Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. coś cytaty nie idą dzisiaj mi
  2. Że tak powiem to zaczynamy rywalizacje spamowa :polew: spamowanie spamowaniem, ale tak na wiosnę to się do Was wybierzemy na spota, potem zapraszamy do Olsztyna brawo, zaglądaj tu częściej mówisz masz daleko nie mamy tylko stówkę
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spoty_olsztynskie-t7607.630.html;topicseen będziemy mieli gości na wiosnę
  4. drugi raz pytasz o lampy
  5. tak patrze teraz to coś cytowanie mi nie poszło :gwizdanie:
  6. Że tak powiem to zaczynamy rywalizacje spamowa :polew:
  7. Petlik na forum widzę od dawna jesteś, czas się uaktywnić i pokazać good tak w ogóle Panie i Panowie to piszmy w tym temacie, bo nas żule z Żuław ( decayed) prześcigną w ilości postów ( taka tam rywalizacja) decayed To są słowa taktuś (pozwoliłem se go zacytować ) tak wiec czas zacząć walkę na spam :polew:
  8. cyprynia pogadaj z adadurem z naszego miasta niech ci podepnie kompa zrobi logi i wszystkie błędy pokaże bo piszesz ze coś wyskoczyło ale nie jesteś pewien . A jeżeli szukasz dobrego pompiarza to ponoć na Daszyńskiego jest kolo co jest niezły
  9. W czwartek chyba się zaczyna rozsyłanie ramek nareszcie .
  10. akurat z garażu wychodziłem a tu nagle fruuu a4 b5 ze znaczkiem s4 a w sumie nie mam teraz nic do roboty to se szpieguje może z tego parę pln zarobie :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:18_________________________________________________a czasu mam w brud teraz szukam roboty
  11. xbuhhx wiesz ze na Beniowskiego jest 40 km/h . Żeś ładnie poleciał dzisiaj po 19 tylko kurz za tobą
  12. nie gadaj jeszcze nie masz :wallbash:
  13. Poczekam Adaś i wytłumaczysz gamoniowi co i jak ;( . A miałem się pytać a te ramki to to listonosz piechotą roznosi
  14. Było
  15. Boje się rozebrać tego przekaźnika bo za delikatne paluszki mam wiec na spocie chyba go sam rozbierzesz
  16. właśnie pw puściłem do kibiego żeby się pochwalił
  17. Ja już po zabiegu wymiany tarcz i klocków :> . Jak zobaczylem swoje stare tarcze to moge osobie powiedzieć ze do mądrych nie należę były w takim stanie że głowa boli . Znajde aparat to pstrykne fotki
  18. :polew: :polew: Żeś pojechał po bandzie :oklaski: :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.