Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kiedy
- Truckerzy
-
Spotkania na drodze
Tak
-
Spotkania na drodze
Przed paroma minutami A4 B7 avant GDA t... Ramki klubowe w Gdyni przy centrum nauki Experyment
-
Truckerzy
Fotki nie działają
-
Truckerzy
normalnie . Spójrz na fotki stronę wcześniej i zadaj se pytanie jak tak można
-
Strefa biegaczy, triathlon
Pierwszy raz takie coś miałem. Zobaczymy następnym razem,choć cukier miałem sprawdzany jakieś cztery miechy temu i było cacy
-
Strefa biegaczy, triathlon
Niewiem czy to normalne ale w trakcie ostatniego biegu przy 9 km. zacząłem ziewać
-
Truckerzy
Gili nie gadaj przez tel. W czasie jazdy. Mijalismy się na obwodnicy Elbląga teraz, mrugalem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
stare dobre czasy
-
Truckerzy
Wracając do porządku w autach . Tak wygląda kabina kawalera u nas w firmie po praniu jakieś dwa miechy temu A tu dal Edyty jak byś nie miała za dużo roboty na pudła . Dzisiaj na Chwaszczyńskiej w Gdyni Nie obróciłem zdjęcia . Tylna ściana w kabinie się nie doprała i te plamy są na stałe
-
Spotkania na drodze
Nie zwróciłem uwagi. Parę minut temu B7 avant w ładnym s-line na GWE i ramki klubowe. Na Chrzanowskiego w Gdyni
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą na Podchorążych w Gdyni srebrny sedan B6 GA.. z klubowym ramkami.
-
Strefa biegaczy, triathlon
Albo zajrzy tu Korzeń i pilnie 100 km na raz
-
Strefa biegaczy, triathlon
Toć tu sama amatorka. Sam nielepszy jestem ale 100 km w miesiącu muszę palnąć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Strefa biegaczy, triathlon
https://www.endomondo.com/challenges/7418008 może trzeba odświeżyć- Truckerzy
Edyty kierowcy zawsze uśmiechnięci kiedy ich widze- Strefa biegaczy, triathlon
Właśnie miałem pytać czemu nie biegasz,myślałem że jakaś kontuzja po ostatnim biegu.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajne wozidlo- Truckerzy
Jak mi się uda to zrobię zdjęcie jak wygląda auto kolegi miesiąc po praniu, normalnie ręce opadają- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie. Alkohol to zło! Hahahaha- Truckerzy
wypsiu http://www.wiocha.pl/1164418,Stromy-podjazd- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakoś tak wychodzi. Może w coś programy, bo ja z Rafim i Raźnym biegamy- Strefa biegaczy, triathlon
Myślałem że na endo ręcznie wpisujcie treningi haha - Strefa biegaczy, triathlon