Treść opublikowana przez M@rcin
- B7 Crew
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
BRB '06r. 285.5k - ori- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
fajnie te koła siadły- A7 FL 3.0BITDI
- Ceny paliwa marzec 2026
Tesco Lublin ON 4.71- Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Dostęp do żarówki halo masz, bo zamontowałeś FMIC, z SMIC nie da rady jej wymienić bez ściągnięcia zderzaka ..- [B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Ładnie siadło- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za spocik i do następnego ?? .. oby w coraz to liczniejszym gronie ?- B7 Crew
- ☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
na yatoura to polecam 2 otwory na górze + szeroka trytka Siedzi od lat elegancko - jak chcesz moge Ci fotke podesłać- B7 Crew
- A7 FL 3.0BITDI
Obecnie siostry A7 stoi u nich m. innymi na montażu takiego IC. Ogólnie bdb kontakt, namiar na nich dostałem od Rogala.- A7 FL 3.0BITDI
napisz do chłopaków z dogbox.pl, mogą ogarnąć IC Airtec Motorsport Dokładnie taki:- A7 FL 3.0BITDI
Ładna 7'emka ?- B7 Crew
- B7 Crew
- [B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mam tą samą kamerke, w tej cenie jest jak najbardziej OK. Od siebie - polecam- Logo Brembo w formacie .cdr lub .ai
https://convertio.co/pl/jpg-ai/ https://online-converting.com/vectorize/ https://chrome.google.com/webstore/detail/jpg-to-ai-converter/aihpcfdhmdjaldhajgidjibllbbapnmo- Wymiana oleju co 30 tys ?
+1- Logo Brembo w formacie .cdr lub .ai
.ai https://ufile.io/3dne8- Lampy A4 B7
Dokładnie, zwykłe lampy na H7'mki- [TDI PD] Zmieniony silnik z 2.0 na 1.9 TDI
możliwość jest zawsze pytanie tylko czy będzie z czego rzeźbić .... - Nowicjusz - wątek powitalny