Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czesc wszystkim w poniedziałkowy poranek... Slaweq, zrobiłeś rozrząd?? Kiepska sprawa z ta Twoją turbawką... Ale jak ją naprawisz, to będize autko śmigać jak trzeba!! :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może być, ze to kwestia zimówek... musisz to sprawdzić... bo napewno dyskomfort jest duży...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, musisz naprawiac na bierząco, bo jak sie tego duzo nazbiera, to pewnego dnia nie wyjedziesz z domu...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ojjjj, niedobrze... jedziesz jutro na diagnostykę??[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 18:01 _________________________________________________a na poczatek sprawdź ciśnienie w kołach... moze troche zeszło z jednego??? i ściąga...
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
ładne autko, ładna gleba... Kierownice S-line/S4 juz miałeś czy zmieniałes??[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 17:57 _________________________________________________ładnie sie prezentuje na tych nowych lampkach... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, nudno jakoś...[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 17:52 _________________________________________________ Zgadzam sie z Tobą... :th:
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
bardzo pomoocny opis... u mnie po naprawie, też już nic nie miga... u mnie na gnieździe od taśmy było kila podejrzanych lutów. wszystkie poprawiłem i jest pięknie... wielkie dzięki... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gratulacje... własnie wczoraj czytałem/oglądałem twoją foto-story nt FIS-u najważniejsze ze wszystko sie udało...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na forum klubowym tez można odpoczywać... i to bardzo przyjemnie... :th:
-
[B5 ADR] Gałka i miesze od nowego modelu pasuje?
też sie zastanawiałem nad zmianą na taką gałkę i nowy mieszek... wydaje mi sie że bedzie pasować... Ale pewny nie jestem... Jak ktoś już zmieniał, to prosimy o info...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie... zapraszamy do aktywnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak to czasem bywa... może spróbuj w Sanoku, tam gdzie radzi voxan69...[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 13:13 _________________________________________________podkarpacie umarło?????
-
[B5 sedan] przerobienie klapy -poprawka !!!!
Jak dla mnie wygląda to całkiem fajnie... :th:
-
[B7] Spoiler na klape do A4 B7 sedan gdzie kupic?
kiedyś widziałem na Allegro, ale teraz nie mogę znaleźć tej aukcji...
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
efekt piorunujący... :th: moze do B5 by takie zrobił...
-
Czy był Sedan A4 B5 z 2001 roku?
Slaweq, był!! Nasz kolega z Lubaczowa ma takiego... :polew:
-
Jak nie należy obchodzić sie ze sprzegłem ;P
tak sie kończy palenie gumy... a raczej sprzęgła... :polew:
-
[B5 ADR] Pomóżcie wycenic A4
spróbuj zrobić polerkę u jakiegoś lakiernika... napewno pomoże... i sprzedaż w dobrych pieniądzach...
-
[B6 AMB] Moje Audi A4 AWD
bardzo ładna... :th: kilka zmian stylistycznych o których piszesz napewno poprawi jej wygląd... czekamy na efekty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie i zapraszamy do brania czynnego udziału w życiu klubu... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie i zapraszamy do czynnego udziału na forum... :th:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
może jeszcze przejazd do Rzeszowa zrobicie?? Zaproszenie do Rzeszowa na spota cały czas aktualne... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
buahahahahah... :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 10:22 _________________________________________________Hauzer, czemu sie ukrywasz i nic nie piszesz???