Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Do planów na kwiecień 2015 dodaj tylną wycieraczkę
  2. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgłosiłem, nic mu nie zrobią ale jak parę osób zgłosi, że ukradl zdjęcia to ogłoszenie zniknie.
  3. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Eee czyli moja jest raczej zdrowa.
  4. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To, że wibracje to wiem ale jakie? Wraz z prędkoscia, obrotami? Przy konkretnym przedziale obrotów? Stałe? Powodów wibracji może być masa ale czy są takie przy których niemal pewniakiem jest podpora wału?
  5. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Właśnie... bo mam wrażenie, że i u mnie będzie trzeba wymienić
  6. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wydech super ale ja bym z tą turbiną nie wytrzymał Pytanie co zostało grzebane przy wydechu Co by nie było filmik nagrany na parkingu podziemnym. Stąd te fajne gwizdy. https://www.youtube.com/watch?v=7lj1hIcvWyU Tu zwyczajny przelot, turbo pipka i gwiżdże bo w garażu podziemnym. Nic tak nie poprawia "brzmienia" przelotu jak podziemny parking.
  7. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko temat. Zgłaszasz nowemu operatorowi, że chcesz do niego przejść a on załatwia resztę. Żadnego , nawet dotychczasowy operator przestaje dzwonić i proponować oferty. Dostaje się kartę z numerem tymczasowym (jak się jej nie używa to nic się nie płaci) a w momencie gdy stara umowa wygaśnie, karta z numerem tymczasowym staje się naszym poprzednim numerem w nowej sieci.
  8. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nju mobile (orange) daje za 39zł daje troszkę internetu więcej bo 2GB.
  9. Armi odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    IMO to kierownica z A3 8L s-line. Z łopatkami i numerem zaczynającym się od 8P... ? Nie widziałem łopatek S-linowe 8L wyglądały identyko. Skóra perforowana i żadnych znaczków s-line. Zresztą trójramienna 8Lpolift/8P przedlift czy B6 to właściwie to samo.
  10. Armi odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    IMO to kierownica z A3 8L s-line.
  11. REZACZ! To lubię
  12. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Farelka jest za słaba. Opalarka... ale pewnie i tak z czasem lakier popęka. Miałem tak i w B5 i w B6.
  13. Do BRD wolny wydech się przyda. 2.5 cala spokojnie wystarczy.Do tego plecionka o tej samej średnicy. Zostaw sobie ostatni tłumik i tyle. Nie musisz dawać tego z 2.5TDI. Szkoda, że nie mieszkasz bliżej to bym Ci ogarnął Sz
  14. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz ma ją co drugi...
  15. no lampy już byli... Hahahaha były ale się zmienily
  16. VulkanSchwarz Swego czasu marzyłem o takim wyglądzie mojej B5. A4-freunde, trzymam kciuki
  17. Zamiast kupować lotkę z TT, może lepiej kupić tę z M3(lip spoiler). Moim zdaniem pasuje do sedana B5/B6 a nawet do pastucha.
  18. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Od Święta tylko Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo Kiedyś tego nie rozumiałem... ja juz na mokrym testowalem, jest show jakie masz koncowk 90 czy 100? Ulter 90 Na śniegu "Rudolf" lepiej się prezentuje
  19. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Od Święta tylko Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo Kiedyś tego nie rozumiałem...
  20. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Kobieta w kombi, nawet jeśli to jej samochód wygląda jakby jechała samochodem męża. Młody chłopak w kombi wygląda tak jakby go pożyczył od rodziców. Fajny bo praktyczny (nawet nie wiedziałem jak to jest wygodne) - silnik się mieści pies się mieści ale porezany sedan robi większą robotę niż porezany avant. Moim zdaniem. Chciałem kupić porezanego sedana ale "dawałem za mało", później właściciel go rozbił i nawet nie mam szansy odkupić czy zamienić na avanta Gdzie jest śnieg ?!
  21. Z hamulcami jak z mocą - zawsze za mało. Ale fakt z 320/288 można już czuć się bezpiecznie.
  22. Akurat zdjęcia potrafię całkiem dobre trzaskąć... ale nigdy auta nie traktowałem jak modelki Kiedyś jak będzie ładna pogoda to w końcu doczeka się sesji. Tymczasem... kalkulator Najlepsze fotele
  23. Nie tylko pompki ale i pompy i nie uznawane gwarancje.
  24. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha, mam i ja. Zdjęcie później

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.