Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Duzo osob je polecalo [emoji6] Na 8j to Ty szukaj 215 [emoji3] Za malo? Da sie rade [emoji4] Masa wlasna 1780kg, nosnosc jednej opony to 560kg. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Oponki juz przyjechaly. Teraz czekam na felgi, az wroca z regeneracji [emoji1303] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja od siebie do opon polece to : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5432702223 Co do szamponu to najlepiej z neutralnym ph, moge polecic to : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5982138673 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony letnie
Taki rozmiar byl w a6. U nas w b6/b7 nie potrzebne sa tak szerokie opony. Poza tym przy nie ktorych ET opona moze trzec o nadkola. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi 8,5 10 j czy wejdą
W acztery tego raczej nie upchasz Wydaje mi sie, ze moze to podejsc do Merca ale nie jestem pewien. Cos mi sie kojarzy, ze w ML W163 mialem podobne et. Ale nie jestem pewien, juz sporo czasu minelo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Moje pierwsze pytanie w Bukowinie do Ciebie - dlaczego nie masz czarnych srodkow lamp? @afroo. Gdzie dorwales podstopnice i pedaly do automatu? Ja szukam i szukam :/ W koncu ujze Twoja furke na zywo w Bukowinie Zakladasz lato czy na zimie gnasz w gory? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzieki@FroS-t Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Polecisz cos wartego uwagi? Sam naloze cos takiego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Polecisz cos wartego uwagi? Sam naloze cos takiego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Tylko wyciecie... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Fele nie dlugo wroca z malowania. Co polecacie na nie polozyc? Zwykly wosk typu soft99 lub np HiTemp FinishKare? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Sluszna cena za 19 lopaty rs w dobrym stanie, bez opon to +\- 1500-2000zl. Ja zaplacilem za swoje cos kolo 1000-1200zl ze zjechanymi oponami i podrapanymi frontami. Regeneracja czyli ew prostowanie plus malowanie 480-900zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 2.0TFSI / Quattro / Gwint / 19" / 260KM 368Nm - by Kuli$
Trafiles dobry egzemplarz do dlubania Nagraj jak to chodzi. Dobrze, ze manual Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko 1.8t q. Dobrze celujesz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 Avant RS-look - Czarna bestia - Stage 3 - 300 KM+
Czyli nigdy nie wiesz na jakie auto trafisz.. :/ Troche kasy na sam poczatek wladowales w remont. Oby teraz silnik sluzyl jak nalezy Co masz w wyposazeniu? Gdzie podnosiles moc? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Zaciski wyszly bardzo fajne, dobry kolor Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
1,2,5. Za Pompei bedziesz musial sporo zaplacic Najlepiej Poszuac chyba lopat z RS. Sam takie kupilem na lato, tylko 9J. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Odblokowanie Fis
Jesli jeszcze nikogo nie znalazles to np. biggman z Siedlec. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Renowacja felg.
Nie okolice, ale warto im oddac felgi. Firma PROFIL w Rykach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Mialem rozne opony zimowe, zdecydowalem sie na zakup nowych Nokian WR D4. Jezdze drugi sezon i jestem z nich najbardziej zadowolony. Daja rade w kazdym terenie, snieg, deszcz. Szczerze moge je polecic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony letnie
Po pierwsze to masz troche za szerokie opony. Kup sobie 225/40/18. Co do opon to np. Dunlop Sport Maxx RT, Uniroyal RainSport 3, Hankook, Nokian. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk