Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na fanthomas18 temat w Audi A4 B5
    Ja bym zaczal wlasnie od podmiany zegarow, a nie termostatu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Jesli bylby ktos chetny na spot w Garwolinie to - piatek 18.00 (15 lipca) parking pod Netto https://www.facebook.com/events/1726049630970918/?ti=icl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Doswietlanie nie jest w halogenacj? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Siema. Wiedzialem gdzie zamiescic watek. Kolega zakupil A5 i na maxa sie glowi- co to jest zaznaczone na zdjeciu? Audi A5 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Zanim wywazysz kola to wsadz kogos na tylny fotel pasazera lub jesli masz avant to w bagaznik i zamknij okno. Osoba z tylu niech nasluc**je. Jesli cos nadal wali to wywaz kola. Wywazenie to jakies 40-60zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Wywaz sobie kola. Watpie zeby to bylo od opuszczonej szyby. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Trafila Ci sie piekna sztuka I zarabisty kolorek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Pozdrawiam srebrne b6 avant na s17, lecial w strone Wawy kolo 18-19. Klubowe ramki, blachy wpr albo wgr. Obtrabiony! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Pozdro dla b7 sedan, srebrny, blachy LU. Lecial s17 kolo 18:20 w strone Wawy przed Kolbiela Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Pozdro dla niebieskiego b6 sedan rejestracje EOP, klubowe ramki. Lecial s17, w czwartek kolo 15-16 w Lipowkach, jadacy w strone Wawy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. muunv opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Siema. Z tego co wiem w BKN byly wadliwe wtryski. Ma ktos nr poprawionych wtryskow? Moze ktos wie gdzie je kupic, procz ASO? Chcialbym wymienic u siebie te wyryski zanim stanie sie cos grubszego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ta jest chyba tylko do wspawania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Mi sie podobaja i to najważniejsze A no wlasnie, robie dla siebie, a nie pod publicznosc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Chcialem 100mm, mam 100mm Mi sie podobaja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. EDIT EDIT EDIT EDIT ! ! ! ! Avancior dostal juz dokladke Cupry, znaczek OOOO na tylna klape oraz Ultery Ultery sa zamontowane za pomoca obejm, a nie wspawane, takze mozna je zawsze obrocic w dowolna strone Jeszcze tylko te fele mi dajcie!!
  16. Widzialem juz ta stronke ale chodzi o to czy ktos z forum to robil moze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. muunv odpowiedział(a) na Jah1 temat w 1.9TDI
    Lej co masz pod reka i powinien zapalic. U mnie kierowcom zdarza sie to nagminnie i nic aie nie dzieje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Mam do kupienia sliczne koleczka z A5. Parametry : 8,5J x18" ET 29 Na nich opony : 245/40 Chcialbym je wsadzic do B7 Avant. Zawieszenie 1BV. Nie beda wystawac, obcierac? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. 8K0601025BT Dziekowac! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Kto kolwiek widzial, kto kolwiek wie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Dzieki Tak, tak Bylo 5er ale 2.0D i naped na tyl okazal sie nie dla mnie Wle wspominam ja bardzo dobrze bo co do wyposazenia to nie jeden moglby pozazdroscic Byla w full M Pakiecie. Z dodatkowego wyposazenia miala : -fotele komforty -shadow line -wentylowane fotele -wejscie na CD oraz DVD I wiele innych Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Natknalem sie na Allieexpress. Chcialem przetestowac na wlasnej skorze dzialanie tej strony nie wielkim nakladem finansowym. Etui na kluczyk 8zl w tym wysylka Nakladki na wentyle 12zl w tym wysylka Co do jakosci to nie ma co sie cudow spodziewac. Czekalem na to 2 tygodnie Chinska poczta jak widac dziala sprawnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. No problem Wiedzialem, ze to ktos z forum, zacne autko Bylo mignac, bo naklejki ani ramki nie widzialem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Witajcie Juz nie dlugo bede miec felgi 18" z ET 44. Audi A4 B7 Mam naped quattro. Jak samo wiecie, 44 to dosc schowane kola w nadkola. Szerokosc felg to 8j. Jesli wsadze na tyl dystans 10mm, a na przod 5mm to naped w zaden sposob tego nie "odczuje"? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Jednak nie. Zanojomy z Waw placil 440zl za 16. Mowie o 18. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.