Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Po pierwsze nie "straszyłbym" ubezpieczyciela bo to nic nie da a przyniesie to odwrotny skutek. Po drugie cale OWU w łapki i przeczytac ze 3-5 rady bo AC sa to indywidualne umowy na dany zakees określony w OWU. Znajdz punkty ktore mozesz zakwestionowac i te na ktorych mozesz sie oprzec. Napisz informacje do wypozyczalni aby cie wsparli w tej sprawie. I tak na koniec ... jezdze z tymi uchwytami i powiem ci ze musiales popełnic blad w montażu roweru ... lape zaciska sie w najnizszym punkcie ramy, a opaskami mocno sciaga kola i zalwca sie nieco sposcic powietrza by lepiej sie napiely ... lub musiales mocno przegiac z wytycznymi do poruszania sie z rowerem.
  2. Sprawdz jakoej wersji masz mapy ale wsparcie dla tych map skonczylo sie. Aktualne tylko do rns-e
  3. Bierz osprzet taki ktory nie jest malowany lub nie ma innych powlok ... lity plastik najlepszy firma nie ma znaczenia. Polecam serie Niloe Legranda zrobisz na tym wszelakie wymyslne gniazdka nawet jak nie ma ich w katalogu poniewaz ma w opcj ramke-adapter do serii mosaic.
  4. adadur odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    Jawor jeśli skupić się na ostatnich wypustach 2.5 tdi to użytkownicy nie będą tak załamani jak ty to postrzegasz, zaleta takiego auta często jest też wyposażenie ponad przeciętną albo wyżej. A Knoxsowi jeśli nie ma wygórowanych żądań to jedyne co mogę poradzić to brać auto w jak najlepszej kondycji technicznej - mówimy tu o pasających silnikach a te auta mają po tylu latach problemy z blacharką.
  5. Wieczorkiem sprawdze ... ... po czym mozna sprawdzic ze kabel uwalony?
  6. adadur odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    Jawor ale kolega moze ma sluszny kierunek ... optuje w mocnego diesla z q ... 3.0 ciezko troche znalezc a 4.2 to tylko w s-kach chyba ze w a6c5. 1.8t a do tego z q to rarytasy i drogo jak za 1.9 z q Jak 2.5tdi to tylko z odtatnoego polrocza produkcji i tylko 180km tak by mial tipa (lub manual) bo w innych spotkasz tez multitronika
  7. A dlaczego nie pojedziesz do tego mechanika? Sprawsz czy nie ma bledow i zapal swiatla przed uruchomieniem czy aby na pewno nie buja swiatlami po wlaczeniu zaplonu
  8. niestety nic nie pomaga - tak myślę że chyba znajdę kogoś ze starszym windowsem i spróbuję bo pomysły mi się skończyły
  9. No niestety dogranie sterów od Kamila nie podziało - dalej mam komunikat: Tu jeszcze status kabelka (coś mi się to nie podoba):
  10. adadur odpowiedział(a) na AudiAvant20001 temat w 1.9TDI
    Ingerecja w osprzet + czip i bedzie ok ... no chyba ze masz q to mocy nigdy dosc
  11. Jakas przyczyna zerwania sprzegla byla ... ja bym sprezarke dal do przegladu.
  12. Fota troche zbyt bliska ... ale wydaje sie ze sprzeglo sie posypalo ... a jak tak to czy lozysko ci nie halasowalo wczesniej lub inne niepokojace dzwieki. Wirnik musial dawac bardzo duze opory ze zerwalo sprzeglo ... aby sie zatarla tak sama z siebie ... malo prawdopodobne chyba ze malo bylo oleju (i czynnika).
  13. 64 bit Tak win widzi vcds ross tech
  14. Wczesniej smigal pod win 8.1 potem po upgrade na win 10 rowniez ... ale jakis czas temu przeinstalowalem od zera na win 10 i nie moge odpalic kabla. Tzn. Instaluje sie... podpinam pod kompa i kiedys system z automatu znajdowal urzadzenie USB i dogrywal sterowniki, poczym kabel smigal. Teraz nie wyskakuje "chmurka" o dogranie sterownikow a po podpieciu kabla nie nawiazuje polaczenia. A moze uwalilem? Jak to sprawdzic?
  15. Od poczatku swych poczynan jestes bardzo nieodpowiedzialny ... przejechanie 2 km s tetax to. Jesli wyrypalo lozyska w turbo i opilki metalu polecialy w dolot bedzie mialo to swoje konsekwencje. To trzeba wszystko dokladnie sprawdxic a jak trzebs rozebrac i umyc. Myslisz ze metaliczne resztki od tak sie przepalą. Swoja droga masz caly czas problem z turbo.
  16. Jak to kotlowia trzeba bylo walic gres techniczny na sciany i sie nie przejmowac designe ?
  17. Zaleta przetrzen i wiecej swiatla. Wada to o wiele trudniej zagospodarowac takie okno no i troche wiecej ciepla przez nie ucieknie
  18. Skasuj wszystkie bledy. Zrob logi jak powyzej odcinke odrazu da sie dojrzec. No na staw sie na czyszczenie lub regeneracje turbo
  19. NoeZerknij na stan przewodow podcisnieniowych idacych do n75 a nastepnoe do turbo. Odepnij tez wtyczke od czujnika cisnienia doladowania i sprawdz czy auto muli od nizszych obrotow
  20. Urlopuje sie nad morzem ... ale koszalin czy kolobrzeg moze dalo by rade odwiedzic
  21. Turbo puscilo olej w dolot ... rozkrecic obejrzyj bo przywrocenie smarowania nic nie da.
  22. Zerknij na stan przewodow podcisnieniowych idacych do n75 a nastepnoe do turbo. Odepnij tez wtyczke od czujnika cisnienia doladowania i sprawdz czy auto muli od nizszych obrotow
  23. Zastosuj tylko sie do punktu 1 j bedzie ok
  24. Zakladam ze cos z w ukladzie doladowania ... a blad wywalil czujnik cisnoenia na dolocie ... bez paniki ... pomacac i namierzyc nieszczelnosc.
  25. Pozdro dla kolegi ze srebrnego avanta spotkanego w Bytowie i pokierowanie na wlasciwa droge ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.