Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk - miałeś tarczę na spocie pokazać ;( tak jakoś wypadło mi z bani a w bagażniku woziłem zostawię se na pamiątkę wiec na pewno zobaczysz [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 09:59_________________________________________________ se jaja robiłem chyba niemożna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To do jutra
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
http://www.allegro.pl/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chyba tak zrobię bo już mnie to wkur.... i zmienisz kolor będziesz na topie róż ponoć w modzie
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Najlepiej wymienić kabel na lepszy ale trochę kabel kosztuje ten lepszy i jest grubszy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Łap go :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:23_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html Grzesiek ty już warunki chyba spełniasz i włączysz se powiadomienia SMS na Newbie Elbląg
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Koledze zakłócał układ zapłonowy ale w innym aucie bo chciał zaoszczędzić kupił porządny i problem znikną :gwizdanie:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz . W sumie różnie to bywa może ale nie musi . Widze ze masz Pb może zakłócać pompa paliwa było parę osób co narzekało na zakłócenia spróbuj położyć kabel w pobliżu jak będzie cisza to powinno być git ale różnie to bywa
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
w alanie199
-
[B5 AFN] Brak mocy przy wyższych prędkościach
:vaglogi: krótko mówiąc bo chłopaki tutaj z fusów nie wróżą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W sumie będzie można niedługo nowy wątek otworzyć i czekać na reakcje ludzi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poszło pw
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a poco drzewo do lasu przywozić tam by się coś znalazło albo Olsztyn nam pożyczy swoich :polew:
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
Gratki za prace . A co do przełączania kanałów widziałem jak kolo dorobił przełącznik go gruszki jak znajdę to podrzucę linka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hehe to może my żony zostawimy w domu a załatwisz jakieś koleżanki z PWSZu :kox:
-
[B5 1Z] Moja a4
Ładna seria . Tłumik zostaw w spokoju tylko papier wodny i heja polerka , może na program jeszcze się skusisz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tylko trzeba by popytać chłopaków z Olsztyna czy się nie wybierają do bukowiny wtedy to jakiś wydatek ale popatrzeć można jezior jest pełno i miejscówka tez się znajdzie [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:06_________________________________________________Zapodałem temat na Olsztynie
-
Spoty Olsztyńskie
A może by tak zrobił długi weekend z rodzinami jak będzie ciepło wtedy południe polski przyklęknie Tylko miejscówkę poszukać . I trzeba se dać czas na ogarniecie żeby wszyscy pogadali z rodzinami :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Damy rade tylko trzeba fotki robić. No i na wiosnę skręcimy wspólny spot może coś dłuższego jakiś ciekawy grill zapoznawczy z żony z dziećmi by zabrał będzie chyba ciepło ale to tylko pomysł nie wiem jakie wy macie pomysły , chociaż luty a do wiosny niedaleko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://gryonline.wp.pl/gry.online-pool.8.gd.html Chłopaki pyka ktoś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
żeś trochę z Adamem pojechał :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chyba nie będzie aż tak źle w mrozy się siedziało [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:45_________________________________________________Dzięki za spota ponowie . Jest nas coraz więcej , przechodnie zdjęcia nam robili i podglądaliśmy assistance BMW :polew:
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
Mody idą w dobrą stronę
-
[ALL] Chcę kupić felgi 17
http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wiesz Adaś... spot naprzeciw myjni :> zrzucimy się na myjnie za 5 PLN opłucze autko [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 10:39_________________________________________________Ale pogoda do bani dzisiaj