Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. ...od wczoraj zastanawiałem się jak by wyglądały czarne listwy s-line na srebrnym nadwoziu jest zaj......e Auto z gustem dopieszczone podoba mi się jedynie ta czerwień mi z tyłu nie pasuje nie myślałeś nad przyciemnieniem lamp? nic nie przyciemniaj autko prezentuje się git tak jak stoi
  2. Potwierdzam, gość zna się na rzeczy Wykonanie super ale cena nieadekwatna do roboty (za tanio, ja bym się na jego miejscu lepiej cenił hehehe ) Polecam
  3. https://www.facebook.com/PCL-Auto-Detailing-1030856910287578/?fref=ts
  4. Spot 17.07.16 Spontan LKN : 21.07.2016 Kolejny spot Niedziela 24.07.2016r godz.17.00 - Arena Lublin - Sektor F
  5. maluj w antracyt fele
  6. A jest ktoś jeszcze chętny spontana dziś? Moto Arena nie wypaliła to może spot w tarasach ? Luźna propozycja -pytam też tu bo na Whatsapp już było pisane a nie każdy ma apke albo ma i nie siedzi 24/h Jak nie to widzimy się wg harmonogramu tj.24.07 czekam na info do g.15
  7. ale kaszana, akurat dziś musiało padać
  8. M@rcin odpowiedział(a) na szfagier89 temat w Audi A4 B6
    też proponuję wrzucić ramki z forum, albo przynajmniej jakieś normalne jednolite Jak widzę niekiedy na światłach auta z tego typu tekstami czy to w ramkach czy to na naklejkach to naprawdę rzygać się chce
  9. ja bym zmienił na coś z ori, albo co do tych obecnych przynajmniej dekielki na ori - o ile wejdą
  10. popieram w 100%, w tym wypadku zmiana jest naprawdę bezsensowna
  11. Lista otwarta jest do 13'tego, także masz czas na przemyślenie tematu
  12. Ja sprawdzałem w ASO Audi, wystarczyło pokazać dowód rej.
  13. Kto nie ma jeszcze niech pobiera, cisza na forum ale na whatsapp'ie gorąca linia 24/h
  14. Robię właśnie podświetlenie nóg (przód) W pomarańczowej kostce kabel brązowo-biały to (-) podpowie ktoś jakiego koloru jest + bo są 2 : czerwono-zielony i czerwono-żółty?
  15. jaką folią oklejałeś?
  16. PÓŁMETEK SEZONU MOTORYZACYJNEGO 2016 - MOTOARENA LUBLIN Wydarzenie na FB 17 lipiec 2016 g.11:00 Zapraszam do udziału w klubowym spocie przy okazji półmetku sezonu motoryzacyjnego 2016 MOTOARENA LUBLIN. Tym razem mamy własny sektor Każdy kto chce wpaść na spota i wjechać na sektor niech zadeklaruje swoją obecność u mnie na /pw. Lista do wjazdu na sektor główny zamyka się 14.07.2016 o g.20:00 Ilość miejsc na głównym sektorze ograniczona Pozostałych zapraszamy na sektor gości Rozpoczęcie sezonu 2016 Zakończenie sezonu 2015
  17. jak masz składaną kanape to ja bym ciął. A nóż może kiedyś się przyda
  18. Mi sie podobaja i to najważniejsze
  19. nom, końcówki psują, 90'tki by były w sam raz
  20. kostka jest z strony kierowcy. Rozbierz podstopnice.
  21. co to za ciekawy chromowany włącznik świateł? Masz jakiegoś TUT'a do podesłania jak przerobić?
  22. do plastików i gum zew polecam ValetPRO Trim Glitz lub ValetPRO Black to the future

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.