Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. czesc wszystkim w poniedziałkowy poranek... Slaweq, zrobiłeś rozrząd?? Kiepska sprawa z ta Twoją turbawką... Ale jak ją naprawisz, to będize autko śmigać jak trzeba!! :th:
  2. może być, ze to kwestia zimówek... musisz to sprawdzić... bo napewno dyskomfort jest duży...
  3. Ykk, musisz naprawiac na bierząco, bo jak sie tego duzo nazbiera, to pewnego dnia nie wyjedziesz z domu...
  4. ojjjj, niedobrze... jedziesz jutro na diagnostykę??[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 18:01 _________________________________________________a na poczatek sprawdź ciśnienie w kołach... moze troche zeszło z jednego??? i ściąga...
  5. ładne autko, ładna gleba... Kierownice S-line/S4 juz miałeś czy zmieniałes??[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 17:57 _________________________________________________ładnie sie prezentuje na tych nowych lampkach... :th:
  6. Ykk, nudno jakoś...[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 17:52 _________________________________________________ Zgadzam sie z Tobą... :th:
  7. bardzo pomoocny opis... u mnie po naprawie, też już nic nie miga... u mnie na gnieździe od taśmy było kila podejrzanych lutów. wszystkie poprawiłem i jest pięknie... wielkie dzięki... :th:
  8. gratulacje... własnie wczoraj czytałem/oglądałem twoją foto-story nt FIS-u najważniejsze ze wszystko sie udało...
  9. na forum klubowym tez można odpoczywać... i to bardzo przyjemnie... :th:
  10. też sie zastanawiałem nad zmianą na taką gałkę i nowy mieszek... wydaje mi sie że bedzie pasować... Ale pewny nie jestem... Jak ktoś już zmieniał, to prosimy o info...
  11. witaj w klubie... zapraszamy do aktywnego udziału na forum
  12. witaj w klubie...
  13. Tak to czasem bywa... może spróbuj w Sanoku, tam gdzie radzi voxan69...[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 13:13 _________________________________________________podkarpacie umarło?????
  14. Jak dla mnie wygląda to całkiem fajnie... :th:
  15. kiedyś widziałem na Allegro, ale teraz nie mogę znaleźć tej aukcji...
  16. efekt piorunujący... :th: moze do B5 by takie zrobił...
  17. Slaweq, był!! Nasz kolega z Lubaczowa ma takiego... :polew:
  18. tak sie kończy palenie gumy... a raczej sprzęgła... :polew:
  19. spróbuj zrobić polerkę u jakiegoś lakiernika... napewno pomoże... i sprzedaż w dobrych pieniądzach...
  20. bardzo ładna... :th: kilka zmian stylistycznych o których piszesz napewno poprawi jej wygląd... czekamy na efekty
  21. Witamy w klubie i zapraszamy do brania czynnego udziału w życiu klubu... :th:
  22. Witamy w klubie i zapraszamy do czynnego udziału na forum... :th:
  23. może jeszcze przejazd do Rzeszowa zrobicie?? Zaproszenie do Rzeszowa na spota cały czas aktualne... :th:
  24. witaj w klubie...
  25. buahahahahah... :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 10:22 _________________________________________________Hauzer, czemu sie ukrywasz i nic nie piszesz???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.