Treść opublikowana przez M@rcin
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Właśnie rozebrałem swoją starą gałkę. Rozumiem, że czarny plastik z oznaczeniem biegów będzie nadawał się do gałki sport/s-line ? Chcę się upewnić
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
co za ku**stwo ....
-
MOJE AUDI A4 3.0 V6
- Czy to jest s-line wewnętrzny?
Ja widzialem, nawet mialem kupic taka b6 co miala znaczek . Moze zalezy to od rocznika albo kraju pochodzenia. Ta co mialem kupic byla z Belgii styczen 2004r.- Duże spalanie 1,9 tdi brb, avant
Na 1 baku w trasie robię ok 1200km, wg fis średnie spalanie 5.3L przy predkosciach do 140km/h. W codziennej jedzie 30% miasto 70% poza miastem wg fis -od 5.8L do 6.2L felgi 16" opony 205/55- Czy to jest s-line wewnętrzny?
W B6 wychodziły kierownice ORI ze znaczkiem i bez- R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
"German autobahn" Ładnie poszło R8- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzięki, zatrzask zamówiony- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
podeślesz link do tego "zatrzasku" podłokietnika ?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Solidnie i pewnie to w otto [emoji14]- Gałka a'la s line do b5 od Chińczyka
Czy ta gałka będzie pasowała do A4 B7 ?- Konserwacja uszczelek
1Z Einszett Rubber Care stick gummi- Fake S4 +++ | NR.1
trzeba go dobrze podliczyć przy odbiorze furki za te wszystkie obsuwy- Fake S4 +++ | NR.1
co tu tak cicho Daj Pan jakieś fotostory- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
super autko, ale tak jak poprzednicy mówią - więcej fotek !- Czcionka quattro lub allroad
koledze chyba chodziło o typ czcionki a nie o grafikę- Spotkania na drodze
Srebrne B7 - David91gtr http://a4-klub.pl/index.php?/topic/348344-srebna-strzala-a4-b7-20-tdi-bkd/#entry4743278- Na jakich stacjach tankujecie
Tesco lub Orlen- Jaki wybrać Grill Audi B7
U siebie malowałem ori Plasti-dip'em - (Performix) Paru osobom pomalowałem też Spray-plast'em - (Motip) i również daje rade.- Jaki wybrać Grill Audi B7
Nie. Chrom mam w idealnym stanie więc szkoda było mi go psuć.. Grill umyty i odtłuszczony, malowany na aucie . Po dipie + jest taki, że w każdej chwili mogę sobie wrócić do ori- Jaki wybrać Grill Audi B7
ja mam pomalowany w czarny mat plastidipem tylko sam chrom w ori grillu- [A4 B7] przerysowane drzwi
zrób zaprawkę i zostaw tak. Kupujący jak będzie chciał to sobie sam pomaluje- [B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Gratulacje Co do gałki to Przełożyłeś jakieś części ze swojego sporta(tulejka czarna/chromowana), czy zmontowałeś wszystko z kompletu jaki dostałeś od sprzedawcy ? Całkiem fajnie się prezentuje ta gałka- Ciekawe dokładki zderzaka
TAK - będą wyglądały wiejsko- Audi A4 B6 2.0 Małysz
Ładne autko. Powodzonka w modach. Przy okazji zapraszam do nas na co 2-tygodniowe spoty Więcej info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-16102016r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/ - Czy to jest s-line wewnętrzny?