Treść opublikowana przez adadur
-
Ori osłona szyby przedniej audi?
Marny z tego pożytek - chyba że zamocujesz od zewnętrznej strony
-
Grupowy zakup dywaników welurowych - Petex Cosmo
Z racji, że dywanik kierowcy się kwalifikuje do wymiany zainteresowałem się tematem. Gościu, który ściąga dywaniki z DE stwierdził że w PL seria comet jest nie osiągalna (i faktycznie tak jest). Aby złożyć zamówienie gość twierdzi że musi zamówić 50 kompletów dywaników. Zatem robię rozeznanie odnośnie chętnych na welurowe dywaniki Petex serii Cosmo - tylko B6 i B7 Kolory: - graphit (ciemno szare, grafitowe - odpowiednik Soul) - beige (beżowy) - grau (szary, jasno szary) Specyfikacja tkaniny: 100% poliamid gramatura włókna 800 g/m2 ciężar całkowity 2300 g/m2 Super podkład gumowy uchwyt Wysokiej jakości taśma na obrzeżach Zawiera system mocowania http://www.petex.net/detail.php?wg=1&uwg=10&qual=114 Cena - w DE chodzą po ok. 45 Euro, w PL sprzedają kpl. ale do BMW za 180zł Jak nie wypali ostatecznie pozostaje seria Syle: DYWANIKI WELUROWE AUDI A4 B6 01-07 PETEX GERMANY (2518003330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a to comet: DYWANIKI BMW 5/ E39 ORYGINAŁ PETEX GERMANY 'COMET' (2456181101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wpisujcie się jeśli jesteście chętni - obadamy zainteresowanie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o której dziś kończysz?
-
Ori osłona szyby przedniej audi?
Po kiego ci to ... mam gdzieś w piwnicy nie ori oddam ci to free
-
Przycisk reset do czego służy ...pomóżcie ..
jak możesz z tym żabim językiem jeździć ... napisy to: Wyświetlacz Ustawienia Info Wyjście ale to raczej dziwne że ci się to pojawia po naciśnięciu samego Reset - generalnie reset jest od kasowania/zerowania ustawień kompetera FIS1 i FIS2 - Czy masz w aucie małą NAVI?
-
Spoty Olsztyńskie
Wiem że mam zj**...y zapłon ... ale byłem na urlopie ... także gratuluje furmanki
-
Instrukcja obsługi A4 B8
Jak nie masz chęci tyle stron skanować to podeślij mi pocztą, ja to załatwię na odpowiednim poziomie jakości i odeśle ci ja zuruck
-
Golarki z allegro
Ja zaczynałem od Gillette Sensor Excel i nic tej maszynce nie mogę zarzucić - potem (od ładnych paru lat) przeszedłem na Gillette Mach 3 - wielkiej różnicy nie ma ale wkłady swego czasu były droższe. Co do nożyków Mach 3 to faktycznie różnice są - udało kiedyś mi się kupic 10 w niemieckim Rossmanie w promocji i te staczały spokojnie na 3 miesiące, generalnie starczają na nieco ponad 2 miesiące. Nigdy nie eksperymentowałem z kupowaniem nożyków - generalnie kupuje w Rossmanie, śmieszna taka oszczędność kilku zł na rok. Raggaman też używam do cery wrażliwej balsamu po goleniu - polecam z Avonu, nie ma intensywnego zapachu i swoje działa.<br>Kiedyś miałem taki rewelacyjny krem z neutrogeny przywieziony ze Stanów ale od lat go próbuje namierzyć w PL i na zachodzie i nie osiągalny ... poszperałem maja coś takiego: Neutrogena - Neutrogena Men tubka już inna ale to chyba to było. W PL neutrogena to kosmetyki babskie i kremy do stóp.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie ogłasza się to nie wiem czy ma.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ni hu.a idę na Prometeusza. Dziadek kiedy VAGa mogę odzyskać zuruck? Jak wyjeżdżałem załadowanym autem na urlop to wywaliło mi kontrolkę ABSu i potem spokój nie wiem czy po takim czasie będzie ślad po błędzie. Aha szukam jarzm pod 315mm tarcze na przód ... może ktoś gdzieś wykuka.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak miałeś podzielone na starym dysku tak? Jeżeli tak i masz płytkę ori od lapka z tzw "System recovery" to wszystko zależy jak to na tej płytce przez Dell jest zrobione - bo może być tak że instalator ci to sam potworzy a jak nie no to pytanie po co ci te partycje - zrób sobie po swojemu No własnie jak jest partycja recovery to nie dają dysku recovery - chyba że na życzenie odpłatnie. Mam płytke DELLowską z Windowsem i tyle ... jak coś to zainstaluje tylko bez tych extrasów lub utworze nową partycje recovery bo jest to trochę opisane w necie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spece od informatyki ... wymieniam HDD w lapku. Dotychczas mam dysk podzielony tak: 1 ok. 125 MB DellUtility 2 ~10 GB Recover 3 ~285 GB System/Dane 4 Media Direct Instalacja poleci z CD ale co z tymi partycjami DellUtility (diagnostyczna) i Recovery (odzysk pierwotnego systemu - stan jak przy zakupie) - Da się je wgrać? Jak?
-
Airbag off a fotelik
Z przodu nie można przewozić dziecka w fotelik zamocowanym tyłem do kierunku jazdy przy aktywnej poduszce pasażera W przypadku przewożenia dziecka w foteliku przodem do jazdy zaleca się odsunięcie fotela maksymalnie do tyłu i również wyłączenie poduszki powietrznej
-
Malowanie
czasem coś się robi dla idei a czasem trzeba odpuścić i dać zarobić fachowcowi
-
Ile paliwa za granice?
Do DE możesz wwieźć tylko i wyłącznie to co wejdzie w bak + 10 litrów w kanistrze. Jak jeszcze za epoki granic (w latach 90-ch) jechałem z kanistrem 20l to pogranicznik złapał go i bujną - wiem że było ponad 10l ale całe szczęście nie było na full. W obecnych czasach nie ma sensu kompletnego bawić się z kanistrami. jak byś leciał na Frankfurt nad Odrą (droga nr 2) to 100m przed granicą masz stację Orlenu - ceny normalne nie ma co wcześniej tankować, w zaszłym roku (w sierpniu) było w Kostrzynie (droga 22) na Statoilu było tylko drożej (co śmieszne potem w DE udało mi się w tej samej cenie lub taniej zatankować), tanio (nawet bardzo tanio) było w tym roku na przejściu na przejściu w Lubieszynie (droga nr 10), drogo też było na odcinku Kołbaskowo - Szczecin. Jak masz znajomków w DE popytaj kiedy na stacjach robią promocje (często w poniedziałki) - cena leci o kilka centów w dół.
-
Malowanie
chłopie daruj sobie - zjeździsz sklepy, natracisz czasu, wydasz na materiały (sam lakier nie wystarcza...) ... potem pomalujesz i nie będziesz zadowolony i w efekcie będziesz jeździ gorzej wyglądającym autem niż z ta przycierką, masz w ogóle pistolet i kompresor? ... odrzałuj lub odkładaj kasę, poszukaj dobrego lakiernika - ewentualnie zaproponuj że przywieziesz zderzak zdemontowany, dobranie lakieru daj specom lub lakiernikowi z doświadczeniem. Pamiętaj że lakier lakierowi nie równy - są np. Sikkens, Standox itp a są jakieś "plakatówki" a te porządne materiały kosztują.
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
A jakiego typu noclegi... Powiem ci że h*jowo z 3 na raz - lepiej było by jechać z każdą po kolei no i zabierz alkohol który szybko rozkłada - np. gin lub tequila
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
Kiedyś spotkałem się z AMBI PUR CAR WILLIAMS F1 ale posrana firma co jakiś czas zmienia swoja game zapachów i teraz jest to nie osiągalne
-
Jakie jest zabezpieczenie przed dziecmi...?
Szukaj na drzwiach w okolicy zamka (po otwarciu drzwi)
-
Zle wymieniony rozrzad-co byscie zrobili
Od mechanika który co poprawia sprawę weź rachunek (z wypisanymi czynnościami i wymienionymi elementami) ... przedstaw go mechanikowi z rodziny, niech wie ile kosztował Cię jego fuszerka. Dalej to niech ci zwraca kasę lub inne sposoby dogadania ustalcie - i pamiętaj gdzie diabeł nie może to babe pośle
-
Wyjazd dziecka zagranicę
Tak jak piszą ... najlepiej wyrób dowód osobisty dla dzieci - działa tylko w UE (dokładnie do sprawdzenie na stronach Ministerstwa lub w miejscowym urzędzie) Można wyrobić tez paszport - ale .... Dowód osobisty wyrabiasz na 5 lat i jest bezpłatny - płacisz tylko za fotki. Do odbioru potrzebni są oboje opiekunów/rodziców. Paszport kosztuje płacisz 30-60 zł w zależności od opcji + fotki i jest ważny na rok!?!?! jeśli dziecko nie ukończyło 5 roku życia - na specjalne życzenie możne być wydany na 5 lat. Więcej o paszportach tutaj: Informacje paszportowe - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
O czym ty piszesz kupujesz żarówkę PY21W w przypadku Osram nosza nazwę DIADEM CHROME (świeca na pomarańczowo a powłoke mają srebrną) - sa jeszcze DIADEM (świeca na pomarańczowa i mają przezroczystą bańkę z taką poświatą na niej)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no właśnie tak mi się wydaje. bak 60 litrów mam przejechane 400 km a strzałka kawałek przed rezerwą. coś mi nie pasi bo licząc 10 l/100 km to powinna przynajmniej 500 km przejechać. Co jak co ja uważał bym to za normalne spalanie (dodaj jeszcze z 50km które przejedziesz i miejska jazda z klimą zamyka ci sie na poziomie 12 l/100km) - nie wiem czy jutro będę wyciągał auto z garażu ... więc może dziś.
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
Ulica jest zdecydowanie poza "zielona strefą" co można sprawdzić tutaj Umweltzone Berlin a co do kupna - najlepiej zaopatrzyć się w nią na miejscu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
do 1.6 bym nie podchodził