Treść opublikowana przez M@rcin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Każdy kto przyjedzie(auta z grupy VAG- nieważne jakie i czy jest się w klubie czy nie) wcześniej i będzie miejsce w "serduszku" to będzie, lepiej wpaść chwilę przed ustawianiem, bo potem miejsc nie ma.
-
[B6 BEX] Smerfetka S-LINE Plus 1.8T
Ładna "smerfetka" Koło robi robote
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Dzisiaj bylem dopelnic ostatnich formalnosci i "pozwolono" mi zerknac na moj nowy nabytek jeszcze zafoliowany bez blach i stal jak koza przez jak to mowil szwedol jakies zabezpieczenia na sprezynach do transportu:) zaspokoilem swoja ciekawosc:) bedzie wspaniala!!!! Jest wspaniala wkrotce premiera!!! gratulacje ciekawa konfiguracja
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no to jadymy Pany https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/ Kogo nie ma niech się dopisuje do grupy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
RS4 "Custom Diesel" http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=160&p=614023&sid=04a996b568a39b076934a176cbf41a8b#p614023
-
Polecane opony letnie
Na początku tego roku kupiłem do siebie RS3. Jazda podczas deszczu super nie wspominając o suchej nawierzchni. Są ciche i naprawdę super się kleją. Jak na razie przejechałem ~~8kkm, śladów jako takiego nadmiernego zużycia nie zauważyłem. Z minusów to faktycznie, rant ochronny mógłby być większy. Polecam
-
Polecane opony zimowe
w tamtym roku na wiosnę były kupony allegro -100zł przy zakupie opon za więcej niż 600zł. Ja wtedy akurat kupowałem letnie Co do opon to ze swojej strony mogę polecić Nokiany d4
-
Jakie Końcówki wydechu
wg mnie fajnie wyszło
-
Uchwyt na telefon
Kolega u siebie próbował łatać te otwory w taki sam sposób i powiem, że wyszło mu to tragicznie...
-
[B6 ALZ] Czy wymienić olej po założeniu gazu?
ja bym zostawił
-
opóźniona reakcja na zmianę temperatury powietrza i podgrzewania foteli
Temperatura spada, wyświetlacze szaleją. U siebie mam podobnie,tyle że mój nadaje w trybie "slow motion"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pod machą pewnie vr6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za spota i do następnego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Panowie, od ok. miesiąca od ~70km/h w górę tylko przy lekkim skręcie kierownicą w prawo, słychać buczenie. Przy maksymalnym skręcie w lewo/prawo cisza, żadnych pisków. Płyn w zbiorniczku nie pieni się ani też go nie ubywa. Foto podglądowe zapożyczone z neta. Miał może ktoś już podobne objawy i podzieli się wiedzą ? #### problem rozwiązany - lewe łożysko. Wymienione i w końcu cisza- Zmiana b6 awx na b8 caha
Super autko. Bezawaryjności- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie dzięki za spota. Wesołych Świąt- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja będę ale mogę się trochę spóźnić- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
1. andynl 2.Herdas 3.paweł212333 4. mophk 5. xMarcin95x- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
całkiem spoko opcja wg mnie.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pub U Szewca https://www.facebook.com/PubUSzewca Księżycowa https://www.facebook.com/Ksi%C4%99%C5%BCycowa-744935555532244/timeline- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja w czwartek rano muszę być "na chodzie" także też podziękuję choć opcja z jakąś knajpką wcale nie jest głupia- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja będę w środę- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Śledzik na parkingu? Chyba że na sucho czemu na parkingu. Bo to w tarasach mało miejscówek jest aby usiąść do % czy jakiejś szamy ? - Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6