Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Nie, uzylem czegos innego. Tylko tego uzywamy w pracy i tym przepralem. Dla mnie nie ma lepszego produktu. Pozostawia matowy kolor i naprawde ldny zapach [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Madrego to az milo posluchac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Jak nie urok to.... Blenda spolerowana i teraz ma polysk ale i tak wyglada lepiej Wlecial setup zimowy No i naszla mnie wena na 50-siatke fotela. Takie czyste mam skory Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Gdzie i za ile dorwales ten panel? To podejdzie pod zwykly tunel? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Zebys wiedzial Tekst mojego kumpla ostatnio - „Na zimowkach to Twoje Audi wyglada jak zwykly kondom” Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. muunv odpowiedział(a) na Awra temat w Audi A4 B7
    Jesli masz w swojej miejscowosci lub gdzies blisko ASO Seata to kup w ASO. Montaz jest prosty. Dwa srodwkowe bolce przycinasz, dopasowywujesz jak Ci pasuje i tyle. Najlepiej na wkrety montowac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Nie zebym jakos sie wymadrzal, ale nie masz zle spasowanej maski...? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. muunv odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dawaj link do tarcz! [emoji6] Zaje*iste Na seryjnych gratach kreski? Miales wczesniej czip czy to pierwszy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Wawa, parking przy warsztacie na Jugoslawianskiej 3. Okolo 9:40 dzis Pozdrawiam! Ladna furka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. muunv odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Prawilne Kangoo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Jakdla mnie szacun za 7 bieg Sztuka zacnie wyglada. Rob liste modow do ogarniecia Szerokosci! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ja rowniez nie pierwszy raz widze jego „akrobacje”. Dla mnie pelen podziw dla niego, a jeszcze wiekszy dla osoby ktora kupi samochod nie wiedzac o jego stanie wczesniejszym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Mozesz jeszcze raz podeslac link? Bo tu bld wyskakuje na stronce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Listwy i dokladka dyfuzora sobie z czasem skompletujesz Dopiescisz ja i bedzie czarna petarda Powodzeni w modach! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Nie beda za waskie, ale zalozysz takie jakie uwazasz. Nie zmieniaja sie wlasciwosci jezdne Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Robi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. muunv odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    No to juz Twoja decyzja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Wlejesz to, co chcesz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Najlepiej olej Ravenol. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. No mam do tego miejsca jakies 60-70km ale polecane moejsce. Nie orientowalem sie w cenach w Wawie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Kup sobie opony 205/55/16 i do tego felge 7-7,5J z ET45-30. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Tu masz caly temat odnosnie kol : http:// https://a4-klub.pl/topic/267349-temat-odno%C5%9Bnie-k%C3%B3%C5%82-do-b7/?page=14 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. muunv odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Jesli nie nokian to uderz w Hankook Winter RS2. Dobra opona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Wedlug mnie to najpredzej manetka swiruje. Co prawda manetka fisa ale dostaniesz sie do manetki kierunkow. http:// https://a4-klub.pl/topic/15479-wymiana-prze%C5%82%C4%85cznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pe%C5%82nego-fis/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.