Treść opublikowana przez muunv
-
[B6 AVF] Problemy z odpalaniem - brak reakcji / rozrusznik ?
Zacznij od najbardziej oczywistych rzeczy. Tak jak napisal@bercik2. Najpierw akumulator. Sprawdz go miernikiem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opony letnie Seat Ibiza 6J
Do 17” naturalna wysokosc to 45. Jaka masz szerokosc felgi? 215 bedzie okej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nacięta Opona
Z igly widly. Moze gdzies przez przypdek zadarles i nawet o tym nie wiesz Tak czy siak jezdzil i sie tyl nie przejmuj. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI BKN - sprawdzenie świec VCDS
Kupuj beru. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
150zl za pedaly razem z podstopnica?! To jak za darmo. Gdzie to dorwales? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL] Błąd poduszki powietrznej bocznej.
Odsun fotel kierocy na maksa do tylu i na maksa do gory. Pod fotelem masz czarna plastikowa zaslepke (prostokatna). Tam masz kostki. Z tego co pamietam to jest ona zolta, ale moge sie mylic :/ Mam ten sam problem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Duzy koszt? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T Sedan
Fajna furka Nie poddawaj sie, bo ja sam mialem dwie lewe lapy do wszystkiego. Raz Ci sie nie uda, pozniej juz Ci wyjdzie Pole do popisu masz. Powoli, malymi kroczkami do celu. Co do kiery to z b5 nie pasuje. Wybierz cos z b7, b8 lub a5. A jeszcze co do majsterkowania to mamy forumowiczow w GB, wiec napewno kogos do pomocy sobie znajdziesz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki wosk
Ja od siebie moge podrzucic Finish Kare HiTemp 1000. Zdaje egzamin P.S. Masz od tego oddzielny temat na forum Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kupno felg zimowych, opon - dylemat + pytanie.
Tak, dokladnie Zawsze mozesz kupic z innym otworem centrujacym i wrzucic pierscienie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kupno felg zimowych, opon - dylemat + pytanie.
Tak dokladnie o tych. Jesli chcesz auto miec dluzej to oplaca sie kupic nowe 16” szerokosc miedzy 7-7,5j najlepiej i ET miedzy 45-30. Jakie masz zaciski, ile mm? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szarpanie, trzęsienie przy przyspieszaniu od ok 2500 obr.
Przeguby, polosie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejne b7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
Jakby ktos szukal pompej w dobrej cenie. Felgi Rs6 Rs4 Audi 5x112 19' Opony 16r s-line pierścienie! Oryginałhttps://www.olx.pl/oferta/felgi-rs6-rs4-audi-5x112-19-opony-16r-s-line-pierscienie-oryginal-CID5-IDpDWRx.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
Bardzo ciekawy temat, fajnie sie czyta. Widac, ze maszyna trafila w dobre rece Oby tak dalej! Bezawaryjnosci! Jak te zarowki h11 w halogeny? Nie wywala Ci bledu spalonej zarowki? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Seat Exeo 1.8 T wymiana sprezyn przod i tyl jakie kupic
Wal w Bilstein. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
s4b5
Piekny egzemplarz. Sam bym chetnie takie cudo zakupil Graty zakupu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kupno felg zimowych, opon - dylemat + pytanie.
15 nie kupuj bo sa za male i auto bedzie zle wygladac. Min 16” wrzucaj Tylko odpowiednie et dobierz. Co do opon to ja bym uderzyl w Nokian WR D4, kleja sie zaje**scie. Oceny tez maja bardzo dobre. Osobiscie jezdzilem na roznych oponach i jest to moj nr 1. 2,3-2,4 bara wystarczy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
W Twoim temacie powiem Co to, co Ciebie zadowoli Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Na zime to sam bym wrzucil takie do siebie. Najlepszy wzor na zime Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Toz to 18 19 na zime...? Panie... o.O Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Plaster miodu + ori zderzak
Przod ta najjasniejsza, a tyl chyba na 90%. Nie sa 100% ciemne. Jeden odcien nizej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Plaster miodu + ori zderzak
Zauwaz, ze masa ludzi z forum tak robi, tak ma i jest okey [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Plaster miodu + ori zderzak
No niestety dziury trzeba zrobic w zderzaku, do powietrza nie przykrecisz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk