Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekzks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekzks

  1. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie lusterko kierowcy duo opcja składanie, fotochrom, grzanie, pamięć ma 14 pinów? Zależy mi na szybkiej odp Pozdrawiam
  2. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki już wiem że nie. A kratki typu "plaster miodu" w maskę są na allegro, dolna trzeba dorobić to wiem. A w halogeny z s4 b6? Czy jak? One pasują do zwykłego zderzaka lub s line? Ten zderzak z s4 przedni mi się nie podoba z s line już ładniejszy.
  3. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Pytanko mam czy grill dolny grill s4 pasuje do zwykłego zderzaka lub s line? I mogę prosić jego foto jak on dokładnie wygląda? I nr dokładnie chodzi mi o czarny Pozdrawiam
  4. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Zbieram się do roboty wydechu i tu moje pytanie jakich wymiarow tłumiki są w a4 b6 1.8t quattro . Może ktoś ma link do pewnych /sprawdzonych tłumików przelotowych które pasują? Szukam dwóch końcowych i jednego środkowego Pozdrawiam
  5. Witam. Jakie tłumiki (dwa końcowe jeden środkowy pod quattro) polecicie do B6 ma być przelot ale nie głośny bo dużo jeżdżę. Pozdrawiam
  6. Witam. Potrzebny mi schemat /rozpiska do lamp bixenon a4 b6. Albo ktoś może jest w stanie powiedzieć który kabel odpowiada za kierunki? Pozdrawiam
  7. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam . Mam pilna prośbę potrzebuje albo opis kabli albo schemat który za co odpowiada do lamp bixenon a4 b6 ( głownie chodzi mi który kabel/kable odpowiada/ją za kierunki ) Bedę bardzo wdzięczny !!! Pozdrawiam
  8. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam mam pytanie jest ktoś kto przerabial ramki zmiany biegów z automatu na manual? I by mi zrobił bym wysłał dwie ramki i zapłacił oczywiście. Pozdrawiam
  9. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam mam pytanie jest ktoś kto przerabial ramki zmiany biegów z automatu na manual? I by mi zrobił bym wysłał dwie ramki i zapłacił oczywiście. Pozdrawiam
  10. Witam chodzi o a4 b6 sedan mam siedzenia z b7 też sedan z dzielona składana kanapa tylna. W moim b6 okazało się jest płyta i kanapa się nie składa. Da radę jakoś zamontować te siedzenia że składana kanapa?? " Pozdrawiam
  11. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam chodzi o a4 b6 sedan mam siedzenia z b7 też sedan z dzielona składana kanapa tylna. W moim b6 okazało się jest płyta i kanapa się nie składa. Da radę jakoś zamontować te siedzenia że składana kanapa?? " Pozdrawiam
  12. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam chodzi o a4 b6 sedan mam siedzenia z b7 też sedan z dzielona składana kanapa tylna. W moim b6 okazało się jest płyta i kanapa się nie składa. Da radę jakoś zamontować te siedzenia że składana kanapa?? " Pozdrawiam
  13. Witam. Mam pytanko w którym miejscu montujecie dodatkowa chłodniczke oleju w swoich B6 mam u Siebie icka frontowego TIP'a dużego metalowego , bixy gaz i zrobiło się trochę ciasno ... gdzie najlepiej zamontować chłodniczke ?? Pozdrawiam
  14. Witam. Obecnie mam na tyle 288 heble planuje wrzucić 300 i tu pytania : Mogę prosić o info jak to jest z tym zestawem na tyl 300 z T5 ? ten zacisk pasuje P&P czy jak to jest bo coś gdzieś kiedyś bylo na forum było o nich mowa Czy jest jakaś różnica w zestawie z S4 a T5 ?? ( w sensie jakość /siła hamowania) Czy idzie poznać który zestaw jest z czego ?? Na jakieś nr patrzeć czy na co ?? Pozdrawiam
  15. To było do mnie? Na tył tarcza 288 Ferodo będziecie bdb?
  16. Witam Panowie też mam pytanie a propo przepływka 3" jaka puche filtra dać do a4 b6 1.8 żeby wstawić przepływke. S3? A6 C5 1,8t ? Czy coś innego? Pozdrawiam
  17. Witam . Mam pytanie w związku z tym ,że padł mi wzmacniacz antenowy i chcę przejść na RNS-E mam dylemat jaki wzmacniacz kupić ? Z jaką końcówką 8e5035225 ??
  18. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam potrzebuje nr wzmacniacza antenowego do sedana moj padł i przyo okazji przechodzę na rns-e jaki najlepiej zeby nie bylo problemów ?? Pozdrawiam
  19. Witam. Może ktoś podać nr wzmacniacza który będzie działal z rns-e, mój aktualny padł to raz a dwa będę przechodził na rns'a. Pozdrawiam
  20. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie Jeszcze potrzebował bym nr wzmacniacza antenowego do sedana moj padł a przy okazji chce przejsc na rns-e to jaki najlepiej zeby nie było problemów ?
  21. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam potrzebuje pomocy bo ja to kompletnie się nie znam . Grill że zdjęcia to s4? Pozdrawiam
  22. Cześć Jakie tarcze 288 na tył ma być górna półka. Pozdrawiam
  23. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam pytanie czy zestaw naprawczy wybieraka o nr : 8E0798151 składa sie z części : 8D0 711 901A z tego co widziałem to jest jakiś tłumik (plastikowe kółko ) tego trzeba zamówić 2 szt czy już dwie są w zestawie ?? 8D0 711 279 8E0 711 118 I do skrzyni sześcio biegowej jaki zestaw jest potrzebny z końcówką A/B czy C ?? dodam ,że skrzynia z 2.0 TFSI jest Pozdrawiam
  24. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie czy zestaw naprawczy wybieraka o nr : 8E0798151 składa sie z części : 8D0 711 901A z tego co widziałem to jest jakiś tłumik (plastikowe kółko ) tego trzeba zamówić 2 szt czy już dwie są w zestawie ?? 8D0 711 279 8E0 711 118 I do skrzyni sześcio biegowej jaki zestaw jest potrzebny z końcówką A/B czy C ?? dodam ,że skrzynia z 2.0 TFSI jest Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.