Treść opublikowana przez hunter91
-
Prośba o analizę logów Ręce opadają 1.8 T Anb 150km
Witam.zanim zepchne z przepaści samochód to Jeszcze postanowiłem dać jemu szanse.Na wstępie pisze ze jest to skomplikowana sprawa gdyż krew mnie zalewa i walczę z tym od stycznia ale tak było od kupna listopada. Dodam co wymieniłem juz.LLecz Zacznę od tego ze auto powyżej 5 bądź 6 tys coś odcina. Jakby paliwa brakło bądź zapłon wypad. Zanim wymienię kolejne drugie pół samochodu napisze co zrobiłem juz. -Dv nowy -PPrzeplywka nowa po nr -Węże podciśnienia -Rozrząd -filtry -Świece -Jedna cewka -Odma -Uszczelki pokrywa ssący napinacz -przekaźniki pompy paliwa paliwa -Wtyczka przeplywki Ktoś wie ile już wydałem?... Dodam że błąd mam secondary air incjection incorrect flow detected. Czyli ta pompa co dmucha by kat się nagrzal wiec raczej nie ma wpływu na to odcinanie. Tu daje logi http://vaglog.pl/log_209540.html Szarpka 5tys Kolejny coś około 6 http://vaglog.pl/log_209541.html A tu niespodzianka zero szarpniecia 180 na godz. Taka kombinacja http://vaglog.pl/log_209542.html http://vaglog.pl/log_209543.html Dodam że dzwoniłem w piz*ziec i bylem w piz*# i narazie zero tropów
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Piękna koza
-
Nieustanne stuki
jaka końcówka ? generalnie jetsem po wymianie dwoch wachaczy dolnych,z prawej i lewej no i kur** dalej chrobocze .Przy hamowaniu i przy ruszaniu tez wiecie jak to brzmi jak jest zuzyta wersalka to podobnie pier**lone naciąganie znachorow mechanizatorow j**any##. Rozporka dolna na mocowaniu śruby bbyła zagieta i śruba o podłogę się opierała stąd przy obniżeniu i skretach chrobotalo. Heh pierdolka a ja 700 zł straciłem bo dwa wahacze plus robota. Najlepsze jest to że sam ze znajomym ogarnąłem
-
A4 B5 1.8T Quattro Avant
Śliczna kózka. Trochę pomodzone widzę.Życzę szerokości ale z niższej perspektywy
-
Rzyga olejem z tłumika.
A sprawdzałeś to turbo czy od d*py strony zaczynasz?
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Nie mieli czasu zrobić.na bank problem z układem zapłonowym.jadę jutro podmienić i okaże się wypadal zaplon na 3 cylindrze.Cewka podmieniona i auto jezdzi nie przerywa. I CH** PRZERYWA NADAL JUZ MNIE KREW ZALEWA ! ! ! jakis dziwny blad przeplywki mi wyskakuje g60 czy g70 .Za słaby przepływ. Cholera jasna nowa przeplywka. ale zauwazylem ze jest wtyczka popękana po klejona.Teraz moje pytanie brzmi. czy wtyczka popekana ma na to wplyw? bo wydaje mi sie ze jezeli tak to auto w tryb awaryjny by przechodzilo tak jak po odlaczeniu przeplywki . Prosze o pomoc.
-
Dłubnięte 1.8T- szarpie, strzela, gajger wariuje!
Wtyczka od przeplywki?
-
Nieustanne stuki
Już mnie krew zalewa z tym trupem! Przy jeździe po nierówności skrzypi chrobocze ewidentnie mi z przodu od kierowcy coś.mechanik popierdolka podniósł i wynalazł przy koole od pasażera wahacz dolny.więc wymienił i z tyłu na tylnej belce tuleje. Zapłaciłem ponad 400 i dalej chrobocze.krew mnie zalewa. Jak stoję na nierówności i skręcam to chrobocze. Na prostej drodze cisza
-
Swap 1.8 125km na 2.7 bit z a6 c5
Poczytaj o modyfikacjach a jeszcze dzisiaj będziesz wiedział co się robi
-
Takie tam B5 quattro... :)
A co silnik eksplodował?
-
Rzyga olejem z tłumika.
jezeli bierze kolosalne ilosci oleju,turbo puscilo na 99.9%
-
[B5 1.8T] Moje cudo
check swieci check ?
-
Rzyga olejem z tłumika.
Możliwe ze na popychaczach gumki szlak trafiło
-
mix zawiasu dla obeznanych
okej.Szkoda bo kurcze za grosze.. .Dzięki za odpowiedzi. Co myslicie o vogtlandzie ,caly kit sprezyny sparco,jakie opinie ?
-
1BA & Eibach pro kit -30
kur *** ale az tak do gory wywalilo ja na 17.Masakra.Moja moze troszke sie podniosla ale nawet nie zauwazalnie.
-
mix zawiasu dla obeznanych
Witam.mam za grosze weitec kit ale do Passata b5. Przód pasuje. Wiec czy np zrobię tak ze przód założę weitec a tył amortyzatory mts ale springi weitec będzie to normalnie funkcjonować i działać? Czy springi te które szły na tył do paska mogę wykorzystać na tył na amortyzatory mts czy to inna budowę ma?
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
Teraz za około 550 kupisz z łańcuchem a kiedyś 1700 zł
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Narazie brak czasu na wyjazdy.
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Jutro podam ceny.
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Koszt zależy od ilości osób.narazie ceny nie znane.
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Będę informował
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Miałem okazję się przejechać. Kopyto ma niesamowite. Nie ma porównania z moja.lecz nie cislem mocno bo wampir pokazywał zęby
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Witam.Organizuje grupowy chiptuning u grześka na miejscu.Max 20 osób.Terminy chipa ustalane Indywidualnie ,ale to będę wiedział po świętach.Zaletą grupowego jest to że będzie taniej oczywiście Kto chętny na 100 % proszę pisać..Jaki samochód modyfikacje,ja ustale terminy po uzgodnieniu z Grześkiem.Prawdopodobnie po dwa auta na dzień.(niepotwierdzone) numery telefonu dla bezpieczeństwa na pw mi pisać.Będę do każdego telefonował z dokładną datą. (PROSZĘ PISAĆ ZAKRES PRAC-pozwoli to dokładnie rozrachować czas -czy dwa auta czy jedno na dzien) PROSZĘ PISAĆ MI PW CZY WPISAĆ NA LISTĘ + JAKIE MODYFIKACJĘ JEŻELI PO WSTĘPNYCH USTALENIACH Z GREGOREM JESTEŚCIE ZDECYDOWANI 1.Ja(hunter) Audi A4 B5 99r 1.8 T ANB. Downpipe,soft,wtryski na 100% (turbo,fmic pod znakiem ,,?" ze względu na oczywistość $) OPOLSKIE koło OPOLA 2.Kazik_zgr AUDI A4 B6 02 r 1.8 T AMB Ze Zgierza kolo Łodzi dp+wtryski+soft 3.xsaren AUDI A4 B6 02r 1.8 T BFB + lpg Zakres prac: Diagnostyka auta, chiptuning, dostrojenie LPG 4.Marcin_Franz Audi a4 b5 1.9 TDI AFN 99r ze Zgierza 5.Iceweed audi a4 b6 2.7 Bi TUrbo soft 6.Asfalt120 audi a4 b6 AVJ soft ZAPISY ZBIERAM DO 20 KWIETNIA. Wstępnie wszystkie modyfikacje,softy będą od maja.Każdy indywidualnie musi się umawiać.Po prostu prosze dać mi znać na pw bym wpisał na liste+modyfikacje + nr telefonu=wyjasnie pare rzeczy z miła chęcią
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
zapraszam na pw. Musi byc pewne i potwierdzone dobra,potwierdzone.Zbieram liste.wszyscy chetni na pw.Max 20 osob. nie musi byc tylko Opolskie
-
mocne drgania auta przy przyśpieszaniu 1,8t BEX
stukac moze przeglub,co do drgan.To mozliwe ze poduszki