Treść opublikowana przez Armi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Nie dziwie się, A4 pokazuje język
-
[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport
Myślałem, że będzie gorzej. Dla efektu minimalnie innego niż seria jest ok.
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Fajnie wygląda z czarnym przodem. Ciekawe czy będziesz z kolektora zadowolony, mi jego montaż pozwolił na urwanie 0,5 sekundy do setki, więc byłem zachwycony
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
O widzisz a ja myślałem, że takie parametry mają repliki. A, że ori mają ET29.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
A nie jego sąsiada, który zapragnął mieć identyczne? Nie dość, że kolor ten sam, to jeszcze felgi białe jak u Nosba Niech żyje indywidualizm. Była Nosb-a ma warszawskie blachy, ostatnio była na sprzedaż.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Cały myk będzie polegał na interpretacji " specjalnego miejsca do umocowania tablic". Czy podkładka którą, przykręca się gdzieś do zderzaka jest specjalnym miejscem czy może specjalna wnęka jest tym miejscem a może jedno i drugie?. Kąty i inne opisy dotyczą tylnej tablicy, tak jak cały § 1 tego rozporządzenia. Na pytanie o prosze o wskazanie przewidzianego montazu rejestracji za szybą odpowiem: zgodnie z § 2Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia: kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się. Jeśli Lu_Angel ma miejsce na tablicę a jak się teraz przyglądam zdjęciom to ma, więc dyskusji raczej nie będzie bo specjalne miejsce na tablice jest.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Lu Angel nie musi niczego udowadniać, ma auto ze stanów, bez fabrycznego miejsca na tablicę rejestracyjną. Można po vinie sprawdzić,a nie ma zapisu, który zmuszałby do zmiany tego zderzaka na europejski. zU 32 ZAŁĄCZNIK Nr 5 WYMAGANIA DOTYCZĄCE MIEJSCA PRZEWIDZIANEGO DO UMIESZCZENIA TABLIC REJESTRACYJNYCH - Ten załącznik dotyczy tylnej tablicy rejestracyjnej. Art. 60. 1. Zabrania się: 2) zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne; 3) ozdabiania tablic rejestracyjnych oraz umieszczania z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów, które ograniczają czytelność tych tablic; Jest przepis, dotyczący czytelności tylnej tablicy rejestracyjnej. Jej oświetlenie ma zapewniać widoczność conajmniej z 20 metrów (w nocy, przy normalnej przejrzystości powietrza). Nie ma zapisu o przedniej tablicy, przednia tablica nie jest oświetlona ale ma być widoczna (nie może być zakryta albo odwrócona) i nie można jej ozdabiać np. brudem tak żeby nie była czytelna. Przepis o jej położeniu gdy nie ma fabrycznego miejsca jest nadrzędny, jeśli nie ma miejsca tablica ma być na środku ale jeśli nie będzie widoczna to powinna być z lewej strony. Jeśli tablica jest za szybą ale nie jest zakryta i nie jest ozdobiona w taki sposób, że coś ogranicza jest czytelność to wszystko jest ok.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Może 5lat temu, teraz jest taki wybór że te rsy dobre są na zimę Wysokie standardy tam na Śląsku macie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ale specjalnego miejsca na zderzaku w dalszym ciągu nie ma. Te dokładki mozna sobie przykręcić z lewej strony, z prawej, na środku bo nie ma fabrycznego/konstrukcyjnego miejsca na tablicę rejestracyjną. Ciekawe jak zinterpretuje to polski sąd bo my jedyne co możemy to sobie gdybać
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Może i oklepana ale na żywo ori koło robi robotę. Nie to co jego repliki.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Fabryczne "wgłębienie" na tablice masz...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
To jest całość: § 25. 1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu, z zastrzeżeniem ust. 2. 2. W przypadkach uzasadnionych konstrukcją ciągnika rolniczego tablice umieszcza się z przodu pojazdu. 3. Z przodu pojazdu umieszcza się wyłącznie tablicę jednorzędową, z wyjątkiem ciągnika rolniczego, o którym mowa w ust. 2. 4. Z tyłu pojazdu umieszcza się tablicę jednorzędową albo dwurzędową w zależności od miejsca konstrukcyjnie do tego przeznaczonego, z zastrzeżeniem ust. 5. 5. Z tyłu przyczepy motocyklowej umieszcza się tablicę rejestracyjną motocyklową przeniesioną z motocykla, który ciągnie przyczepę. 6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu. Dla mnie jeśli zderzak jest gładki fabrycznie (konstrukcyjnie) to nie ma miejsca na tablicę. To, że ktoś kupił podkładki pod tablice to jego dobra wola ale specjalnego miejsca na zderzaku de facto nie ma.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
§ 25. 6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu. Coś mi się uroiło, że Lu_Angel wygrał. Dopytam się go jak było.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Lu_Angel zna dokładnie podstawę prawną. Wygrał nawet sprawę w sądzie, odezwij się do niego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak powielać durne stereotypy zaczytane gdzieś w sieci. Oczywiście poza Radomiem, wszystkie sprzedawane samochody mają prawdziwy przebieg. Nie ma jak zaklinanie rzeczywistości. Radom to teraz szwajcarska dolina. Zaznacz w wyszukiwarce allegro mocną benzynę (rarytasy typu 4.2 V8, 2.7BiT, czy 1.8T BEX), dobre wyposażenie i zostanie tylko szwajcar z Radomia. Przypadek? Kiedyś tak było w Garwolinie, teraz jest w Radomiu.
-
B6 DIVISION
Ja będę malował zaciski u osoby, która na codzień maluje zaciski dla AM-BRAKES. Dopytam się na czym to malowanie dokładnie polega. http://www.m-drive.pl/am-brakes/index.html Ten krwisty czerwony ryje mi beret.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dokładka pdc sedan kombi niczym sie nie rózni .... jedyna różnica jest to ze zderzak polift i przed lift ma w innych miejcach mocowania dokładki czyli te zaczepy . Ale ogólnie ok. juz w podkładzie cały zderzak z PDC wyglada zacnie..... dzis odnowilem troszke dokładke cupry zeby pasowała do ładnego swiecacego zderzaka no i moze wpadnie petla do holowania sabelt (czerwona) zeby dodac smaczku ... Tak to wyglada Super! Wszystko spójne, niby pakiet od esy a robi robotę. Nawet "lampy od sieny" po przyciemnieniu wyglądają dobrze. Na lotkę tylnej klapy patrzę z zazdrością bo miałem kupioną a nie zdąrzyłem zamontować Nie podoba dokładka od cupry ale to wiadomo nie od dziś
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Polerka polerce nie równa. Mi też się kiedyś wydawało, że mam zadbany lakier... Nie chodzi o to, że jest tragedia czy coś takiego ale o to, ze jest potencjał.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Im bardziej utleniony lakier vulkanschwarz tym samochód bardziej siwy, czasem nawet matowy niż czarny. Dobra polerka zdziała cuda, wyjdzie ziarno i będzie się błyszczał lepiej niż nowsze auta z lakierem metallic. Żałuję, że w B6 nie mam takiego koloru tylko czarny metallic, owszem ma głębię ale nie ma mieniących się w słońcu perłowych ziaren.
-
B6 DIVISION
Oczywiście, że tak. U mnie w okolicy to koszt 350zł. Nie wnikam co robią, ma nie być widać, różnicy w odcieniach. I mówię to otwarcie, jeśli się podejmują a nie wyjdzie to poprawiają do skutku. O właśnie, widać, że znasz temat
-
[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport
Hahaha, muszę mojej dziewczynie powiedzieć, że jest Hardcorowym Koksem bo i w lato i w zimę jeździ na 225
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Fajna eska Lakier vulkanschwarz a sądząc po zdjęciach jest siwy. Przydałoby się coś z nim zrobić. Sorry takie zboczenie
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Dziwne, że takie auto ma tak mało komentarzy w swoim wątku. Jest mega! Ale nie myślałeś o relingach?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Właśnie mi schodzi farba u góry, między dekorem a szufladkami i na tym zagłębieniu pod ręcznym. Będę szukał tego z B7 w takim razie.