Treść opublikowana przez MRoger
-
Strefa Śmiechu
>> Mąż do żony: >> - Jutro kupię kilka kondomów o różnych smakach, a ty po ciemku >> zgadniesz >> >> jaki to smak... >> - OK. >> Na drugi dzień, żona próbuje i mówi: >> - Serowo-cebulowe??? >> - GŁUPIA!!! Jeszcze nie założyłem!!!
-
Strefa Śmiechu
Niezastąpiony gadżet do każdego DVD i CD :polew: http://pclab.pl/news22546.html
-
[B5 1Z] Obecność oleju od strony zimnej turbiny i kopci na NIEBIESKO
Obawiam się że oleju w dolocie to masz jeszcze na 100 km dymienia :gwizdanie: .. spróbuj zajrzeć do IC tam się skrapla go najwięcej. W całym dolocie jest go dużo więc trza by go wypalić/wyczyścić żeby test był miarodajny. Nie ma opcji żeby turbina rzygała zimną stroną .. na logikę tam jest podciśnienie kolego.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Warszawa-Zakopane plus na miejscu do 120 km/h 6,8 l/100 Powrót deptany do 160 km/h 7,5 l/100
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwaga dla jadących w stronę pragi mostem Łazienkowskim !!! http://www.zw.com.pl/artykul/2,351528_Pozar_autobusu_na_Trasie_Lazienkowskiej.html
-
[B6 AVF] Zużycie oleju 1L na 5000 km i kopci na niebiesko
Wydaje mi się to mało prawdopodobne a wręcz bez sensu bo gdyby tam rzeczywiście było duże ciśnienie wywaliło by Ci uszczelnienia silnika ziemmeringi itp. ogólnie jeśli turbo puszcza olej to dopala się on w wydechu katalizatorze co powoduje, że po butowaniu (z dymem za samochodem) po zatrzymaniu się z wydechu na wolnych obrotach nadal będzie wydobywał się biało-niebieski dym o specyficznym zapachu palonego oleum. Jeśli turbo jest w bardzo kiepskim stanie można zdjąć wąż z części zimnej turbiny i poruszać wirnikiem wzdłużnie (pociągnąć i wepchnąć).. luz świadczy o rychłym wysraniu się turba.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Powiem szczerze że ta zapinka jest tam potrzebna jak rybie rower ... przecież nawet odkręcając obie kolumny wszystko się będzie trzymało na stabilizatorze .. nie kumam po co ten patent tym bardziej że zdejmowanie tego to masakra.
-
[B5 AFN] Ciągłe dolewanie oleju do silnika
W takim razie mam wrażenie że szukamy w całym. Ja bym olał sprawę.
-
[ALL] Stukanie przy hamowaniu
Z tego co słyszałem uszkodzenia gumy sforznia spowodowane bywają niewłaściwym montażem. Mam nadzieję że uwzględnią Ci gwarancję.
-
[B5 AFN] Ciągłe dolewanie oleju do silnika
Właśnie części w tym wypadku to małe koszta .. rozbieranie całego silnika to kosztuje.
-
[ALL] Stukanie przy hamowaniu
Czyli wahacze w porządku ?
-
[B5 AFN] Ciągłe dolewanie oleju do silnika
Jak dla mnie to dziwnie tanio ... nie pomyliłeś się o jedno zero myślę że z planowaniem głowicy i innych kwestii które wychodzą po zdjęciu głowicy 1500 to minimum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skoro lukaszr tak mówi to mogę jedynie mu pokiwać co prawda kolega dostał zdjęcie z numerami na szybie ... ale on wolno jeździ więc się nie liczy
-
[B5 AJM] Zwalczanie niechcianych odgłosów silnika
Ja bym ściągnął jeden pasek i posłuchał, potem tak samo z drugim. Będziesz wiedział na którym pasku. Po zdjęciu (zwolnienia naciągu) pasków poruszaj łożyskami rolkami i wisco u mnie wisco wydawało takie odgłosy że myślałem że panewki poszły się .... jeśli łożyska/rolki będą szurały no to masz przyczynę. Żeby wymienić oba paski trzeba zdjąć zderzak i poluzować przedni pas.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najpierw miałem w schowku ale zatrzymali i kazali nakleić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U nas to i tak lipa bo na focie ściągną numery z naklejki na szybie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy mi się wydaje czy to było zintegrowane z antyradarem no i gdzie to kupić Twoich błędów już się nie da wykasować
-
[B5 AFN] Ciągłe dolewanie oleju do silnika
No to wybierz się na jakąś trasę .. pociągnij na czwórce do 4 tyś obrotów i patrz w lusterko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry witam po zasłużonym urlopie
-
[B5 AFN] Ciągłe dolewanie oleju do silnika
Sprawdź filrt powietrza, jeśli jest zasyfiony turbina może zaciągać olej odmą. A co z dymieniem ... nie zauważyłeś żeby dymił i na jaki kolor .... spalanie oleju silnikowego zazwyczaj widać po kolorze spalin ?? Zaproponowali ci wymianę uszczelniaczy a kompresje zmierzyli ??? Jeśli tak to wklej wyniki. Bo na razie wygląda jak byś był u wróżki a nie u mechanika.
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
Oj kolego .. ciekawy jestem jak to zrobisz ... rozumiem że użyjesz mixa baza + utwardzacz+lakier w takich wypadkach ryzyko dobicia się do bazy jest największe, często trąc powstałą w ten sposób "górkę" obok niej często docieramy się do bazy.
-
[B5 AJM] Czujniki ABS
Kupowałem zamienniki za oba na przód zapłaciłem 160zł 8D0927803D Adaho Spetsnaz Boberek dzięki za pomoc .. jadę w góry ze spokojną głową.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Dorzucę jeszcze coś od siebie: Przed wyjmowaniem (waleniem młotem 0,5 godziny) należy wymontować czujniki ABS w moim przypadku oba nadawały się na śmietnik
-
[B5 AJM] Czujniki ABS
Czujniki wymienione i wszystko śmiga ... ogólnie wnioski z tego takie że jeśli na vagu przy czytaniu prędkości obrotowej z czujnika nic się nie dzieje 0km/h cały czas to czujnik do wymiany.
-
[B5 AJM] Terkotanie przy pasku wielorowkowym - potrzebna szybka diagnoza
Terkotało sprzęgło Visco ... pozdrawiam.