Treść opublikowana przez Gac3k
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Wygląda naprawdę bardzo przyzwoicie! Felga zacna. Kolorek też choć nie jestem fanem matu. Przyczepności i powodzenia w modach.
-
Czy będzie pasować ?
Dokładnie. Musi być pierścień B8->B6/B7. Ja kupiłem B6 z felgami B8 i jakaś faja założyła złe pierścienie i mi koła biły. Pierścienie to grosze.
-
Mechanizm regulacji podudzia
Na dobry początek zdemontuj fotel P.s. W szukajce znajdziesz info jak demontować (Wymiana foteli szukaj)
-
[B6 AVF] Czarny avant Quattro/ABT/Eibach <Balbina>
Elegancka sztuka. Czarny sufit zrobi robotę; też się nad nim zastanawiam.
-
[BLB] Termostat wada czy do wymiany?
Nie wiem jak w 2.0 TDI ale w 1.9 TDI AVF miałem coś podobnego, uchwyt montażowy się ukruszył. Poza tym termostaty padają więc wymieniłem na nowy oryginalny i już rok hula bez wymiany króćca.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ciekawe czy to nie jest ograniczenie tej 'standardowej funkcjonalności'. Jaki moduł posiadasz ?
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Co z tymi zdjęciami
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Tak i zamów sobie klipsy bo na bank pourywasz
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Felga i mody na duży plus! Piękna sztuka. Przyczepności P.s. Życiowy fart z rozrządem
-
Wypadek z drogi
Poka foty. Nigdy nic straconego!
-
[B6 AVF] A4 131 KM | S-line | Black Limousine
Klamki wyszły super. Wydech do wciągnięcia. Reszta elegancko
-
[B6 ASN] MOJE AUDI A4 B6 3.0 ASN QUATTRO
Ładny kolorek i bardzo zadbany lakier. Przyczepności!
-
[A4 AVB] B6 Horneth ... małymi krokami do przodu...
Super furka! Dużo modów widać że nie pierdzielisz się w tańcu haha P.s. Masz może płytkę navi do BNS 5.0 ? Szukam kogoś kto pożyczy do zmiany języka bo mam DE jest BEEEE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszamy na spoty do wro!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
UNITED! welcome
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Thnx za info. Czyli plan na wiosnę jest
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mili Państwo. Będę wrzucał do mojej B6 BT z końcówką D. Miałem fabrycznie telefon nokia na kablu, który zdemontowałem i wymieniłem tunel na 2DIN bez otworów. Pozostała mi wtyczka gdzieś schowana w tunelu. Pytania: -czy telefon ma jakiś specjalny sterownik, który muszę zdemontować? -jak wykodować telefon ? mam vcds'a -po wymianie radia nie słychać navi BNS 4.2 w radiu (komunikaty głosowe) - obstawiam, że źle musiałem przepiąć kabelki w kostce (przejście z Concert2 na BNS5.0) i radio 'nie słyszy' komunikatów navi ?
-
Spoty wrocławskie
Możnaby zmienić w przyszłym tygodniu godzinę, bo już cimno i nie ma jak podziwiać tych pięknych furek (a w przyszły weekend czy czasem nie zmieniamy godziny na czas zimowy?)
-
Wymiana czujnika światła stopu
Podepnij kolego przewód i sprawdź błędy
-
Spoty wrocławskie
Dzięki właśnie od 20min oglądam o regeneracji i piaskowaniu Będzie ogień
-
Spoty wrocławskie
Kurdę szkoda, ja miałem tylko godzinę... Ok no w sumie racja każdy ma kabelek hahahah
-
Istnieje oryginalne radio Audi z mp3?
A to nie wiem Kolego czemu taki myk. Podociskaj kostki.
-
Istnieje oryginalne radio Audi z mp3?
Mi pod śruby pomogło. Teoretycznie masa jest na radiu i podpięcie może nic nie wskórać ale spróbować możesz. Poza tym zobacz czy Yatoru nie leży koło przewodów prądowych - podobno jest możliwość przenoszenia się szumów (choć wg mnie to ściema).
-
Istnieje oryginalne radio Audi z mp3?
W wiązce Yatoura miałeś kabelek z oczkiem, podepnij go pod masę radia jeśli tego nie zrobiłeś no i ewentualnie jeśli dalej szumi z tej masy w miejscu radia do masy w kostce iso. Jeśli to nie pomoże to reklamuj yatoura to wymienią Ci na nowego
-
Spoty wrocławskie
No i biznesy załatwione! Dzięki e9matic P.s. Zapomniałem powiedzieć że wziąłem laptopa i mam kabelek jakby ktoś coś potrzebował zerknąć to na spoty mogę brać