Treść opublikowana przez muunv
-
Rozmiar felg do b8
Na 8.5J ja bym wrzucil standardowa opone 235/35 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
A probowales odwracac kabel? Moj Chinol, ktory mam w samochodzie, dziala tylko na jednej stronie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Bardzo mozliwe. Ja uzytkowalem kilka kabli i nie ktore, nie ladowaly mojego sprzetu :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony letnie
A co powiecie na temat Kormoran Gamma B2? Nowe w rozmiarze 225/40/18 na allegro kosztuja 750zl. Czy lepiej wybrac Zeetex? Zobacz ofertę: 4x OPONY LETNIE 225/40R18 92Y Zeetex HP2000 VFM FV http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6760376220 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Skrzypienie na dolkach
Siema Od dluzszego juz czasu, na dolkach skrzypi mi cale zawieszenie. W zime tak tego nie bylo slychac. Mam zawias -45mm H&R. Bylem na szarpakach i zawieszenie jest w bdb stanie. Czy do tych sprezyn potrzebne sa jakies odboje inne? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tylko nie mam nic tego typu do prania. Ogarnie to zwykly proszek i plyn? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak pierzecie "szmaty" do pielegnacji auta? Chodzi mi o mikrofibry, rekawice z welny do mycia oraz reczniki do osuszania karoserii. Moge wrzucic wszystko razem do pralki czy uprac to w reku? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Dzis przed 7, przy dawnym Swojaku w Garwolinie. Grafitowe B7 Avant z klubowymi ramkami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Co z chemical guys? Jak to sie stosuje w ogole? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A6 C7 by 7ups
No kocur! Jeszcze daj mu blachy "VADER" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Stosowalem kilka razy po umyciu SG Morning Dew ale zostawia po sobie dziwny osad. Chce uzyc innego "wosku na mokro". Jakiego? Tak samo do plastikow we wnatrz, uzywalem pare razy SG Apple Dressing ale wszystko sie klei po tym przynajmniej takie jest odczucice po zastosowaniu tego. Wole juz przetrzec calosc wnetrza wilgotna mikrofibra. Tutaj co polecicie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 ALLROAD ARMY GREEN
No konfikuracja naprawde "bombowa" Hudrografa na boxie to dobry kierunek w uzupelnieniu. Dla mnie brakuje jeszcze dokladki na dwa kominy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Przegladalem fb i natknalem sie na ta strone. Ostatnio robili swap 2.7BiT w B7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Wiem, ale zobaczymy jak to wyjdzie narazie.. Troche sie zmartwilem z tymi felami bo wszystkie na allegro i olx maja ET43, a ja mam 47 :/ Znaczki OEM wszystkie sa. Domin jeszcze mnie namawia na skladane lusterka Bo akurat ma moduly [emoji14] Jest i kolorek na zaciskach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dlaczego maja wystawac? Na przod 15mm, przy takim et i szerokosci felgi powinno byc na styk... Chyba Kolor zolty, do tego kapsle felg odnowie. Ramk wokol srebrna, znaczek OOOO srebrny, a kapsel zolty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzieki [emoji4] Felgi kupione. Od razu poszly do renowacji, czeka je malowanie proszkowe. [emoji4] Trafily sie w bardzo przystepnej cenie. Parametry : 18x8J ET47 Dodatkowo zostaly zakupione dystane ze sklepu DYSTOM. 2x15mm i 2x17mm. Oraz cos do odswiezenia zaciskow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony letnie
Ktos sie moze wypowiedziec na temat TOYO Proxes Sport? Opona warta uwagi? Planuje zakup nowych opon 215/40/18 na felge 8j. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
A w BKN byly DPF? Chyba dopiero w ASB. Tez podejrzewalismy wtryski, aczkolwiek narazie nic sie z nimi nie dzieje. Po glowie chodzi mi cooler, wtedy mozna by bylo wiecej dlubac. Narazie starcza mi mocy pod noga Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Jakie masz dekory? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
No stary, wyglada przekozak! Jedne z moim ulubienych modeli felg. Siadlo super! Sam szukam JR ciagle Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Mala zmiana [emoji4] Stara zapalara byla juz zmeczona. Wpadla nowa zaslepka Dodatkowo pelny serwis, olej i wszystkie filtry Jbc mam dostep do czesci w atrakcyjnych cenach! Info PW.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Tylko allegro. Musisz patrzec, zeby nie byl refubrished. Bo raczej nigdzie indziej nie dostaniesz. Ew szukaj od osob prywatnych, moze ktos w abonamencie dostal. Tylko juz fvat nie masz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk