Treść opublikowana przez M@rcin
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
...od wczoraj zastanawiałem się jak by wyglądały czarne listwy s-line na srebrnym nadwoziu jest zaj......e Auto z gustem dopieszczone podoba mi się jedynie ta czerwień mi z tyłu nie pasuje nie myślałeś nad przyciemnieniem lamp? nic nie przyciemniaj autko prezentuje się git tak jak stoi
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Potwierdzam, gość zna się na rzeczy Wykonanie super ale cena nieadekwatna do roboty (za tanio, ja bym się na jego miejscu lepiej cenił hehehe ) Polecam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
https://www.facebook.com/PCL-Auto-Detailing-1030856910287578/?fref=ts
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
A5 zdecydowanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie dzięki za spota
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spot 17.07.16 Spontan LKN : 21.07.2016 Kolejny spot Niedziela 24.07.2016r godz.17.00 - Arena Lublin - Sektor F
-
[BRD] A4 B7 Avant S-Line ~~ by diesel1511 ~~
maluj w antracyt fele
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A jest ktoś jeszcze chętny spontana dziś? Moto Arena nie wypaliła to może spot w tarasach ? Luźna propozycja -pytam też tu bo na Whatsapp już było pisane a nie każdy ma apke albo ma i nie siedzi 24/h Jak nie to widzimy się wg harmonogramu tj.24.07 czekam na info do g.15
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale kaszana, akurat dziś musiało padać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
albo to i to naraz //oby nie
-
wygląd ramki tab.rej.
też proponuję wrzucić ramki z forum, albo przynajmniej jakieś normalne jednolite Jak widzę niekiedy na światłach auta z tego typu tekstami czy to w ramkach czy to na naklejkach to naprawdę rzygać się chce
-
Zostawiać felgi czy nie?
ja bym zmienił na coś z ori, albo co do tych obecnych przynajmniej dekielki na ori - o ile wejdą
-
Dylemat 1.9 TDI vs LPG ? Co wybrać ?
popieram w 100%, w tym wypadku zmiana jest naprawdę bezsensowna
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Lista otwarta jest do 13'tego, także masz czas na przemyślenie tematu
-
Gdzie najlepiej sprawdzę samochód po vin,
Ja sprawdzałem w ASO Audi, wystarczyło pokazać dowód rej.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kto nie ma jeszcze niech pobiera, cisza na forum ale na whatsapp'ie gorąca linia 24/h
-
Podświetlenie nóg pasażera z przodu
Robię właśnie podświetlenie nóg (przód) W pomarańczowej kostce kabel brązowo-biały to (-) podpowie ktoś jakiego koloru jest + bo są 2 : czerwono-zielony i czerwono-żółty?
-
A4 B7 avant by Mihao22 1.9tdi
jaką folią oklejałeś?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
PÓŁMETEK SEZONU MOTORYZACYJNEGO 2016 - MOTOARENA LUBLIN Wydarzenie na FB 17 lipiec 2016 g.11:00 Zapraszam do udziału w klubowym spocie przy okazji półmetku sezonu motoryzacyjnego 2016 MOTOARENA LUBLIN. Tym razem mamy własny sektor Każdy kto chce wpaść na spota i wjechać na sektor niech zadeklaruje swoją obecność u mnie na /pw. Lista do wjazdu na sektor główny zamyka się 14.07.2016 o g.20:00 Ilość miejsc na głównym sektorze ograniczona Pozostałych zapraszamy na sektor gości Rozpoczęcie sezonu 2016 Zakończenie sezonu 2015
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
jak masz składaną kanape to ja bym ciął. A nóż może kiedyś się przyda
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Mi sie podobaja i to najważniejsze
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
nom, końcówki psują, 90'tki by były w sam raz
-
Podświetlenie nóg pasażera z przodu
kostka jest z strony kierowcy. Rozbierz podstopnice.
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
co to za ciekawy chromowany włącznik świateł? Masz jakiegoś TUT'a do podesłania jak przerobić?
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
do plastików i gum zew polecam ValetPRO Trim Glitz lub ValetPRO Black to the future