Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Właśnie rozebrałem swoją starą gałkę. Rozumiem, że czarny plastik z oznaczeniem biegów będzie nadawał się do gałki sport/s-line ? Chcę się upewnić
  2. Ja widzialem, nawet mialem kupic taka b6 co miala znaczek . Moze zalezy to od rocznika albo kraju pochodzenia. Ta co mialem kupic byla z Belgii styczen 2004r.
  3. Na 1 baku w trasie robię ok 1200km, wg fis średnie spalanie 5.3L przy predkosciach do 140km/h. W codziennej jedzie 30% miasto 70% poza miastem wg fis -od 5.8L do 6.2L felgi 16" opony 205/55
  4. W B6 wychodziły kierownice ORI ze znaczkiem i bez
  5. "German autobahn" Ładnie poszło R8
  6. Dzięki, zatrzask zamówiony
  7. podeślesz link do tego "zatrzasku" podłokietnika ?
  8. Czy ta gałka będzie pasowała do A4 B7 ?
  9. 1Z Einszett Rubber Care stick gummi
  10. trzeba go dobrze podliczyć przy odbiorze furki za te wszystkie obsuwy
  11. co tu tak cicho Daj Pan jakieś fotostory
  12. super autko, ale tak jak poprzednicy mówią - więcej fotek !
  13. koledze chyba chodziło o typ czcionki a nie o grafikę
  14. Srebrne B7 - David91gtr http://a4-klub.pl/index.php?/topic/348344-srebna-strzala-a4-b7-20-tdi-bkd/#entry4743278
  15. U siebie malowałem ori Plasti-dip'em - (Performix) Paru osobom pomalowałem też Spray-plast'em - (Motip) i również daje rade.
  16. Nie. Chrom mam w idealnym stanie więc szkoda było mi go psuć.. Grill umyty i odtłuszczony, malowany na aucie . Po dipie + jest taki, że w każdej chwili mogę sobie wrócić do ori
  17. ja mam pomalowany w czarny mat plastidipem tylko sam chrom w ori grillu
  18. zrób zaprawkę i zostaw tak. Kupujący jak będzie chciał to sobie sam pomaluje
  19. Gratulacje Co do gałki to Przełożyłeś jakieś części ze swojego sporta(tulejka czarna/chromowana), czy zmontowałeś wszystko z kompletu jaki dostałeś od sprzedawcy ? Całkiem fajnie się prezentuje ta gałka
  20. TAK - będą wyglądały wiejsko
  21. Ładne autko. Powodzonka w modach. Przy okazji zapraszam do nas na co 2-tygodniowe spoty Więcej info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-16102016r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.