatory, ja mam 1BA i wcale tak się nie zachowuje jak piszesz. Nie mam żadnego bujania czy nurkowania.
-
Felgi na zimę a4 b8
Mylisz się, na 320mm 16" wchodzi. To jest podstawowy rozmiar kół dla a4 b8.
-
B8 TrOOOOp
raczej to nie jest normalne, mój nie jest zapocony jest suchy.
-
B8 TrOOOOp
Wymień uszczelkę i wtedy sprawdź to że wygląda ok nie znaczy że jest ok.
-
B8 TrOOOOp
Miałem tak samo jak ty, kupiłem i założyłem oryginalny "zamiennik" valeo (bez nr oem audi) i to jest lepsze rozwiązanie niż kupno chińczyka czy z aso valeo
-
Lampy przód do przedlifta
To są lampy zamiast zwykłych halogenowych?
-
Jaka Navi do 500 zł
gps a przesył danych to co innego, automapa itp po pobraniu danych działa normalnie w trybie offline i wystarczy tylko gps
-
Czarny biedak :)
Ważne że Tobie się podoba, bo jak dla mnie 'kompozycja' kolorystyczna wnętrza to totalna porażka, ciemne fotele i jasna deska z wykładziną i tunelem środkowym. Ale to twój samochód i tobie ma się podobać. A jeśli szukałeś samochodu do fanu i jazdy po torze to raczej brakuje quattro. Czy ja dobrze zrozumiałem że wg Ciebie jeżdżąc quattro po zakrętach trzeba czekać na wyjście z zakrętu by wcisnąć gaz? Bo jeśli tak to nie potrafisz wykorzystać napędu, quattro daję możliwość o wiele wcześniej dodawać gazu w zakręcie niż FWD i każdy Ci to powie.
-
B8 TrOOOOp
Drążył bym temat gdybym musiał kurczowo trzymać kierownice by jechać na wprost, a samochód jedzie mi jak po szynach, mogę puścić kierownice, nawet na drogach na których widać że są znacznie pochylone. Jeśli masz ustawioną idealnie geometrie i będziesz jechał z dużą prędkością na mocno pochylonej drodze z kierownicą idealnie ustawioną w pozycji 0 to zjedziesz z drogi, podobnie jak przy silnym bocznym wietrze.
-
B8 TrOOOOp
Skoro tak twierdzisz to ok, może całkiem nówki nie miałem ale miałem samochód kilka lat od przebiegu ~15 tys km i zachowywał się tak samo jak teraz audi które mam i ma ponad 200 tys km, że na niektórych drogach by jechał "prosto pasem" musiałem mieć lekko kierownicę skręconą. Tzn mogę puścić kierownicę i samochód jedzie równo i prosto i nie ściąga go w żadną stronę ale potrzebna jest ustawiona "korekta" na pochyłość drogi w stronę jej krańca. O to mi chodziło jak pisałem wcześniejszego posta. edit. A może poprostu mam c...owe drogi u siebie...
-
B8 TrOOOOp
Albo teraz ma już wszystko ok, jak by nie patrzeć to niektóre polskie drogi mają spory przechył w prawą stronę i mniej lub bardziej będzie auto skręcało w prawo pomimo tego że kierownica jest na wprost.
-
Osłona słupka zewnetrzna FOTO
Sprawdź uszczelkę drzwi a konkretnie dolną jej część, tzn od spodu drzwi, być może odkleiła się i dlatego masz takie odgłosy.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, sprzedam za cenę dobrej flaszki, 50zł +kw obudowy lusterek które mi zostały po montażu (potrzebowałem stelaży do el składania), obudowy były malowane pod lz9y (takie kupiłem) ale szczerze powiedziawszy lakiernik nie popisał się, zrobił to raczej dobrze ale nie idealnie. Może ktoś ma jasny kolor lakieru i chce założyć sobie czarne, ale nie malować swoich lub mieć drugie do polakierowania na jakiś kolor
-
Bierze olej w rekordowych ilosciach. WTF?
3.0 tfsi jest doładowane kompresorem a nie turbiną tak jak Ty masz w tdi...
-
B8 TrOOOOp
przesadzasz, też jeżdżę na 245 i nie ma aż takiej tragedii.
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
W tiptronicku jest launch control? Może to kwestia kamery/mikrofonu ale jakoś głośno Ci pracuje na wolnych obrotach.
-
Elektrycznie składane lusterka hybryda przedliftu z liftem
Można przełożyć stelaż z silniczkiem od składania lusterek z a5 do trójkąta z a4. Oczywiście oba muszą być składane po skosie do góry.
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Jakiej folii używasz i gdzie kupowałeś? Lusterka trudno było obkleić? Widać miejsce "łączenia" się folii?
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Przy 3.2 i 265 KM przyrost byłby większy niż 5 KM Pewnie ze zrobionym wydechem około 290 by wyszło.
-
B8 TrOOOOp
8K9 955 425 taki jest nr oem tylnej wycieraczki.
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Chyba poduszka ma trochę inny kolor niż powinna mieć ale ważne że udało Ci się naprawić. Obyś teraz dłużej cieszył się samochodem
-
Dioda hamulca ręcznego
Sprawdź czy nie ma jakiegoś błędu w module.
-
B8 TrOOOOp
Mam prośbę do osób które mają serwisowy bagnet olejowy, możecie zmierzyć całkowitą długość przy ustawieniu dla 1.8/2.0 tfsi czyli na 39 na górnej skali. Kupiłem ostatnio taki jonessway'a AI050141 i mam sporą rozbieżność miedzy tym co pokazuję z czujnika czyli na fis/wyświetlacz (za każdym razem mierzy mi ten sam poziom, 1 belkę poniżej max) a na bagnecie (tutaj mam około 15 na 24 maxa). Mój ma długość całkowitą 54,4 cm natomiast skala dolna (załamanie/zgięcie na bagnecie) jest na 49,5 do 53 cm, przy ustawieniu na 39 na górnej skali. Trefny bagnet kupiłem?
-
B8 TrOOOOp
zależy mi by miała takie oznaczenie jak pisałem
-
B8 TrOOOOp
Czy może ma ktoś na zbyciu przednią prawą zwykłą lampę pod h7 z oznaczeniem 8K0 941 030 AF 17S?