Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Chodzi plynnie i sprawnie
  2. Ja swojego w czasie deszczu jakoś specjalnie nie chowam. Jak ktoś dzwoni czy napisze sms, to normalnie sie kontaktuje bez obawy o "zawilgocenie". Np teraz w zime, gdy prószy śnieg przecieram zamoczony LCD i tyle. Wodoszczelność przydalaby sie na basenach itp. W tamtym roku byłem w na basenach w Bukowinie, akuart było sporo osób z Szajsungami. Normalnie ich używali pod woda itp. Troche im tego zazdrościłem, nie ukrywam. Ale wątpie zeby 7 można było tak potraktować, tak więc troche bez sens przesiadać sie tylko z tego względu z niższych modeli (6/6s).
  3. Lepsze okreslenie to - odporny na zachlapanie. Np krople deszczu :kox: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Barwy swiatla, to juz kwestia gustu Nr: 8E0 103 928 C Po przemalowaniu, nie beda juz raczej dawaly tyle swiatla :/ Moze lepiej poszukac gotowych na alieexpress? Btw. Widzialem Cie 2-3 razy na S17 Wawa- Lbl. Pozdrawialem w temacie "Spotkania na drodze".
  5. Tez bym tak chcial Nie da sie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. No kwestia gustu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Dl mnie nie, uwielbiam jasnosc w nocy. Wszystko elegancko widac Chociaz kazdy kto wsiadzie po zmierzchu - "ale mocne/ ostre swiatlo" :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Dzis Ci nie pstrykne fot, bo jestem w pracy ale jutro jak sie sciemni to zrobie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Na zdjeciu wyglada jak 18 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Siema Wesolych! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Podejsc, podejdzie. Tylko musisz sie zaopatrzec w pierscienie centrujace i dystanse. Opona 225/40/18 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Zobacz u mnie w temacie. Ja mam 16" 7.5j na 320mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Przepraszam za zwloke ale nie mialem czasu :/ Moze cos zobaczysz na fotkach. Srube ta wkrecana w srodek, tez trzeba poscinac. Malo roboty. Zamowilem na allegro. Nawet nie wiedzialem, ze jest w Garwo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Polecam ledy Tomnika. Sam mam je u siebie. Zdjecia w moim temacie. Zacna furmana Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Podwazasz plastik wokol lampki i wyciagasz.
  16. Zacznij od najprostszych rzeczy - bezpieczniki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Wyglada super. Jaki koszt?
  18. Rozumiem, ze do B7 tez bez problemu podejdzie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Piekna sztuka. Ten tyleczek :fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Jesli zarzucisz dystanse to bedzie to mialo rece i nogi.
  21. W koncu auto na drodze. Graty! Trzymalem kciuki
  22. :fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Na styropianie siedzie i przymocowany jest ta plastikowa sruba przez srodek tylko styropian trzeba podocinac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Bede szukac 16" takiej jak mam na zime. A jak nie to wrzucam 17" dojazd Chociaz wilalbym pelnowymiarowa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Ja tez mam zestaw naprawczy w styropianie dlatego robie przesiadke kluczy i lewarka w plastikowe pudelka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.