Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Mam grill jak trzeba
  2. hunter91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zrobię wam foty, ale na bank drzwi bo mam takie szumy...
  3. Oczywiście na 225 mi obcieralo dla jasności. Zapytam kogoś, w swoim temacie .dzięki kolego , pozdro
  4. Mam h&r ale kit cały jakieś 4 cm.miałem felgi 56et ale dałem 25 na tył i 20 na przód i przy mocnym skręcić czułem obierania jakieś właśnie .wiec co teraz zrobić.
  5. Et 35 wiec jak myślisz?
  6. hunter91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Spox ,a fura konkret.
  7. Nawet nie zdążyłem edytować. Napisałem jeszcze o dekielkach,średnicę. Jak się jeździ na 215? Do mnie przemawia 225. Lecz nice wiem
  8. 215 jest na równo z rantem? Mogę prosić zdjęcia takie,w których widać rant i oponę ? Napisz mi jeszcze jaka jest średnica ori dekielkow do tych kół, dzięki ☺
  9. hunter91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Od kierowcy wiecej
  10. hunter91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Boczki na maxa a brakuje jakies 2 cm jeszcze
  11. Gdzie kupić panowie ten zapach Stripper Scent
  12. hunter91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kur.... jak widzę jak ludzie maja prosciutkie te dekory drzwiowe połączone z dekory na desce to mnie krew zalewa,u mnie jest sporo niżej na drzwiach.musze posciagac drzwi i ustawić bo nie dośc ze szumi to jeszcze ujowo wygląda. ...grzebales coś kiedyś? Ktoś wie gdzie są te główne zawiasy do ustawiania
  13. no to jest gość
  14. Kumpel ma 2.8 w q i w a6 i średnio powiem ci.seria 1.8 t to raczej dawała by z tym radę.
  15. Tak,lecz w b5 ciężko o to bo jest jedną wiązka która leci do obu halogenow ,wydaje mi się ze trzeba było by ciąć i osobno wyprowadzać dla jednego i drugiego i zastosować dla obu rezystor bądź coś
  16. ogólnie bardzo ładnie wyprowadziłeś to autko ze stanu takiego w jakim był scigałeś sie z 1.8 T w serii badz po sofcie ?
  17. Szkoda ze wydałes tyle kasy na soczewki plus dojazd.Byś zrobił Bixy za to ale Zenon raczej nowy by musiał być ,zależy coś bys wybrał. ogólnie jak miałeś 1.8 T i go podkręcałes to tu nie wytrzymasz i zrobisz to samo
  18. poka logi
  19. Dlaczego śmiesznie? Ramki są pomalowane w czarny półmat i tyle Nie zalatuje chińczykiem, ori jest zbyt 'błyszczący'. Teraz wg mnie lepiej pasuje do całej mordy Lusterka z Angola nie będzie, ale szkło wleci z UŁESA w UŁESA są dwa duze lusterka symetryczne tak wiec niewiem jak chcesz je tam zmieścic do małej obudowy, ja polecam angola i fabryczne asferyczne szkiełko, wiecej w nim widaćGdzie takowe ori szkło dostane kowi?
  20. hunter91 odpowiedział(a) na toman temat w 1.8T
    łooo panie !!
  21. A jakie objawy?
  22. Serio coś padło?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.