Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Nie, uzylem czegos innego. Tylko tego uzywamy w pracy i tym przepralem. Dla mnie nie ma lepszego produktu. Pozostawia matowy kolor i naprawde ldny zapach [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Madrego to az milo posluchac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Jak nie urok to.... Blenda spolerowana i teraz ma polysk ale i tak wyglada lepiej Wlecial setup zimowy No i naszla mnie wena na 50-siatke fotela. Takie czyste mam skory Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Gdzie i za ile dorwales ten panel? To podejdzie pod zwykly tunel? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Zebys wiedzial Tekst mojego kumpla ostatnio - „Na zimowkach to Twoje Audi wyglada jak zwykly kondom” Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Plaster miodu + ori zderzak
Jesli masz w swojej miejscowosci lub gdzies blisko ASO Seata to kup w ASO. Montaz jest prosty. Dwa srodwkowe bolce przycinasz, dopasowywujesz jak Ci pasuje i tyle. Najlepiej na wkrety montowac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Nie zebym jakos sie wymadrzal, ale nie masz zle spasowanej maski...? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
:D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Dawaj link do tarcz! [emoji6] Zaje*iste Na seryjnych gratach kreski? Miales wczesniej czip czy to pierwszy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Wawa, parking przy warsztacie na Jugoslawianskiej 3. Okolo 9:40 dzis Pozdrawiam! Ladna furka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Prawilne Kangoo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 Avant 2.0 TDI BPW Multi7 2006r [HDR]
Jakdla mnie szacun za 7 bieg Sztuka zacnie wyglada. Rob liste modow do ogarniecia Szerokosci! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
BMW 7- Full Repair- Film
Ja rowniez nie pierwszy raz widze jego „akrobacje”. Dla mnie pelen podziw dla niego, a jeszcze wiekszy dla osoby ktora kupi samochod nie wiedzac o jego stanie wczesniejszym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Mozesz jeszcze raz podeslac link? Bo tu bld wyskakuje na stronce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Listwy i dokladka dyfuzora sobie z czasem skompletujesz Dopiescisz ja i bedzie czarna petarda Powodzeni w modach! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie felgi zimowe
Nie beda za waskie, ale zalozysz takie jakie uwazasz. Nie zmieniaja sie wlasciwosci jezdne Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Robi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opony zimowe Do A4 b5
No to juz Twoja decyzja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy wymieniać olej w tipie ?
Wlejesz to, co chcesz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy wymieniać olej w tipie ?
Najlepiej olej Ravenol. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy wymieniać olej w tipie ?
No mam do tego miejsca jakies 60-70km ale polecane moejsce. Nie orientowalem sie w cenach w Wawie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie felgi zimowe
Kup sobie opony 205/55/16 i do tego felge 7-7,5J z ET45-30. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie felgi zimowe
Tu masz caly temat odnosnie kol : http:// https://a4-klub.pl/topic/267349-temat-odno%C5%9Bnie-k%C3%B3%C5%82-do-b7/?page=14 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opony zimowe Do A4 b5
Jesli nie nokian to uderz w Hankook Winter RS2. Dobra opona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana manetki od kierunkowskazu (Pomocy)
Wedlug mnie to najpredzej manetka swiruje. Co prawda manetka fisa ale dostaniesz sie do manetki kierunkow. http:// https://a4-klub.pl/topic/15479-wymiana-prze%C5%82%C4%85cznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pe%C5%82nego-fis/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk