Treść opublikowana przez robitl
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to scenariusz drugiej części
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
powinny wystawać druty między łączeniem kanapy z oparciem, wpisz isofix a4 b6 i będziesz wiedział co ma wystawać(może nie wystawać, ale być w szczelinie) wsuń palce i przesuń po długości.
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
fajnie by było 350 za avanta, ale to by jeszcze parę aut trzeba było, żeby tyle zeszli.
-
Jak rozkleić kierunkowskazy B5 przedlift
a nie lepiej wyrezać poliftowe lampy?
-
Regeneracja Turbiny
tutaj http://regeneracja-zaciski.pl to strona kolegi z forum dev. skorzystaj z jego usług, może nie będzie najtaniej ale pewnie i solidnie.
-
Półoś i przegub.
a to ci powiem, że mnie zaskoczyłeś. nie zgłębiałem tematu b8 bo mnie póki co na nie nie stać. na postawie wiedzy o b5, b6 obstawiłem przgub lewy zew. ale n allegro w ogóle takie nie ma, więc poczekaj na wypowiedz kogoś ogarniętego w b8. edit. niby etka pokazuje że na wał przegubowy się składają dwa przeguby ale nie wiem, no zaskoczony jestem
-
Półoś i przegub.
przegub. raczej lewy.
-
Wchłania cały zbiornik płynu chłodniczego
a auto kopci? jak tak to na jaki kolor? olej sam z siebie nie ucieka tym bardziej w 1.6, płyn też. odpal auto i szukaj wycieków, zdejmij osłonę i podłóż coś pod silnik jak nie masz kanału. edit. ale jesteś agent.. cieknie bo sprawdzałeś, ale nie jesteś w stanie stwierdzić skąd... to mi powiedz niby jakim cudem my mamy wiedzieć jak nawet zdjęć nie wrzuciłeś.
-
Strefa Śmiechu
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
u niedziałka i w ic są ogromne ceny, ale też i zniżki. 50% rabatu dla stałych kupujących to nic nadzwyczajnego u niedziałka, a i tak jest drogo- Strefa Śmiechu
dzisiaj ze znajomymi rozmawialiśmy o tym nad jeziorem. doszliśmy do wniosku, że jak się wypływa na wodę czymś co nie pływa to trzeba to wyposażyć w jakieś elementy wypornościowe, które w razie takiego niespodziewanego wypadku nie pozwolą mu zatonąć. śmieszne jest to, że utopił te 20,30,40 albo i 80tyś najlepszym pomysłem było żeby siedzenie zastąpić czymś w c**j wypornym a we wszelkie profile nawalić pianek. ale to takie rozmowy po paru piwach na słońcu ps. oglądałem to dzisiaj z 15 razy, bo bezradność kierowcy tego skutera mnie rozkłada na łopatki.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sum?? duży? jaki tam wymiar mają na suma? bo żeby się opłacało go brać to chociaż te 80cm powinien mieć. a karaś srebrny czy złoty? ale mi ochoty narobiłeś. ja to lubię duże wypady co jest czas na relaks, jakieś piwko i rybkę z grila- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
oil service? jak tak to nie trzeba kompa do tego, jest gdzieś w necie instrukcja jak to zrobić tymi pokrętłami w liczniku.- wymiana oleju w automacie 2,6 V6 benzyna
nie możesz mieć multi bo ona dopiero w b6 wjechała. masz opcję zmiany biegów ręcznie(+,-)??jak masz to jest to tip. a jak nie masz to jest to jeszcze starsza wersja skrzyni ale za to też bardzo mało awaryjna.- wymiana oleju w automacie 2,6 V6 benzyna
400-600zł z wymianą. olej i filtr kup u chłopaków z forum np. dzika. filtr najlepiej mann, olej ci dzik dobierze. poczytaj sobie ten temat: http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=&t=76853- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a gdzie jedziesz na ryby? silniki powyżej v8 nie są takie straszne, głównym problemem jest to, że do każdej naprawy trzeba je wyciągać z powodu braku miejsca- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hahaha rozjebałeś system, ale znając kobiety to na bank nie zauważyłaby różnicy- klimatyzacja nie chłodzi
wyświetla zero błędów. mi się pojawiał jeden sporadycznie a też klima nie działała, poszedłem jego tropem i wystarczyło zlutować jeden kabelek od czujnika bo się przetarł. spróbuj vaga zorganizować, może on coś więcej znajdzie.- klimatyzacja nie chłodzi
nie ma co gdybać. podepnij vaga, a jak nie masz to sprawdź te błędy w ukrytym menu.- klimatyzacja nie chłodzi
osuszacz wymieniałeś? wejdź w ukryte menu serwisowe na climatronicu i na kanale pierwszym masz wykaz błędów. https://www.youtube.com/watch?v=BMwhS_b72Os- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przecież w tym temacie można gadać o wielu sprawach i gdzie ma chłop szukać pomocy w sprawie auta z lbn jak nie wśród kolegów z lublina? ja Mirkowi powiedziałem na PW żeby tutaj napisał bo mu obiecałem, że sprawdzę mu auto jak będzie miał coś w lbn do obejrzenia, ale teraz jestem za***any robotą i nie bardzo mam jak udać się na oględziny ale jak wy nie dacie rady to coś postaram się wymyślić.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie no ten to na bank nie ma s-line. musiałby być nieźle walony żeby ktoś z s-line zrobił coś takiego. brak zderzaków, siedzeń, kierownica chyba nie jest pikowana i gałka. tak więc ani wewnętrzny ani zewnętrzny to to nie jest.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
najbardziej to tam jest leszcz ja na suma i szczupaka będę polował przez wakacje na nockach.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też słyszałem, że są nad zalewem. na co złowiłeś? duży był? przypadkowa zdobycz czy polowałeś na niego?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dostałem info. w mełgwi wędkować można na kartę pzw. prywatne łowisko jest w krzesimowie obok mełgwi. - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT