Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Żałosne z ich strony ....
  2. BRB '06r. 285.5k - ori
  3. fajnie te koła siadły
  4. M@rcin odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    elegancko
  5. Tesco Lublin ON 4.71
  6. Dostęp do żarówki halo masz, bo zamontowałeś FMIC, z SMIC nie da rady jej wymienić bez ściągnięcia zderzaka ..
  7. Ładnie siadło
  8. Dzięki za spocik i do następnego ?? .. oby w coraz to liczniejszym gronie ?
  9. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Adran_ 5800K ?
  10. na yatoura to polecam 2 otwory na górze + szeroka trytka Siedzi od lat elegancko - jak chcesz moge Ci fotke podesłać
  11. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeśli macie to proszę wrzućcie fotkę jak świecą te żarówki CLH/DRL
  12. M@rcin odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Obecnie siostry A7 stoi u nich m. innymi na montażu takiego IC. Ogólnie bdb kontakt, namiar na nich dostałem od Rogala.
  13. M@rcin odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    napisz do chłopaków z dogbox.pl, mogą ogarnąć IC Airtec Motorsport Dokładnie taki:
  14. M@rcin odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Ładna 7'emka ?
  15. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no to lipa , z moim jak na razie (tfu tfu?) jest wszystko OK
  16. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja polecam FIAMM Titanium Pro - gdy kupywałem aku znajomy polecił mi go jako alternatywa dla Centry/Varty (ponoć nie mieli na Fiamm jeszcze ani jednej reklamacji, gdzie na Centre reklamacje są nagminne)
  17. Mam tą samą kamerke, w tej cenie jest jak najbardziej OK. Od siebie - polecam
  18. https://convertio.co/pl/jpg-ai/ https://online-converting.com/vectorize/ https://chrome.google.com/webstore/detail/jpg-to-ai-converter/aihpcfdhmdjaldhajgidjibllbbapnmo
  19. .ai https://ufile.io/3dne8
  20. M@rcin odpowiedział(a) na Dareq73 temat w Audi A4 B7
    Dokładnie, zwykłe lampy na H7'mki
  21. możliwość jest zawsze pytanie tylko czy będzie z czego rzeźbić ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.