Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BARTEKAUDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BARTEKAUDI

  1. Jak coś to posiadam na sprzedaż instalację do grzanych foteli
  2. Jeśli chcesz pozbyć się komunikatu "Sensor" wystarczy zmostkować piny w kostce od czujnika otwarcia maski
  3. Filtr paliwa najlepiej wymienić co roku przed zimą
  4. Jak by poszła uszczelka pod głowicą to robiło by się duże ciśnienie w zbiorniku wyrównawczym ( wyrzucało by płyn)
  5. Prawdopodobnie pompka centralnego zamka jest uszkodzona
  6. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na Tyber temat w Audi A4 B5
    Miałem taki sam problem Musiałem wymienić instalacje prowadząc do czujnika przy skrzyni (Gdzieś robiło się zwarcie i nie można było namierzyć miejsca)
  7. Żeby to miało ręce i nogi musisz kupić amortyzatory o skróconym skoku + sprężyny obniżające Nowe amory i sprężyny możesz kupić u DZIKA (Pro Choice)
  8. Amortyzatory na 100%
  9. Kolega zakupił wahacze firmy polcar do audi a4 b5 zrobił 60 tys i jeszcze się wszystko trzyma.
  10. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na GottaNT temat w Audi A4 B5
    Może masz zapowietrzony zacisk i hamulec nie trzyma
  11. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na Carolla temat w Audi A4 B5
    Polecam akumulator firmy Bosch silver s5 Trzyma już drugi rok :-)
  12. To Mój starszy leciał ale On za bardzo nie ogarnia Tematu z A4klub Pozdrawiam
  13. Ja Tylko działam z Marcinem (dzik) Przeprowadziliśmy razem kilkadziesiąt transakcji zero problemów... Dobre ceny i szybka realizacja. Polecam
  14. 350tyś 1.9 tdi AVG
  15. Polecam zakupy u Marcina, 100% profi podejście i super szybka wysyłka.POLECAM!!!!!
  16. Jarzma kupiłem w Poniedziałek (10.10.2016) Jarzma muszą mieć oznaczenie 451 i wtedy są pod żeliwną zwrotnice. W TT było żeliwo ale do sprzedania tylko w komplecie (zacisk + jarzmo)
  17. Jarzma kupiłem na szrocie w Żabiance (był jeszcze jeden komplet z audi TT) 50zł za 2 sztuki
  18. Za jarzma dałem 50zł Grubość tarczy jest taka sama Pozdrawiam
  19. Osłona pod silnikiem urwana to oznacza że sprężyny się ułożyły Mała aktualizacja Tarcze 312mm od Audi A6 c5 2.5 TDI 180km
  20. Ja miałem taki problem i piszczało koło pasowe (było już wydarte )
  21. Wpadły cztery nowe amortyzatory do obniżonego zawieszenia + używane sprężyny firmy weitec -40 Myślałem że lepiej siądzie Odświeżona osłona silnika
  22. Witam :-) Mam problem :-( Po założeniu navi przestały działać głośniki z tyłu :-( Trzeba zmienić kodowanie navi????? Pozdrawiam BARTEK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.