Treść opublikowana przez bozmek
-
AHU przerywa i cisnienie skacze ..
Witam podobny problem błędów brak o to logi. http://vaglog.pl/log_195455.html
-
Prośba o sprawdzenie logów
Witam pacjet to 1.9 tdi AHU faluje doładoanie egr zaslepiony n 75 sprawny klapka na turbinie chodzi lekko gruszka sprawna. http://vaglog.pl/log_195455.html
-
Problem z odpalaniem
Witam taki problem z moim audi a3 1.9 tdi alh ciepły pali na dotyk kluczyka zero problemów od dłuższego czasu zauważyłem że ciężej odpala ale teraz gdy przyszły przymrozki jest gorzej dziś rano było -5 auto w garazu blaszany i odpalila po 4-5 razie krecenia po 5sec. Swiece sprawne dawka paliwa 3.4-3.6 kąt 53-55 w bs błedow brak czujnik tem dobrze pokazuje prąd do świec dochodzi w przewodzie paliwowy malutki bąbelek tylko z powietrzem. Kreci tak jakby nie dawało paliwa na wtryski, filtr paliwa nowy. Miał ktoś taki przypadek może.
-
1z szarpie nie jedzie powyzej 120km/h
Zeby gruszka upuscila to nie trzeba zaciagac tylko dmuchnac w nia.
-
1z szarpie nie jedzie powyzej 120km/h
W gruszke musisz kompresorem dmuchnac bo ustami nie dasz rady.
-
szarpie, podskakuje... ? [A4 b5 1Z]
Pompa rezcej nie ma nic do szarpania chyba zeby w niej sprezyny opekaly ale watpie dwumasy to nie ma na bank ja bym wyciągnał nastawnik i spr. Jak bd jechal na równym gazie to spr co sie bd działo z dawka podczas szarpania. A kostkę wypinałeś?
-
1z szarpie nie jedzie powyzej 120km/h
jak spr ze jest zapieczona?
-
1z szarpie nie jedzie powyzej 120km/h
Przodem do auta jak stoisz to po prawej str nad półośka jest kostka tam jest impulsator do predkosciomierza. Gruszke masz zapieczona ta ktora jest kolo turbiny?
-
1.9 tdi Wtryski
Szarpanie na 4-5 przy niskoch obrotach i na rownym gazie to nastawnik mozesz miec brudny. Mi po dopaleniu też tak kalawiał silnik chwile dymka puscil na depniecie teraz po ustawieniu wtryskow rowniutko chodzi nie ma dymienia
-
Problem ze skrzynią biegów 1.9 TDI 1Z
Trzeba było ze 110 lub założyć EEN
-
1.9 tdi Wtryski
Korekty troche wysoki dobrze jest jak do 1 dochodzi powyżej juz nie bardzo. A kopci na czarno moze? albo po odpaleniu chwile kuleje jakby swica byla spalona? teraz chlodniej to cos na pewno wiecej bd spalał.
-
Problem ze skrzynią biegów 1.9 TDI 1Z
Jaka skrzynia zamontowałeś ?
-
problem 1z nie odpala, po zalaniu filtra odpali i potem gasnie
Kup nowy zaworek powrotny tzw podgrzewacz kiedys tak mialem w a3 ze tam ciaglo powietrze tak ze tylko z filtra wypaliloa z baku juz nie pociagla. https://www.google.pl/search?q=podgrzewacz+paliwa+passat+b5&client=firefox-a&hs=S6n&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=6FVwVOmeDMj7ywPKn4Jg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=633#facrc=_&imgdii=_&imgrc=jKn9o5DtUeWxAM%253A%3BWK4v-7SNS42JVM%3Bhttp%253A%252F%252Fauto-truck3.pl%252Fimg%252Fp%252F1662-2221-thickbox.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fauto-truck3.pl%252Fproduct.php%253Fid_product%253D1662%3B640%3B480
-
Szarpanie przy ruszaniu
Ja u siebie we wtorek Montowałem skrzynie i łozysko wydłubywałem cienki ostry przecinaczek i poszlo niby robi tak ze napychaja plasteliny i pretem o grubosci 15 dostawiaja i uderzaja u mni etak nie poszlo to w elementch wyszlo z godzine dlubalem. Jak skrzynie założyleś?
-
A4 90km AHU po mamie, pora zwiększyć moc pomocy :)
kolego mapa i wtryski afn i 130 kucy masz.
-
Zapocenie pompy wtryskowej ( fotki )
A ja Ci mowie podjedz do Lubartowa Dużo taniej jka tam gdzie pytałeś i profesionalista i Witamnike Ci zapoda jak bd chiał dawke w 1Z daj 2.2-2.4 Fajnie jezdzi.
-
Samochód ciężko odpala rano i twardo pracuje. Proszę o pomoc!
Tak Swiece grzeja od +5.
-
szarpie, podskakuje... ? [A4 b5 1Z]
To masz do czyszczenia nastawnik pompy na 100% Wypnij kostke od czujnika predkosci przy skrzyni i sie przejedz spr czy wtedy szarpie.
-
szarpie, podskakuje... ? [A4 b5 1Z]
A na kazdej predkości Ci tak szarpie lewarkiem? nastawnik jka brudny też bd szarpalo ale to w nizszych partiach obrotów.
-
Samochód ciężko odpala rano i twardo pracuje. Proszę o pomoc!
Sprawdzałeś kat w bs?
-
AHU brak reakcji na pedał gazu
Dobrze mowiłem ze przepływka do wymiany.
-
Zapocenie pompy wtryskowej ( fotki )
Moge dać Ci namiary do specialisty w twoim regionie konkretnie z lubartowa. Profesionalnie dobrze i tanio.
-
AHU brak reakcji na pedał gazu
Ja też zawsze testy robie ale jka wywala ewidentnie przepływke.
-
Proszę o analizę logów
Koledzy kolega ma problem z doładowanie 1.9 tdi afn sharan na chipie puszcza czarnego dyma. kirownica rusza sie. http://vaglog.pl/log_188052.html
-
AHU brak reakcji na pedał gazu
To gdzie bład 575?